Ústní vody - výběr, druhy, koupě

Trápí vás paradentóza, zápach z úst, krvácení z dásní a mnoho dalších příznaků? I přesto, že chodíte pravidelně k zubaři a pravidelně si je čistíte? Jenomže jen kartáček, dentální nitě a zubní pasta ovšem nestačí.

Díky dokonalosti dnešní medicíny je ideálním preventivním řešením ústní voda. Můžete jí mít stále u sebe a to i ve chvílích, kdy nemáte možnost si vyčistit zuby kartáčkem a zubní pastou. Ústní voda vám pomáhá se stále a dokonale starat o vaše ústa. Je spousta druhů ústních vod na našem trhu a vždy je každá určená na jistý problém v našich ústech. Jaké to jsou a na co nám mohou pomoci.

Ústní voda – Corsodyl

Je to antibakteriální voda, která působí proti kvasinkám, některým plísním a virům, které způsobují, onemocnění a záněty dutiny ústní. Je také vhodná jako prevence před zubním povlakem. Občas se vyskytují nežádoucí účinky, jako jsou zbarvení zubů, jazyka, přechodné změny chuti nebo pálení a olupování jazyka. Ovšem tyto příznaky odezní od ukončení léčby. Je vhodná pro veškerou věkovou kategorii. Pomáhá při:

 • Hojení dásní při chirurgickém zánětu.
 • Plísňové a zánětlivé onemocnění.
 • Při léčbě vřídků a jako prevence, kdy není možné si vyčistit zuby kartáčkem.
 • Zánětu způsobené zubní protézou.

Bylinná ústní voda Dr. Landy

Je to velmi** účinná bylinná voda**, která se musí ředit vodou. Je velmi důležité, dávat pozor, aby jste nebyli alergičtí třeba na propolis a podobně. Je velmi účinnou ústní vodou na těžké záněty dásní a paradentózy.

 • Omezuje tvorbu zubního kamene a odhalování krčků.
 • Krvácení z dásní, viklavost zubů a vypadávání zubů i implantátů.

Ústní voda Santoin

Je vyrobena z čínské rostliny Macleya cordata, která má velmi dobré hojivé účinky. Dodává tak celkovou péči ústní dutině.

 • Osvěžuje dech a působí antimikrobiálně.
 • Chrání zuby před nežádoucím plakem.

Meridol HALITOSIS

Je bez alkoholu a velmi dobře pomáhá při zápachu z úst a svěžesti dutiny ústní. Pomáhá také udržovat rovnováhu mikroflóru v ústech.

 • Velmi ideální, pokud vás trápí zápach z úst.

Ústní voda ŽENŠEN

Tato ústní voda je velmi oblíbená, při různých zánětech ústní dutiny. Ženšenový extrakt velmi dobře působí také na krvácení z dásní a různým druhům baktérií. Je zejména vhodná:

 • Chrání před zubním kazem a plakem.
 • Je velmi účinná při zánětech a různým druhům bakterií.
 • Při krvácení z dásní a paradentóze.
 • Zpevňuje dásně.

Elmex ústní voda

Tato zubní voda je ideálním řešením pro lidi, kteří nosí rovnátka, můstky a podobně. Je vhodná na cestování, pokud nemáte možnost si pravidelně vyčistit zuby kartáčkem. Chrání zuby před zubním kazem. Zpevňuje velmi dobře sklovinu a dělá jí odolnější.

GUM UV ProtectPlus

Je bez alkoholu a dodává vašim ústům dokonalý komplexní obranný systém. Je antibakteriální a chrání sklovinu. Pečuje o vaše dásně a zabraňuje zubnímu plaku. Pomáhá regeneraci dásní.

Ústní voda BlanX

Tato voda má velmi dobré složení, které celkově velmi kvalitně pečuje o vaše dásně a zuby. Zvyšuje dokonale pH ve vašich ústech a neobsahuje alkohol. Působí také dobře proti zánětům a zbarvení skloviny. Vaše ústa tak budou dokonale ošetřeny a budete mít nádherně bílé zuby.

Ústní voda Listerine

Je to antiseptická ústní voda, která je vhodná na redukci zubního plaku, zubního kamene. Vaše zuby zůstanou krásně bílé. Není vhodná, pokud máte v dutině ústní afty a jiné puchýřky, nebo trpíte suchostí v ústech.

