Thajské masáže - Ostrava

Asi jste slyšeli o výjimečných účincích thajských masáží. Nevíte ale, proč jsou tak specifické? Jedná se zde hlavně o to, že vás nejen uvolní, ale dostanou vás i do skvělé kondice. Pokud chcete vědět jak, tak s tím vás seznámíme.

Thajská masáž, jogínské pozice a protahování svalů v Ostravě

Nejprve začněme klasickou masáží. Jejím účelem je hlavně promasírovat kůži, tím pádem i svaly a napravit klouby. Jedná se hlavně o fyzioterapeutické procesy, kdy se napravují chronické bolesti, následky po úrazech nebo se uvolňuje tělo, když mají lidé zaměstnání, kde musí převážně stát nebo sedět. Jednotlivé masérské služby ale nabízejí více procedur, které pracují s různými obměnami a zabývají se konkrétním problémem. To se pak může týkat i léčebných procesů. Pro příklad můžeme uvést masáž pomocí horkých kamenů, aplikaci vacu pressu nebo reflexní terapie, kdy se působí na funkčnost vnitřních orgánů, které se následně vybudí ke správné funkci. Pak se nabízí oblast duševního potěšení. To zajistí aromaterapeutické metody (např. vonné olejíčky, medová nebo čokoládová hmota apod.), kdy se jemné esence uvolňují do prostředí a vám se zklidňuje mysl, odbourává se napětí i bolesti hlavy a vaše tělo i psychika dostávají novou sílu.

Nyní se ale zaměřme na thajskou masáž. Zde se pracuje s klientem nejen pasivně, ale i aktivně. Nejprve se totiž provádíklasická masáž, ale pak se zapojí i jednotlivé svalové části těla pomocí jogínských pozic a protahování svalů. Tím se více ulevuje od bolesti, navíc se problém odstraňuje na dlouhou dobu a rovněž se vám vzpruží mysl. Procesem masáží vás provedeme níže.

Klasické thajské masáže - Ostrava

Tato masáž se provádí v pohodlném oblečení. Nejprve klient leží na břiše a provádí se klasická masáž, kdy masér působí na tlakové body. Díky tomu se postupně uvolňují svaly, klouby a šlachy.

Při proceduře se vám protáhne páteř, která je centrálním systémem, na nějž jsou napojeny vnitřní orgány a také se působí i na chodidla, kde je nejvíce akupresurních bodů, což je také propojeno s vnitřními orgány a tkáněmi.** Masér** při procesu používá tlaků palců, dlaní, loktů, kolen i chodidel, aby se dosáhlo optimálního působení na jednotlivé skupiny svalů a kloubů a aby se odblokovaly energetické dráhy v těle.

Pak se klient otočí na záda, kdy se masíruje přední část nohou, břicho a ruce. Následně se klient posadí a probíhá masáž v sedě. Během thajské masáže vám masér nejen působí tlakem na jednotlivé části těla, ale také vám protahuje končetiny a provádíte jogínské pozice, které mají výrazný relaxační účinek. Po této proceduře budete mít tělo jako z gumy, což způsobí, že se vám nejen uleví od bolesti, ale také se odbourá napětí a stanete se flexibilnější.

Ceny Thajských masáží v Ostravě

Thajské masáže v Ostravě jsou cenově velmi příznivé. Můžete si vybrat typ masáže a také masáž části těla nebo celého těla. Výhodné jsou také nabídky permanentky a možnosti koupě dárkového poukazu. Takovým dárkovým poukazem uděláte určitě radost svým blízkým. Využijte možnosti strávit exotické chvíle uprostřed centra metropole severní moravy.

Jaké jsou účinky thajské masáže?

Tato masáž odstraní bolesti zad, svalů a kloubů, pomůže vám napravit svalový a kosterní systém, pokud máte sedavé zaměstnání, rovněž odbourá stres, slouží jako regenerace nebo rehabilitace, pomáhá při léčbě psychosomatických onemocnění, při fyzické námaze, nadměrnému sportu a migrénách a zlepší vám ohebnost.

Olejová masáž

Pokud ještě zůstaneme u thajských masáží, tak je možno využít i formu olejovou, kdy se masíruje za pomocí oleje. Ten díky své klouzavosti způsobí, že tlak není tak intenzivní, což je vhodné, když chcete jemnou techniku, která vás uvolní. Výpary z olejů (levandule, skořice apod.) navíc příjemně voní a vy se zklidníte. Navíc, skořice je účinná i jako odbourávač celulitidy.

