Rekvalifikační kurzy nehtové modeláže - Benešov

Chcete se naučit umění manikúry a modeláže nehtů? Navštivte školu nehtové modeláže a manikúry, která nabízí širokou škálu možností a služeb také v oblasti kosmetiky a relaxace.

Ruce o nás vypovídají mnohé. Pracují, hladí, vykonávají spoustu činností a nejsou chvíli v klidu. Naše ruce jsou pro nás důležité a proto si zaslouží správnou péči a trochu toho krášlení. Ruce žen jsou něžnější a mnohem jemnější a je to dáno zejména tím, že je o ně více pečováno. Ženy si ruce často zdobí prsteny, náramky a samozřejmě také dekorativní kosmetikou a stranou nezůstává ani zdobení nehtů. Každá žena je jedinečná stejně tak i její pleť vyžaduje osobitou odbornou péči. Pro současnou ženu, která o sebe dbá, se v dnešní době stala samozřejmostí pravidelná péče o své tělo, o svoji pleť.

Kurzy rekvalifikace v oboru manikúra včetně nehtové modeláže Benešov

Pokud máte zájem o rekvalifikační kurzy v oboru manikúra a nehtové modeláže, není nic jednoduššího než oslovit zkušenou lektorku. Konzultační i výukové hodiny jsou zpravidla podle dohody a nejčastěji se konají o víkendech. Jeden výukový den vám zabere cca 4 - 5 hodin času. V prvních hodinách nepotřebujete modelku, jedná se především o teoretickou část s prvním předvedením práce a možností vyzkoušet si jednoduchou modeláž a rozhodnout se, zda opravdu chcete kurz absolvovat. V následujících výukových hodinách již vlastní modelku potřebujete a ve výjimečných případech vám škola může modelku zajistit.

Nabídka kosmetických služeb Benešov

Ošetření pleti galvanickou žehličkou

 

Můžete využít kosmetické ošetření pleti galvanickou žehličkou, což je rychlý, příjemný a vysoce účinný způsob ošetření, dále relaxační masáže - energizování organismu na odbourání psychické zátěže, čímž dojde k uvolnění svalstva a mnohdy odezní i bolesti. Vítanou službou je samozřejmě modelace nehtů podle aktuálního stavu vašich nehtů, kdy současně absolvujete konzultaci a doporučení, ale někdy stačí k nápravě pouhý P-shine (zaleštění včelího produktu případně práškových leštících pomůcek do nehtové ploténky za účelem jejího vyrovnání a výživy). Můžete si přát lakování a zdobení nehtů, klasickou mokrou nebo suchou pedikuru, nebo manikuru - ošetření nehtů, nehtových lůžek a pokožky na rukou.

Co budete pro kurz manikúra a modelace potřebovat?

Pro absolvování kurzu nepotřebujete v podstatě nic, vše obdržíte v kurzu. Doporučuje si vzít sebou zápisník na drobné poznámky, do kterého si ale zároveň budete dělat poznámky s vlastními dotazy. Pokud budete chtít některé pomůcky pro vlastní potřebu, můžete si je zakoupit v průběhu kurzu s výraznou slevou.

Jak je kurz manikúry a modelace nehtů dlouhý?

Kurz ukončíte ve chvíli, kdy budete zvolenou techniku dokonale ovládat a cítit, že nastal ten správný čas pro samostatnou práci. Na závěr rekvalifikačního kurzu obdržíte certifikát akreditovaný MŠMT, který vás opravňuje zažádat si o živnostenské oprávnění. V současné době k provozování živnosti budete potřebovat jednoroční garanci odborného dozoru a tu je možné získat ve škole za poplatek. I v době, kdy budete činnost provozovat samostatně s vámi bude lektorka v kontaktu a poradenská služba funguje 24 hodin denně.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu Benešov

 

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

 

Prodlužování řas metodou řasa na řasu je revoluční technika, která zajistí atraktivní vzhled vašich očí a tato metoda se někdy nazývá aplikace semipermanentích řas. Umělé řasy jsou vyrobené z lehkého hypoalergenního materiálu a jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy a proto působí naprosto přirozeně. Prodlužování technikou řasa na řasu se stalo velmi populární službou, která je oblíbená i mezi celebritami po celém světě. Vaše přirozené řasy se pravidelně obměňují každých 30 - 90 dnů, ale při správné péči vydrží prodloužené řasy stejně dlouho jako řasy přírodní, na které jsou lepeny. Z tohoto důvodu se doporučuje navštívit kosmetičku na doplňování každé 3 - 4 týdny.