Ústní voda Lacalut Sensitive

Je velmi účinná při odhalování krčků, citlivým zubům. Vytvrzuje zubní sklovinu a posiluje zubní krčky. Zabraňuje zubnímu kazu a povlakům. Je bez alkoholu a vhodná po každém jídle.

Ústní voda Parodontax

Už jak sám název této ústní vody napovídá je velmi účinná proti paradentóze. Má antibakteriální účinek.

Ústní voda Herbadent

Je to bylinný koncentrát vyrobený z řepíku, šalvěje, heřmánku, máty, hřebíčku a fenyklu. Před každým použitím je potřeba zředit ho. Snižuje riziko zánětů dásní, vzniku zubního kazu a paradentózy. Je velmi dobrý při krvácení dásní, při otlaku dásní od rovnátek. Je účinný při výskytech aftů a problémy s dásněmi.

Ústní voda Stomaphyt

Je složená z extraktu z heřmánku, šalvěje a řepíku. Je vhodná při paradentóze, zánětům dásní, paradentózy a krvácení dásní. Neobsahuje alkohol, aroma ani syntetické látky.

Ústní voda Sensodyne

Je to ústní voda, která velmi dobře působí na citlivost zubů. Velmi dobře také působí proti zápachu z úst a je dobrá k dokonalému ošetření ústní dutiny.

Ústní voda Odol

Tato ústní voda je vhodná pro děti od 7 let. Má antibakteriální účinky, které pomáhají proti vzniku zubního kazu a plaku. Neobsahuje alkohol.

Weleda ústní voda Rathania

Tato ústní voda se vyznačuje dokonalou funkcí na sliznice a ústní mikroflóry. Desinfikuje, zabraňuje krvácení z dásní, posiluje tkáně a zabraňuje vzniku aftů. Je velmi vhodná jako prevence před zubním kamenem a vzniku kazů. Posiluje a zpevňuje dásně. Je vyrobena za pomoci léčivých silic, alkoholu a směsí minerálních solí. Neobsahuje fluor a ani desinfekční prostředky.

Altermed dentasil ústní voda

Tato voda má velmi silné antibakteriální účinky. Ale také napomáhá regeneraci a hojení sliznice a zároveň má zklidňující účinky. Je velmi vhodná jako prevence při paradentóze. Dále účinně pomáhá při odhalování krčků, tvorbě plaku a osvěží dokonale váš dech.

Bylinná ústní voda Logona

Je složena z propolisu a s kombinací éterických olejů. Velmi jemně desinfikuje a povzbuzuje ústní i hltanové ústrojí. Je ideálním řešením pro lidi s problémy zápachu z úst. Tato voda dokonale pečuje o celou ústní dutinu a hlavně dlouho vydrží.

Signal White New

Je velmi účinná na bělení zubů. Její účinek okamžitý a dokonce dokáže velmi dobře chránit vaše zuby před plakem a vzniku zubního kazu.

CURASEPT ADS 205 – Curaprox

Je ideálním řešením pro dlouhodobou prevenci před zubním kazem. Zejména je vhodná u fixních rovnátek a podobně. Dalším účinkem je prevence, před nežádoucím zabarvení zubů, omezení zubního plaku a množení bakterií. Posiluje zubní sklovinu.

Swissdent ústní voda Pure Freshness

Neobsahuje alkohol a je ideální proti zápachu z úst. Dále má výrazný antibakteriální účinek. Zpomaluje tvorbu zubního kazu a posiluje zubní sklovinu. Nezabarvuje zuby.

Oral-B UV Anti Plaque

Tato ústní voda je velmi vhodná k výplachům a zabraňuje vytváření nového zubního plaku.

Ústní voda TetroBreath Plus

Tento druh ústního roztoku je velmi vhodný na zápach z úst a proti tvorbě zubního kamene.

Ústní vody jsou nejlepší prevencí proti různým bakteriálním vlivům v naší ústní dutině, které můžete používat i jako náhražku za vyčištění zubů, když se nacházíte na cestách. Jejich dokonalé složení vám pomáhá ústní dutinu léčit a předcházet nepříjemným bolestem, kazům a zánětům. Jejich široká škála na našem trhu je až ohromující. Proto si může každý z nás vybrat právě tu, která vyhovuje našich potřebám. Ovšem je to pouze náhražka před řádným vyčištěním zubů a návštěvou zubního lékaře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12654 (magazinpodnikani.cz#118)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 05.10.2013 00:26
Re: Ústní vody - listerin Listerin na skvrny na jazyku


Přidat komentář