Laserová centra Praha

Máte strach z celkové anestezie, ale rádi by jste podstoupili zákrok na odstranění nějaké své zdravotní nebo estetické vady v Praze? Zkuste navštívit nejbližší laserové centrum Praha, lékař Vám po konzultaci podá informace, zda mohou pomoci také Vám.

Laserová centra v Praze a laserová terapie

Jaké zkrášlující nebo léčebné procedury najdete v laserových centrech v Praze? Nebojte objednat si úvodní konzultaci, při které Vám bude sdělen postup zákroku, jeho cena a následná péče. Laserová terapie je využívána nejen v laserových centrech, ale také v regeneračních a kosmetických studiích, na klinikách plastické chirurgie, v centrech zdraví i salonech krásy.

**Laserová centra

**

V oblasti laserové a estetické dermatologie Vám můžeme doporučit centrum v Praze,** ** které se zabývá estetickou a laserovou dermatologií, léčbou vzhledových vad kůže a péčí o stárnoucí pleť.

Služby, které nabízí jsou:** **

 • Dermatologie Praha - vyšetření znamének, laserové ošetření, odstranění kožních výrostků, znamének, fototerapie, kožní onemocnění

 • Estetická medicína Praha - výplněně kyselinou hyaluronovou, diamantová mikrodermabráze, kosmetické ošetření, mezoterapie, nastřelení naušnic, rázová vlna-fyzikální léčba, chemický Peeling, Injekční Lipolýza, pedikůra, mezo nitě, radiofrekvenční systém a rázová vlna

 • Lymfologie Praha- lymfodrenáže manuální, celulitida, lymfodrenáže přístrojové, baňkování, speciální kosmetické bandáže, regenerační a relaxační masáže.

** **Historie laseru

Počátek laseru nebyl nějak výrazný. Zprvu existovala Einsteinova teorie, že by za vhodných podmínek mohlo vzniknout světlo neobvyklého záření. Dalších 40 let trvalo, než se takovéto záření sestrojilo. První maser sestavil Charles Townes, J. P. Gordon a H. J. Zeiger v roce 1953. Tento prototyp však nebyl schopný fungovat nepřetržitě. První funkční laser předvedl Theodore Harold Maiman již 16. Května 1960.

Sovětští fyzici Nikolaj Basov a Alexandr Prochorov pracovali nezávisle na problému kvantového oscilátoru a vyřešili problém nepřetržitého výstupu záření tím, že použili více než dvě energetické hladiny a umožnili tím ustanovení populační inverze. V roce 1964 obdrželi Charles Townes, Nikolaj Basov a Alexandr Prochorov společně Nobelovu cenu za fyziku „za zásadní výzkum v oboru kvantové elektroniky, který vedl ke konstrukci oscilátorů a zesilovačů založených na principu maserů a laserů.

Využití laseru ve zdravotnictví

Kde všude lze ve zdravotnictví využít laser?

Epilační laser pro odstranění chloupků v Praze

Odstranění chloupků v Praze nebylo nikdy tak jednoduché. Je to vysokovýkonný diodový laser, který umožňuje dlouhodobou epilaci - odstranění chloupků prakticky na všech částech těla s následným omezením jejich růstu.

Vaskulární aplikace, léčba žilních projevů v Praze

Součástí laserové technologie je tzv. vaskulární aplikace k léčbě modrých žilních projevů. Unikátní systém aktivního chlazení umožňuje téměř nebolestivé ošetření. Aktivní systém chlazení a zdvojený pulsu ošetří i opálenou kůži a kůži tmavého typu, bez komplikací. Tuto epilaci lze podstoupit celoročně bez letního přerušení.

Technologie je vhodná pro léčbu modrých a modrofialových žilních projevů na dolních končetinách i na těle – tedy pro léčbu žilních projevů. Ošetřované místo se musí chladit. Po zákroku se mohou objevit drobné stroupky. V jarních a letních měsících je třeba místo po ošetření chránit před přímým působením ultrafialového záření.

Laserová epilace, před a po ošetření v Praze

Zákrok je vhodný pro tmavé ochlupení na všech místech těla. Ošetření je nutné opakovat a celkový počet ošetření je individuální. Délka ošetření je závislá na velikosti ošetřované plochy. Před ošetřením je nutné ochlupení nevytrhávat po dobu minimálně tří týdnů. Je možná dočasná korektivní depilace holením, chemickými krémy či zastřiháváním. Po ošetření nejsou žádné popáleniny, plocha je maximálně několik hodin zarudlá.

