Rolletic - krásné a formované tělo

Masážní stroj, který při pravidelném používání pomáhá s odstraněním celulitidy se zmenšením objemu problémových partiích a celkově Vám vytvaruje tělo? Takový je Rolletic.

Při pravidelném cvičení na masážním stroji Rolletic opravdu dochází ke zpevnění těla, vytvarování postavy a ke zmenšení objemu problémových partií.

Co je to Rolletic?

Masážní stroj Rolletic se používá ke zpevňovacímu cvičení. Mechanická masáž pomocí rotujících dřevěných vřeten, se kterou Rolletic pracuje, uvolňuje napětí svalů, prokrvuje kůži a zároveň příznivě ovlivňuje metabolismus tukové tkáně a metabolismus látkové přeměny. Stroj se skládá z rotačního bubnu s dřevěnými tyčemi, který konstantními otáčkami masíruje části Vašeho těla. Výhodou tohoto masážního stroje je kromě toho, že způsobuje úbytek tuku také to, že nedochází k odstraňování vody z těla, jak tomu bývá při jiných léčebných metodách. Odstraňují se přímo tukové buňky, což zaručuje výsledek výrazně trvalejší než pouhé odstranění vody.

Průběh masáže strojem Rolletic

Díky válečkové masáži se tělo začne nejprve silně prokrvovat, dochází k látkové výměně a k celkovému prokrvení doprovázenému jemným svěděním a pocitem celkového tepla. Začíná se spalovat přebytečný tuk a také dochází k vyhlazování kůže. Nejdříve se masírují nohy a poté se postupuje směrem nahoru. Následně se vracíte k partiím, kterým se chcete věnovat a které chcete zpevnit. Nemusíte se bát žádných vedlejších účinků.

Čím častěji se masáž Rolletic provádí, tím jsou samozřejmě výsledky lepší. Doporučuje se cvičení třikrát týdně. S sebou si vezměte pohodlné sportovní oblečení.

Cviky prováděné na masážním stroji Rolletic

Na Rolleticu se provádí 14 cviků s přesně daným časovým rozpisem, který Vám určí kvalifikovaná obsluha po vstupním proměření. Při cvičení se postupuje od nohou, přes tělo až rukám a hlavě. Všechny cviky Vám vysvětlí proškolený personál a během cvičení na Vás dohlíží, takže Vám může kdykoliv poradit. Níže je uvedeno všech 14 cviků, které se na Rolleticu cvičí.

Masáž chodidel

Masáž chodidel je úvodním cvikem a provádí se maximálně čtyři minuty.

Masáž lýtek

Pomáhá tvarovat lýtko a také odstraňuje napětí a únavu svalů.

Masáž zadní strany stehen

Tento cvik odbourává tukové polštáře a celulitidu. Pomáhá také ke zpevnění stehenních svalů a tudíž i k formování stehen.

Masáž zadní strany hýždí

Při tomto cviku dochází k odstranění celulitidy, zpevnění hýžďového svalstva a také ke zvedání zadečku.

Masáž boční strany hýždí

Odstraňuje celulitidu, zpevňuje hýžďové svalstvo a stejně jako u zadní strany hýždí dochází ke zvedaní zadečku.

Masáž vnější strany stehen

Tento cvik pomáhá k odbourávání tukových zásob a odstraňuje celulitidu. Dochází ke zpevnění stehenních svalů a k následnému formování postavy.

Masáž vnitřní strany stehen

Pomocí masáže vnitřní strany stehen dochází ke zpevnění svalů vnitřní strany stehna.

Masáž přední strany stehen

Při tomto cviku dochází ke zpevnění následnému formování přední strany stehen.

Masáž přední strany stehen a břicha

Dochází k formování přední strany stehen zároveň s formováním břicha.

Masáž břicha

Jde o zpevňující cvik pro břišní svaly. Důležité je nemasírovat žaludek.

Masáž boků

Tento cvik pomáhá k odstranění tukových zásob na bocích a velmi rychle působí na tvarování pasu.

Masáž zad

Odstraňuje bolest a únavu zádových svalů. Jde o velmi příjemnou a uvolňující masáž.

Masáž rukou

Masáž rukou Vás zbaví ochablého svalstva na rukou.

Kdy jsou viditelné výsledky cvičení na Rolleticu?

Výsledky cvičení na Rolleticu jsou patrné již po 5 – 10 hodinách cvičení ve frekvenci 1 – 3 hodiny týdně. Pro zvýšení účinnosti Rolleticu je nutné dodržovat několik zásad mezi něž patří dostatečný pitný režim a zdravá výživa.

Rolletic napomáhá

Masáž Rolleticem pomáhá:

  • zmenšit objem masírované partie
  • zpevňovat svaly a vypnout kůži
  • odbourat tukové polštáře
  • odbourat celulitidu
  • podporovat prokrvování těla
  • uvolňovat napětí svalů
  • povzbuzovat látkovou výměnu
  • tvarovat a zpevňovat postavu

Kontraindikace cvičení na masážním stroji Rolletic

Cvičení na Rolleticu se nedoporučuje podstoupit v době těhotenství, při menstruaci, pokud trpíte zánětlivým onemocněním tlustého střeva, zácpou, astmatem, vysokým krevním tlakem, infekčními a horečnatými stavy, hemofilií, akutním zánětem žil, zhoubnými nádory, těžkým onemocněním ledvin, jater a srdce a kostní TBC. Podle posouzení lékaře potom v případě, že trpíte vředovými chorobami, srdeční insuficiencí a nemocí štítné žlázy.

Dvě verze masážního stroje Rolletic

Masážní stroje Rolletic mají dvě verze, a to Rolletic Original** – Classic PRO** a** Rolletic Original – EVO II PRO**.

Rolletic Original Classic PRO

Jde o základní model stroje Rolletic Original. Je jednoduše ovladatelný a díky tomu je vhodný jak k profesionálnímu, tak i k domácímu využití. Pokud byste si chtěli tento stroj koupit a cvičit tak v pohodlí domova, počítejte s investicí okolo 50 000 Kč.

Rolletic Original EVO II PRO

Rolletic Original EVO II EVO konstrukčně vychází z modelu Classic PRO, je ovšem doplněn řídícím mikroprocesorem s definovanými postupy cvičení. Obsahuje také ovládací klávesnici a LCD displej, který zobrazuje veškeré informace jak o cvičení, tak o provozu stroje.

Oba modely se vyznačují konstantní rychlostí rotace, jež přispívá k dokonalé masáži. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva a zaručují tak stabilitu při cvičení. Rolletic se také může pyšnit tichým chodem, který tak při cvičení nikoho neruší.

Rolletic – krásné a formované tělo

Pokud trpíte celulitidou, nebo si jen chcete zpevnit a zformovat postavu, vyzkoušejte masážní stroj Rolletic. Při masáži také dochází k uvolnění celého těla, zlepšení prokrvení a tím se také zlepšuje pokožka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12900 (magazinpodnikani.cz#520)


Přidat komentář