Modeláž nehtů Benešov

Modeláž nehtů je snadná cesta k dokonalým nehtům, která se stává u mnoha žen stále populárnější. Tento moderní způsob úpravy nehtů se vyznačuje trvanlivostí, pružností, odolností a samozřejmě velmi přirozeným vzhledem. Existují dva druhy modeláře - gelová modeláž nehtů na vlastní nehty nebo pomocí tipů. V případě gelové modeláže nehtů se nejdříve vlastní nehty upraví a vydesinfikují a poté se na ně aplikuje gel v několika vrstvách, který se nechává zatvrdnout pod UV lampou. Po zatvrdnutí gelu se nanáší podkladový lak, dekorace a zdobení. Druhý způsob je  modeláž nehtů pomocí tipů. Tento typ moModeláž nehtůdeláže je vhodný, pokud si přejete mít delší a tvarované nehty. V tomto případě se přímo na vaše nehty připevní umělý nehet (tip), který se zkrátí na příslušnou délku a vytvaruje do požadovaného tvaru. Vaše nehty pak mohou být oválné, hranaté nebo třeba špičaté. Následně se nanese v několika vrstvách gel a nechá se zatvrdnout pod UV lampou. Po zatvrdnutí se na nehty nanáší lak, dekorace nebo zdobení.

Japonská manikúra P-Shine Benešov

P-Shine je japonská manikúra, která je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty. Přednosti tohoto přípravku jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. P-Shine zvyšuje pevnost nehtu, pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka a současně působí jako prevence proti lámání a třepení  nehtů. Tato metoda se doporučuje při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. Nehty se lehce zbrousí jedním směrem pilníčkem, nabere se na špachtličku pasta, přenese se na leštičku a opatrně zapracuje do nehtu. Poté se aplikuje pudr a pomocí leštičky se opatrně zapracuje do nehtu až do jeho vysokého lesku.

Benešov suchá pedikúra

Suchá pedikúra neboli mediciální pedikúra se provádí pomocí přístroje se speciálními brusnými kotoučky, které šetrně a kvalitně odstraní tvrdou kůži, zejména na patách a to zcela dohladka, přičemž se vyhladí praskliny v kůži. Tímto způsobem se dají bezbolestně odstranit zarůstající nehty, kuří oka nebo povrchové bradavice.

Kosmetické ošetření pleti galvanickou žehličkou v Benešově

Galvanická žehlička umožňuje stárnoucí pleť udržet ve formě, aniž by jste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky. Galvanická žehlička je ve velikosti a vzhledu klasického depilačního strojku a funguje na principu pozitivního a negativního galvanického proudu. Tento efekt povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě a to takovým způsobem, že si žehlička sama identifikuje typ pleti, podle kterého si nastaví intenzitu. Poté začne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže. Současně se žehličkou do pokožky vpraví kosmetické přípravky, které pleť vyživí a vytáhne z pleti veškeré nečistoty a toxiny, které jsou v ní obsaženy. Ani akné, ekzém, lupenka nebo vrásčitá pokožka nemá šanci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13757 (magazinpodnikani.cz#2730)


Diskuze a zkušenosti

Iveta | 24.02.2013 15:26
Re: Rekvalifikační kurzy nehtové modeláže - Benešov Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda tyto kurzy jsou stále aktuální. Měla by jsem zájem o kurz kosmetiky. Předem děkuji za odpověď.

libuse hynova | 28.01.2015 19:07
Re: Rekvalifikační kurzy nehtové modeláže - Benešov dobry den rada bych se zeptala jak dlouho kurz na nehtovou modelaz trva a kolik stoji dekuji hynova

Anonym | 18.09.2015 22:04
Re: Rekvalifikační kurzy nehtové modeláže - Benešov Mnela bih zaiem o kurz na manikura ale nemam nic ot školu a kolik stoj ieto mojny

Martina | 12.07.2018 10:08
Dobrý den, měla bych zájem o rekvalifikační kurz nehtové modelaze v Benešově. Jak dlouho trvá kurz a cena kurzu??? Děkuji


Přidat komentář