Účinná kryolipolýza Praha

Cítíte, že Vaše postava už není, co bývala? Toužíte se opět cítit svěží a zářivá? Chcete se nechat hýčkat v příjemném prostředí? Ke snížení nadváhy stačí navštívit profesionály, kteří Vám nabídnou účinnou kryolipolýzu.

Každá žena jistě touží nejen po dokonalém vzhledu, ale chce se také dobře cítit. Moderní žena o sebe dbá, a tak se v dnešní době stala samozřejmostí pravidelná péče o své tělo, svou postavu a o svou pleť. Současná žena také navštěvuje pravidelně fitness studio, kde přesně ví, co ženská postava vyžaduje. Krásná žena ví, že si má nechat poradit od odborníků, kteří sledují světové trendy. A jedno z účinných řešení, které přináší odbourání tuku je kryolipolýza. V dnešním článku se tedy zaměříme na využití kryolipolýzy, řekneme si, co tato světová novinka přináší za výhody a pro koho je vhodná.

Účinná kryolipolýza Praha 4

Co je kryolipolýza?

Kryolipolýza je zcela bezbolestná neinvazivní liposukce, která je schválena úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů americkou FDA. Metoda kryoterapie je podložena klinickými studiemi a má velice efektivní výsledky na poli redukce hmotnosti a tvarování  postavy. Jedná se o neinvazivní zmražení tukových buněk, které je zcela bezbolestné, bezpečné a použití této metody nevyžaduje žádnou speciální rekonvalescenci. Výhodou této světové novinky je, že účinky kryolipolýzy jsou viditelné ihned po ošetření. Pokud tedy žádáte okamžité zhubnutí, je pro vás kryolipolýza to pravé. Úbytek tuku je totiž viditelný již po první proceduře a účinnost je opravdu vysoká, viditelný úbytek tuku je totiž  20 - 30% u každého jedince. Kryolipolýza je nová, nejúčinnější, neinvazivní, metoda na odbourávání podkožního tuku u partií, jakými jsou břicho, boky, vnější a vnitřní stehna. Způsobuje předčasnou smrt tukových buněk díky snížení teploty pod práh jejich životaschopnosti. Následně jsou odbourány tělesným metabolismem.

Spokojená se svou postavou díky kryolipolýze

Jak probíhá ošetření kryolipolýzou

Kryolipolýza je prováděna přístrojem, který je zdravotně nezávadný, certifikovaný (vyráběný ve Velké Británii) a v současné době patří k jedinečné novince na světovém trhu. Ošetření kryolipolýzou lze právem označit za převratnou technologii, která přináší nejlepší možné výsledky.** Kryolipolýza** je bezbolestná liposukce, kdy dochází ke** zmražení tukových buněk** a tato metoda dokáže problémové partie těla vytvarovat a dosáhnout tak redukce podkožního tuku a to i na velmi problémových partiích, kde je hubnutí velmi obtížné. A jaký je průběh ošetření v praxi? Nejprve absolvujete vstupní pohovor, kdy dojde k vyplnění vaší klientské karty a pak je již možné přistoupit k vlastnímu procesu odbourání tuku. Prvních několik minut před zákrokem kryolipolýza probíhá mezoterapie , což je uvolnění lymfatických uzlin. Dalších 5 -10 minut probíhá monopolární radiofrekvence, která dodává tepelnou energii a při které dojde ke změkčení tuků. Poté následuje vlastní kryolipolýza - liposukce zmražením buněk. Ani tento proces není časově náročný, kryolipolýza je hotová obvykle v rozmezí 40 - 50 minut. Během celého procesu dochází ke střídání chladu a tepla, což je velmi efektivní. Metoda redukuje celulitidu, vypíná pleť a radiofrekvence podpoří procesy vytváření nového kolagenu.