CO2 laser pro odstranění znamének, bradavic v Praze

Tento vysokovýkonný operační laser využívá horký skalpel pro odstranění některých kožních znamének, bradavic, molusek, fibromů, ale i pro operaci očních víček prováděnou přes spojivku. Je využíván také pro laserové odstranění chrápání. Jeho přednosti jsou - přesnost paprsku, minimální krvácení a ničení infekčních zárodků jsou hlavní výhodou laserového ošetření. Jediným zákrokem lze viditelně zlepšit kvalitu pleti, je možní odstranění barevných změn pleti i drobných vrásek a jizviček Ošetření řeší vrásky, povadlou pleť, pigmentové skvrny i jizvičky po akné a rozšířené póry.

Erbiový laser pro výbrus vrásek, peeling v Praze

Také vysokovýkonný operační laser zvládá odstraňování známek, stárnutí kůže - omlazovací procedury jako hluboký výbrus vrásek a laserový peeling což je lehké omlazení - osvěžení kůže. Umí ošetřit jizvy nad úrovní kožního povrchu a neinfekční kožní léze. Odstraní též povrchové nerovnosti, nepravidelnosti pigmentu, otevřené póry a laserový peeling je jednou z možnosti ošetření akné nebo nepovedeného permanentního make-upu. Užití cévního laseru je velmi vhodné i pro děti a to i v kojeneckém věku. Ani u takto malých dětí nehrozí žádné zdravotní riziko, dokonce i při vážných estetických defektech.

Pražský biostimulační laser proti akné a oparům

Tento laser se používaná k potlačení zánětlivých projevů pleti - například akné nebo opary, rychlému hojení pooperačních ran nebo k úpravě čerstvých i starších jizev. Aplikace laserové gelové masky má účinky laserové terapie a hydrogenuhličitého gelu - stimuluje pleť, regeneruje pleť, urychluje metabolismus a zvyšuje průtok cév.

Gel pleť hloubkově pročišťuje a hydratuje. Laserová gelová maska je převratným přístupem k péči o pleť a ideálním spojením laserové terapie s účinky gelu nové generace. Gel obsahuje hydrogenuhličitanové anionty

 • vyskytují se přirozeně ve Vašem těle a jsou netoxické
 • ošetřením vzniká oxid uhličitý s biostimulačními účinky na lidské tkáně
 • nedochází k tvorbě nebezpečných volných radikálů, které mohou poškozovat tkáně
 • reakce hydrogenuhličitanového aniontu probíhají za fyziologických, tedy lidskému tělu
 • vlastních podmínek

Působení masky - Gel nové generace obsahuje hydrogenuhličitanové anionty. Ty se ve styku s látkami, které se vylučují ve větší míře v kůži účinkem laserové terapie mění na volný oxid uhličitý. Tento zůstává v důsledku vhodného složení gelu po dlouhou dobu v mezní vrstvě gelu a tedy ve styku s kůží.
Následný jev způsobuje efekty tolik očekávané pro Vaši pleť

 • mikroskleníkový efekt: laserové záření procházející gelem nepatrně ohřívá povrchové tkáně.
  Molekuly oxidu uhličitého nedovolí teplu uniknout, což vede k přirozenému zpětnému zvýšení teploty tkáně a tím k zlepšení celkového efektu působení laseru. Díky tomu se
  Vaše pleť efektivněji regeneruje7
 • hloubkové pročištění pleti: při uvolňování oxidu uhličitého zároveň dochází ke stoupáni jeho mikrobublinek z pórů kůže do mezní vrstvy, což výrazně podporuje intenzitu pročištění pleti
 • akcelerační efekt - navíc další zrychlení těchto žádoucích pochodů umožňuje reakce hydrogenuhličitanového aniontu s kyselými

Laserová rejuvenace pro omlazení pleti v Praze

Rejuvenace je neinvazivní metoda omlazení pleti. Základem této moderní metody je přísun kontrolovaného množství tepla do podkoží, kde laserový paprsek prohřeje velké množství kolagenních a elastických vláken. Dojde k jejich regeneraci a zároveň vznikají vlákna nová.

To je pak příčinou vypnutí, omlazení, regenerace, oživení a celkové zlepšení kvality ošetřené pleti. Nejsou přítomny žádné chemické přípravky a je tak tato metoda vhodná i pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Po zákroku se doporučuje solární ochrana.

