Vacupress a celková péče o tělo

V životě dívek a žen jsou období, kdy dochází k zaoblení křivek – dospívání, těhotenství, kojení a menopauza. I když ve Vašem jídelníčku bude převažovat zelenina, ovoce, vláknina, mléčné produkty a budete i cvičit, nemusíte se zbavit tukových špíčků.

Kterou ženu netrápí nějaký ten faldík, povolená kůže, celulitida nebo strie. I když budeme sebevíc cvičit a zdravě se stravovat, nemusíme bohužel dosáhnout kýžených výsledků. Musíme se tedy smířit s tím, že s přibývajícím věkem již nebudeme takové jako dřív? Než „odhodíte flintu do žita“, zkuste lymfatickou masáž přístrojem vacupress.

Hromadění tuku, celulitida,  strie

Za nahromaděnými tukovými špíčky, kterým se tak dobře daří na pažích, v oblasti bříška, boků, zadečku, stehen, ale také vznikem** celulitidy** stojí kromě hormonálních změn v životě dívek a žen, zahlcení organismu odpadními toxickými látky, „díky“ kterým naše tělo nefunguje tak, jak by mělo. Nastal ten pravý čas pro účinnou detoxikaci těla, díky které se podpoří lymfa, zrychlí metabolismus, dojde k postupnému odplavení nahromaděných škodlivých látek z těla ven atd., a jako doprovodný efekt? Tukové špíčky a celulitida nenávratně mizí.

Jak spolu souvisí tukové špíčky, celulitida a strie? Každá pokožka má svoji určitou míru elasticity, pokud je tato elasticita nedostatečná nebo dojde k jejímu překročení, vznikají na kůži prasklinky. Právě díky nahromaděných odpadních látek v těle, kdy naše tělo nefunguje, jak by mělo, dochází i k zhoršení elasticity kůže. A pak již stačí jen nabrat nějaký ten kilogram, kterému se během dospívání, těhotenství a menopauzy nevyhneme, a strie jsou hned „na světě“. Strie jsou zpočátku červené, hodně viditelné, postupem času vyblednou, ovšem stále jejich „přítomnost“ vnímáme.

Odstranění tuku, celulitidy, strií

Vhodně zvolené oblečení dokáže zakamuflovat a skrýt kdejaký nedostatek našeho těla. S příchodem jara, léta je to již složitější. Krátké šortky, sukně, trička, tílka a plavky jsou nemilosrdné.

K čemu se nejčastěji uchylujete, když zjistíte, že Vám činí problém si dopnout kalhoty, sukni a oblečení je Vám nepohodlné? Jsou to nejrůznější „zaručené“ hubnoucí a spalovací tablety, nápoje, čaje, kromě úpravy jídelníčku a zařazení častějšího pohybu? K úbytku hmotnosti může dojít. Ten však nemusí být trvalý a rozhodně tím nedosáhnete odstranění nahromaděných škodlivin v těle, celulitidy a strií. Pro rozproudění lymfatického systému vyzkoušejte vacupress.

Co je to vacupress?

Kromě zbavení se tukových špíčků v problematických partiích, jako jsou paže, bříško, boky, zadeček, stehna, se můžete současně těšit na zpevnění a vytvarování těchto partií, viditelné zmírnění až úplné odstranění celulitidy a pajizévek (strií), ale také detoxikaci Vašeho organismu.

Vacupress v sobě spojuje hned několik přístrojů. Díky němu nemusíte podstupovat x různých ošetření těla. A co víc, ošetření vacupressem je naprosto neinvazní a bezbolestné.

Princip vacupressu

Vacupress je masážním přístrojem, který funguje na principu účinné podtlakové masáže, čímž u Vás dojde během ošetření k podpoře činnosti lymfy, rozbití tukových buněk a postupnému odplavení nahromaděných škodlivých látek, tj. detoxikaci organismu. Jednotlivé tukové buňky jsou díky podtlakové masáži odvedeny do Vašeho lymfatického systému, čímž dojde k jejich likvidaci a postupnému odplavení z lymfy. Jak poznáte, že masáž je účinná? Vaše kůže mírně zarudne. V součinnosti s tím dojde k vytvarování, zpevnění a vyhlazení pokožky těla. Samotná masáž je prováděna speciálními baňkami, jež jemně, ale účinně nasávají pokožku a vzniklým pod tlakem ji masírují. Opakovaný podtlak narušuje tukové buňky, které se pak dostávají do lymfy a spolu s nahromaděnými škodlivými látkami jdou z těla ven.

Samozřejmě nemůžete očekávat, že po jednom ošetření se zbavíte veškerých nadbytečných tukových buněk, které se rázem ztratí. Ovšem již po jednom ošetření zaznamenáte viditelné a měřitelné výsledky. Abyste se mohli těšit z maximálních účinků, je zapotřebí absolvovat minimálně deset ošetření. Počet potřebnosti ošetření je však individuální záležitostí. Na ošetření je vhodné zpočátku chodit několikrát do týdne. Po dosažení žádoucích výsledku poté stačí chodit na ošetření zhruba jednou do měsíce, na tzv. udržovací efekt.

Účinky podtlakové masáže

Díky podtlakové masáži přístrojem vacupress dojde k odbourání podkožního tuku, prokrvení a regeneraci kůže, posílení ochablého svalstva, zeštíhlení ošetřovaných partií, a to v průměru jednoho až tří centimetrů za jedno ošetření, vyhlazení celulitidy a strií. Vacupress současně slouží jako účinná prevence otékání nohou.

Pokud chcete významně zlepšit stav Vaší pokožky, detoxikovat organismus, zbavit se celulitidy, zeštíhlit problematické partie, a to až o několik centimetrů, zpevnit oblast bříška, vnitřní strany stehen, pak určitě vyzkoušejte** přístrojovou vakuovou masáž vacupress**.

Podpoření účinku vacupressu

Díky vacupressu dojde k rozbití tukových buněk. Na Vás pak je, abyste zvýšili pitný režim, a to z toho důvodu, aby mohly rozmělněné tukové buňky z těla ven. Díky dostatečnému příjmu tekutin (neperlivá voda, bylinkové čaje, ovocné čaje apod.), významně přispějete k rychlejšímu odvodu nahromaděných toxických látek v lymfatickém systému, po ošetření vacupressem. Pokud spolu s ošetřením budete dbát na vyvážený jídelníček, můžete se těšit na trvalý efekt.

Pro koho je vacupress vhodný?

Podtlaková masáž za pomoci přístroje vacupress je vhodná prakticky pro každého, bez rozdílu věku a pohlaví. Pouze, trpíte-li na křečové žíly, vysoký krevní tlak, trombózu, poruchu štítné žlázy, poruchy ledvin, konzultujte nejprve vhodnost masáže s Vašim ošetřujícím lékařem. Jste-li nastávající maminka, je možné Vám ošetřit vacupressem jen nohy. Také je zapotřebí počítat s tím, jdete-li na ošetření vacupressem a máte zrovna menstruaci, může dojít k menšímu účinku masáže.

Proč se smířit s tím, že s postupujícím věkem se naše tělo zaobluje a kontury již nejsou takové, jako dříve? Vacupress nám pomůže opětovně zaktivovat zlenivělý lymfatický systém, čímž dojde k odplavení nahromaděných škodlivin z těla, redukci tukových buněk, vypnutí kůže a podpoře její elasticity.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12799 (magazinpodnikani.cz#332)


Přidat komentář