Thajské masáže Příbram a okolí

Thajská masáž je specifická tím, že vás nejen uvolní, ale dostane vás i do skvělé kondice, kdy se vám odbourají zablokované části těla a vy budete pohyblivější. Nechte se proto hýčkat a užívejte si relaxace.

Masáž pro uvolnění těla i psychiky

Pokud se budeme zabývat účelem klasických masáží, tak se jedná o hnětení kůže rukama maséra, kdy se uvolňují jednak svaly a klouby. To s sebou postupně nese i odbourání napětí a stresu, které člověk dnes každodenně prožívá.** Masáže** jsou velmi vhodné jako fyzioterapie, kdy se napravují chronické bolesti, následky po úrazech a zejména těchto služeb využívají lidé, kteří mají tzv. statické zaměstnání. To znamená, že většinu pracovního času tráví v jedné poloze (např. sezení u počítače nebo u pokladny či stání v obchodě). Masáže se ale postupně rozrostly do sofistikovanějších rozměrů. Dnes jednotlivé procedury léčí i hlubší problémy. Např. pomocí hot stones, vacu baněk nebo tlaků na reflexní body se působí na funkčnost vnitřních orgánů, které pak správně pracují. Jindy se zase využívá aromaterapie (např. olejíčky, čokoládová hmota), kdy se příjemné esence uvolňují a vám se zklidňuje mysl, čímž se vaše tělo i duše regeneruje. Pak se nabízí specifikum masáže thajské. Ta pracuje s klientem nejen pasivně, ale i aktivně, kdy se jednak provádí klasická masáž, ale rovněž se protahují i jednotlivé svalové části těla. Tím se jednak ulevuje od bolesti a zároveň se dlouhodobě tento problém odstraňuje. Ze salonu pak odcházíte vzpružení, svěží a nabytí novou energií.

Thajské masáže Příbram a okolí

Thajská masáž je speciální technika, která řeší větší problémy s bolestivostí kloubů, svalů a pomáhá při blokaci těchto skupin. Pokud máte vleklé problémy s bolestmi těchto skupin a nepomůže vám občasná masáž nebo sport, tak nakombinujte obojí. Thajská masáž je nejen hnětení těla, ale i protahování svalů, což jsou určité jogínské (tedy i trochu sportovní) prvky.

Jak se na thajskou masáž připravit?

Až půjdete na masáž, tak alespoň dvě, tři hodiny před tím nic nejezte, abyste nebyli plní a unavení. Masáž si musíte užívat a toho dosáhnete jen s příjemnými pocity. Proto se třeba v den masáže stravujte jen lehkými jídly a malými porcemi.

Thajská masáž se provádí ve volném oděvu, který obdržíte v salonu. Pokud se jedná o masáž s příměsí oleje, tak se provádí ve spodním prádle nebo plavkách.

Jak thajská masáž probíhá?

Thajská masáž nejprve probíhá tak, že se vám masírují jednotlivé části těla. K nim se postupně přidají i rytmicky houpavé pohyby, měkké a hluboké tahy a využívá se i forma strečinku. Masér vás uvádí do jógínských pozic, které nejen uvolňují svaly, ale rovněž vám rozproudí krev v těle. Tím se stimuluje balanc vašeho organismu a dosahuje se regenerace a hlavně úlevy od bolesti. Díky thajské masáži se naučíte i složitějším jógínským pozicím, které pak můžete uplatňovat při běžné relaxaci doma. Vaše tělo se stane flexibilnější a tím pádem budete více v kondici.

Pro koho je thajská masáž vhodná?

Masáž ocení zejména ti, jež mají problém s bolestmi zad a svalstva, jsou v zaměstnání zatěžování a musí pracovat ve strnulých pozicích (dlouhé sezení či stání), masáž odbourá stres, slouží jako regenerace či rehabilitace, pomáhá při léčbě psychosomatických onemocnění, při fyzické námaze, nadměrnému sportu a migrénách.

Pro koho není thajská masáž vhodná?