NANO technologie - unikátní metoda hubnutí Praha

Nano technologie je unikátní metoda hubnutí na trhu spojená s kryolipolýzou. Zjednodušeně lze říci, že při použití nano technologie stačí několik střiků a tuk se začne spalovat. Proces hubnutí představuje pouhých 45 minut kryolipolýzy přístrojem KRYO-LIPO V2 Freezefat a následuje 10 minut masáže na ošetřované partie, kdy navíc obdržíte zdarma detoxikační čaj. Tato unikátní metoda hubnutí je založena na NANO technologii budoucnosti. Pomocí NanoDerm technologie se přes pokožku vstřebávají takové aktivní látky, které by se za normálních okolností nikdy nedostali přes pokožku do krevního oběhu. K tomu jsou zapotřebí transportní molekuly, které přepravují aktivní látky přes pokožku. Aktivní látky se připájejí k patentovaným nanočásticím, a tak je speciální transportní molekuly dokážou úplně obalit.

Dokonalá postava

Přednosti nano technologie hubnutí

Metoda NanoDerm je technologie budoucnosti a nabízí řadu předností: kosmetické sérum se nanáší přímo na pokožku za použití jednoduché aplikace a vstřebává se vysokou rychlostí - již za 30 sekund, nezatěžuje trávicí systém a játra a působí po dobu 6hodin. Tato metoda může být až 200x účinnější než přípravky aplikované přes ústa a hlavní aktivní prvky pocházejí ze super-kritických výtažků rostlin, z ekologických  farem. Díky NanoDerm technologii budoucnosti působí sérum přímo přes pokožku a proto je tato technologie doslova vědecká senzace, kterou chrání 19 patentů.

Okamžité a účinné hubnutí Praha

Stačí aplikovat několik stříknutí a tuk se začne ihned spalovat. Sérum na spalování tuku a proti celulitidě obsahuje výtažky, které pocházejí z ekologických farem. Díky aktivním látkám produktu se na místě aplikace stupňuje výměna látek a prokrvení pokožky, kromě toho napomáhá odbourávání tuků a vyvíjí i tonizační, revitalizační a stárnutí zpomalující účinek. Aktivní složky produktu (Kofein, Capsiate, výtažek Caralluma Fimbriata, výtažek Guarana, Kaempferol, Oleuropein, Flucoxanthnin, Jód, Selén, Capsaicin, výtažek Panax ginseng, Niacin, Co-A10) stupňuje prokrvení a napomáhá odbourat a spalovat uskladněné tuky, podporuje proces výměny látek a zabraňuje tvorbě tukových buněk. Tuto aplikaci je vhodné spojit s kryolipolýzou a dosáhnete na kýžený výsledek již brzy, jelikož jde o spojení dvou účiných metod. To znamená, že do narušených tukových buněk jsou díky kryolipolýze aplikovány další účinné látky, spojené s NANO technologií, které efekt zdvojnásobí. Na závěr je celý proces hubnutí ještě umocněn 10min masáží ošetřovaného místa a detoxikačním čajem, který pomůže narušené tukové buňky odplavit z těla ven. V současné době se jedná o nejúčinnější přístroj na trhu, který je schopen bezpečně pracovat až do teploty -10 °C a nasát až 2kg tukové tkáně. Přístroj splňuje evropské (EU) i americké (FDA) bezpečnostní normy.

Štíhlá s kryolipolýzou - Praha 4

Kontraindikace při ošetření kryolipolýzou

Ošetření zmražením buněk je velmi účinná metoda, mějte však na paměti kontraindikace, které se týkají zejména případů: onkologická léčba, vážná onemocnění srdce, ledvin, jater, oběhové soustavy, závažná kožní či infekční onemocnění, těhotenství a kojení, epilepsie, silná antidepresiva, cirhóza jater, diabetes nebo implantáty z kovu v těle v místě ošetření. Metoda kryolipolýza se také nedoporučuje při menstruaci a v případě nejasností je vhodné se poradit s lékařem nebo odborníky, kteří kryolipolýzu nabízejí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13676 (magazinpodnikani.cz#2648)


Přidat komentář