Akné a jeho odstranění Praha

Akné je úporné kožní onemocnění, postihující hlavně mladé jedince. V posledních letech se ale věková hranice pro tvorbu akné posouvá, zejména u žen. Pokud se rozhodnete pro tento zákrok, počítejte s částkou od 2500 Kč do 3 000 Kč za celý obličej

Jak odstranit celulitidu v Praze

Celulitida je velký celoživotní problém. Podle posledních průzkumů statistiky hovoří o 80 - 90 % žen, trpících nějakou formou celulitidy. Ta tvoří nejen problém estetický, ale hlavně psychologický. Někdy je spojena s nadváhou, ale nemusí to být pravidlo. Léčbu lze kombinovat opakovanou mikroinjekční aplikací kofeinu, kyseliny hyaluronové a enzymatických katalyzátorů, ultrazvukovou liposukci – kdy je tuk z podkoží odsáván po předchozím rozrušení jeho struktury ultrazvukem.

Další možností je - neinvazivní ultrazvuková lipodestrukce, kdy se pomocí ultrazvukových pulsů s následnou ultrazvukovou stimulací lymfatické drenáže dochází k úbytku kožního tuku v rizikových partiích. A také metodou sekvenční postupné tlakové masáži dolních končetin od kotníků po třísla. Postupným tlakem vzduchu masáž podporuje žilní a lymfatický oběh.

Léčba chrápání laserem Praha

Ambulantní forma odstranění chrápání Praha je dnes nejčastěji prováděná. Jedná se o laserovou palatoplastiku – jednoduchá a rychlá

Nadměrné pocení a jeho odstranění Praha

Nadměrné pocení se dá jednoduše potlačit botulotoxinem. Hyperhydróza – jak se nadměrnému pocení také říká se dá aplikací botulotoxinu úspěšně potlačí v Praze v několika oblastech – podpaží, dlaně a čelo. Účinek trvá obvykle 7 - 12 měsíců.

Laser na korekci dioptrických vad v Parze

Laserový zákrok v Praze spočívá v přetvarování povrchu rohovky laserovým paprskem a tím ve změně lomivosti rohovky. Rohovka krátkozrakého oka se v centru oplošťuje, u dalekozrakosti se stane naopak strmější přetvarováním periferie rohovky. U astigmatizmu se vyrovnají původně rozdílné poloměry zakřivení.

Léčba křečových žil laserem v Praze

Optické vlákno je zavedeno do poškozené žíly – varixů, a při jeho vytahování je žíla činností laseru uzavřena. Výkon se provádí v Praze pouze v místním znecitlivění a pacient odchází domů. Většinou zákrok nevyžaduje ani pracovní neschopnost. Délka nošení kompresivních elastických punčoch je jen 10 dnů.

Bělení zubů laserem Praha

Laserové bělení zubů Praha studeným modrým světlem je nejefektivnější a zcela bezpečná technologie, pomoci které lze dosáhnout zářivě bílého úsměvu, během jediné návštěvy stomatologa. Bezbolestná procedura trvá v průměru 30 minut, přičemž výsledný efekt zářivě bílých zubů přetrvává několik let.

Laserové odstranění nosní mandle Praha

Rodič ráno přivede dítě a pod kontrolou kamery se laserem opaří mandlička. Pak je rodič s dítětem na pokoji. Krvácivé komplikace po laserové endoskopické adenotomii vzácné, operovaného tedy propusti několik hodin po operaci domů. Pokud jde o poruchy sluchu u dětí tzv. serozní otitidu či glue ear, neboli přítomnost tekutiny ve středním uchu, provádí se laserová myringotomie. Pod kontrolou kamery se vytvoří otvor v bubínku a středouší se tak provzdušní a zahojí.

Laser pomocník budoucnosti Praha

Jak je vidět laser má ve zdravotnictví Prahy velké zastoupení, nemluvě o medicínském využití laserů při vnitřním lékařství, kardiologii, chirurgii...atd.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12696 (magazinpodnikani.cz#177)


Diskuze a zkušenosti

Radka Kristková | 20.06.2013 11:29
Re: Laserová centra Dobrý den, zajímalo by mě, kolik stojí vybělení zubů a jaké jsou objednací lhůty. Pracoviště ... Díky, tel. 608979351

Bašková Lenka | 21.11.2013 10:46
Re: Laserová centra Dobrý den,chci se zeptat,dcerka skoro 4 -letá má prolém s moluskami,nenechá na see šáhnout,ke kožní neexistuje,něco jí vypálila tekutým dusíkem a má je znova.Chci se zeptat na odstranění leserem a cenu.Už jsme v koncích.Děkuji moc za odpověd Bašková Lenka,Tachov 34701.


Přidat komentář