Thajská masáž se nedoporučuje pro lidi s čerstvými poúrazovými stavy, pacienty s osteoporózou a křečovými žilami a pro ty, jež mají oběhová onemocnění nebo je nevhodné těhotenství. V každém případě se poraďte s masérem a sdělte mu své zdravotní omezení.

Thajská olejová masáž Příbram a okolí

Jedná se o jemnější techniku, protože olej nezpůsobuje tak drsné tlaky rukou jako masáž na sucho. Masáž olejem pomáhá samozřejmě k odstranění bolesti a napětí svalů, díky oleji se ale také hydratuje a vyživuje pokožka. Masáž je velmi příjemná a ne tak namáhavá, takže pokud se necítíte plni síly, tak využijte tuto obměnu.

Thajská bylinná masáž Příbram a okolí

Jedná se o terapeutickou formu, kdy se vám na masírované oblasti dávají nahřáté bylinné sáčky. Vnímání těchto sáčků způsobuje uvolnění a odbourání napětí, protože teplo prostupuje vaší pokožkou.

Nabídka masáží v Příbrami

Jiné masáže nabízí kromě uvolnění i řešení různých problémů. Při masáži se neodstraňuje jen bolest, rozproudí se např. krevní oběh, což má pozitivní vliv zase na jiné oblasti.

Masáž nohou Příbram

Jedná se o metodu, kdy se na chodidle působí na akupresurní body. Ty jsou propojeny s orgány a tkáněmi v celém těle. Stlačením bodu se pak vysílají do daného místa signály, které nabudí danou oblast správně pracovat.

Aromaterapeutická masáž Příbram

Masáž pomocí různých olejů uvolňuje nejen tělo, ale výpary vás povzbudí i na duši. Masáž nemá jen fyzický účel, důležitá je zde i duševní rovnováha, kdy se cítíte více plní sil.

Aloe Vera masáž Příbram

Velmi osvěžující metoda. Za pomocí chladivého gelu s kafrem a** aloe vera**, se uvolňuje sval, regeneruje a prohřívá se, což je velmi příjemné. Prohřívání je totiž jedním z nejlepších východisek, kdy se vaše tělo zbavuje bolesti.

Dětská olejová masáž Příbram

I děti potřebují masáže. Sezení v lavicích je pro ně náročné, a když je člověk ve vývoji, tak se mu utváří kostra. Pokud bude mít dítě problém již v raném věku, tak se v dospělosti bude potýkat s problémy, proto masáž je vhodná i v nízkém věku.

Masáž zad, šíje a hlavy v Příbrami

Strnulost krku, bolesti hlavy a migrény. To vše s sebou nese dnešní uspěchaná doba. Zbavte se proto civilizačních vlivů a nechte si uvolnit tyto partie, kdy se masáž provádí působením tlaku na akupresurní body na těle.

Obličejová peelingová masáž a tělová masáž v Příbrami

Vlastnosti peelingu jsou velmi přínosné. Jednak malé částečky produktu působí masážně, protože jsou cítit, ale jemným obrušováním se odstraňuje stará vrstva pokožky a na řadu přichází nová hladší. Zároveň se prokrvuje tělo a kůže získává lepší barvu.

Masáž proti celulitidě Příbram a okolí

Celulitida je problém, který se nejlépe odstraní mechanickým tlakem, tedy i masáží. Ta se provádí třeba za použití masážních olejů s obsahem různých přísad (často se využívají aromatické jako je skořice nebo chilli papričky), čímž se kůže prokrvuje a tím se odbourává tzv. pomerančová kůže.

Masáže jsou častou službou, kterou dnes lidé navštěvují. Jen si to vezměte, nyní sedíte u počítače. Nebolí vás záda či svaly? Odměňte se za práci relaxací, protože nezáleží na povrchu, ale na stavu vašeho organismu zevnitř, kdy se následně vyzařuje vaše pozitivní energie ven.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13040 (magazinpodnikani.cz#840)


Přidat komentář