Pokud si ale chcete dopřát méně intenzivní metodu, tak se nabízí klasická masáž pomocí olejů s různými esencemi (čokoláda, kokos, pomeranč, vanilka, levandule, skořice, konopí apod.). Tato forma masáží je velmi jemná technika, kdy se vám prokrví kůže, uvolní se tělo a zklidní se vám mysl díky působení příjemných aroma látek. Pokožka se vám samozřejmě zvláční a některé oleje mají i hloubkovější účinky. Již zmíněná skořice bojuje s celulitidou a konopí zase regeneruje pleť, zejména pak různé vyrážky, ekzémy apod.

Masáž lávovými kameny - Ostrava

Zde se pracuje s tzv. meridány. To jsou energické dráhy, které proudí v těle. Za pomocí lávových kamenů, které jsou zahřáté na teplotu okolo 40°C, se prohřívá pokožka a teplo spolu s vibracemi kamenů prostupují do tkání až k orgánům, kde se aktivuje jejich správná činnost. Tím se pročistí jednotlivé energické cesty, vy se cítíte uvolněně a získáte novou sílu. Tyto masáže mají terapeutický a relaxační účinek, uvolní ztuhlé svaly a upraví balanc organismu.

Královská masáž - Ostrava

Při této proceduře se využívá kombinace prvků thajské klasické masáže a thajské olejové masáže. Na masírované oblasti se vám přikládají nahřáté bylinné sáčky, kdy jejich vnímání způsobuje uvolnění a odbourání napětí, protože teplo prostupuje vaší pokožkou. Bylinné esence pak mají blahodárný vliv na vaši psychiku, kdy se odbourají všechny starosti.

Antimigrenozní masáž - Ostrava

Pokud cítíte napětí, tak velmi často si uvolňujete oblast šíje a krční páteře. Spolu s tím jsou i často spojované bolesti hlavy, které odráží i každodenní stres a napětí, které dnes prožíváme. Proto existují speciální masáže, které se zaměřují jen na tuto oblast. Uvolňováním svalů v těchto oblastech se zbavujete bolesti, ale hlavně se vám navozuje psychická pohoda, což je neméně významné. Odbourávají se i bolesti hlavy, což jistě uvítá každý, kdo na tyto problémy trpí. Stačí párkrát navštívit danou procedur a uvidíte, že se vám dny, kdy vás bolí hlava, zredukují.

Masáž plosek nohou - Ostrava

Na nohách se nachází nejvíce akupresurních bodů, z nichž každý vede k určitému orgánu. Tím, jak se masáží body stimulují, tak se vysílá k danému orgánu podnět, které ho nutí ke správné činnosti. Akupresurní medicína je účinná, proto i když se jedná o malou plochu, tak má blahodárné účinky, které dokáží odbourat problémy i hloubkového rázu.

Až půjdete na masáž, tak alespoň dvě tři hodiny před nic nejezte a i tak si dejte něco lehkého. Masáž je velmi příjemná technika, která vás uvolní a napraví i hluboko uložený problém. Podle svých obtíží si proto zvolte tu proceduru, která zregeneruje tělo i mysl.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13086 (magazinpodnikani.cz#943)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 25.06.2015 15:46
Re: Thajské masáže - Ostrava určitě navštívím !!! dekuji za doporučení .

Anonym | 25.06.2015 15:48
Re: Thajské masáže - Ostrava Byla jsem tam nedávno a vřele doporučuji , krasne příjemné prostředí a super thajky, moc šikovné . :-)

Roman Č. | 26.06.2015 08:11
Re: Thajské masáže - Ostrava super článek , chodím na masáže pravidelně .A thajské masaže si mohu jen vynachválit . V tomhle maserském salonu jsem jěště nebyl , ale vypada dobře. Takže dík za tip !!!

Tomáš | 29.06.2015 09:19
Thajské masáže Ostrava Stodolní Znám to tam, je to vedle Stodolní. Skvělý podnik na masáže.

Mirka | 30.06.2015 11:37
Thajské masáže Opava Je někde thajská masáž i v Opavě? V Ostravě je to fajn, ale je to celkem daleko. Děkuji Mirka

Tatto | 07.07.2015 13:01
Olejové masáže Ostrava Výborná je olejová masáž. Dá se vybrat z různých olejů. Já mám rád pomerančovou vůni.

Kamila | 27.08.2015 11:14
Re: Thajské masáže - Ostrava Líbilo se mi tam.

Alice | 09.12.2015 12:23
Skvělá masáž. Byla jsem v Thajsku a musím říct, že zde je dělají možná i lépe!


Přidat komentář