Realistické panenky pro děti

Ať je vám třicet nebo padesát, je to jedno, protože realistické panenky jsou tu pro všechny, a to samozřejmě i pro děti. Doba, kdy jsme si hráli s hadrovými panenkami je už dávno pryč.

Snad každá holčička má doma svou panenku, o kterou se stará. Dává ji spát, obléká ji, vozí ji v kočárku a chová ji v náručí. Ale jen málokterá má panenku, která vypadá jako opravdové živé miminko.

Také jste si hrávaly jako malé s panenkami? Staraly se o Vaši panenku jako by to bylo miminko?  A napadlo Vás vůbec někdy, že byste si s panenkami mohly hrát i v dospělosti? Že ne? Tak čtěte pozorně.

V dnešní době můžeme narazit na spoustu druhů panenek. Existují panenky, co umí říkat třeba mami, tati nebo dokonce plavat ve vodě. Moderní panenky umí také plakat, smát se a žvatlat nějaká slovíčka. Každá panenka potřebuje jako každé správné miminko také spoustu doplňků, ať už to jsou různé hračky, dupačky, košilky nebo třeba kočárek, sedačku do auta nebo ke stolu na papání a v neposlední řadě také postýlku.

**Realistické panenky pro děti zde. www.panenkyjakozive.cz
**

Panenky nejen pro děti

Proč si nehrát s panenkami i v dospělosti? Že už nejste dávno dítko přece nevadí. A právě proto, by Vás panenky Reborn (což v angličtině znamená znovuzrození) mohly zaujmout. Své příznivce si tato panenka našla po celém světě, a proto se tyto panenky začaly vyrábět i u nás. Budete se ovšem divit, že těmito příznivci nejsou malé holčičky, ale dospělí lidé a to především hlavně ženy. Že tomu nevěříte?

Panenky jako živé

Realistická panenka opravdu zdaleka nevypadá jako hračka. Na první pohled byste ji od živého miminka snad ani nepoznali. A to proto, že má vše, co má miminko mít. Miminko musí mít přece vlásky, řasy, bradavky, pupík, pohlavní orgány, přirozenou barvu kůže a v neposlední řadě také drobné žilky. Ano, tohle realistická Realistické panenkypanenka všechno má. I samotné tělíčko je vyrobeno tak, že vypadá jako opravdické. A to zdaleka není vše. Panenky dokonce mají i stejnou hmotnost, tvar a křivky jako miminka, když se narodí. Díky příslušenství, které si můžete k realistickým panenkám dokoupit, bude mít vaše „miminko“ i sliny, slzy nebo dokonce soplík. Panenky měří kolem 25 centimetrů a jejich tělíčka jsou vyrobena z kvalitních a příjemných materiálů. Pod pojmem panenka se jistě každému vybaví jen ženské pohlaví, ale u realistických panenek je tomu konec. Vybrat si tak můžete jak z chlapečků, tak z holčiček. Dokonce může být vaše nové „miminko“ i černoušek.

Vhodnost realistických panenek pro děti

Realistické panenky jsou pro malé holčičky velmi vhodné a zároveň i naučné. Nejen že si malé „maminky“ mohou s panenkami hrát ale díky tomu, že realistické panenky jsou jako živá miminka se tak mohou výborně připravit na život, kdy budou mít své vlastní děti. Naučí se tak nejen zodpovědnosti starat se o malé dítě ale také se jim díky realistickým panenkám rozvine fantazie.

Jak realistické panenky vznikly?

Asi před 10ti lety se v Americe objevila jedna z prvních realistických panenek. Tyto panenky se dnes již nevyrábí jen v USA, ale například i v Itálii nebo Austrálii a jak již bylo zmíněno tak i u nás. Panenky Reborn se však vyrábí v omezeném počtu. Zprvu tyto panenky byly vyráběny za účelem umění a sběratelské činnosti.

Kolik realistické panenky stojí?

Cena realistických panenek bude určitě vyšší, než kdybyste koupili obyčejnou panenku v hračkářství, která není na výrobu nějak zvlášť náročná. Ovšem když vezmete v úvahu náročnost výroby panenek Reborn cena Vás možná i mile překvapí, protože není vůbec „přemrštěná“. Reborn panenku si můžete pořídit již od 700,- Panenka-Chlapeček LukášOvšem panenky s více „funkcemi“ mohou převýšit hranici i 10 000,- Kč. O ceně rozhoduje hlavně určitý výrobce, záleží také na doplňcích jako například plenky, kočárek atd. a dále především rozhoduje typ a varianta dané panenky. Další z věcí, kterou byste měli vědět je ta, že Reborn panenky, jak již bylo zmíněno, můžete buďto koupit už jako hotovou panenku nebo si jej dokonce sami vyrobit. Pro výrobu doma si musíte zakoupit sadu – kit. Kit je ovšem jen základ, dokoupit si musíte ještě další materiál na výrobu tělíčka a náplň. Toto pořízení je sice náročnější ale určitě stojí za to. Vše si vyrobíte sami a dokonce si sami nalepíte i nehtíky a vypíchnete vlásky a řasy. Malováním si pak dobarvíte barvu kůže. Některé ženy mají z této ruční práce vyloženě koníček.

Jak realistickou panenku pořídit?

Pokud máte zájem pořídit si realistickou panenku buďto pro sebe, nebo pro Vaši holčičku, navštivte stránky www.panenky-jako-zive.cz.

Proč si lidé realistické panenky pořizují?

Důvody mohou být různé. Nejvíce pořizovatelů bychom však mohli hledat mezi sběrateli. Druhou rozšířenou skupinou sběratelů jsou  ženy, které přišli o své dítě, nebo naopak mít vlastní dítě vůbec nemohou. Panenky napodobující živá miminka jim tak výrazně pomáhají se psychicky vyrovnat s tímto faktem. Možná se Vám to zdá až Panenky jako živétěžko uvěřitelné, ale realistické panenky si pořizují čím dál častěji i ženy staršího věku. Realistické panenky jim tak nahrazují jejich děti, které již odešly z domu a ony se díky tomu cítí osaměle. Všechny tyto ženy se tak mohou celý den starat o panenku, převlékat ji, chodit s ní na procházky a dávat jim lásku, stejně tak, jako by tomu bylo u jejich vlastních dětí.

Realistické panenky BERENGUER

Berenguer panenky se vyrábějí ve Španělsku a jsou taktéž jako živá miminka. Panenku Berenguer si můžete pořídit ve dvou provedeních. Můžete si  tak vybrat jestli chcete panenku vyrobenou celou z vinylu nebo chcete mít tělíčko i hlavičku z látky a z vinylu jen končetiny. Dále si pak můžete zvolit až mezi čtyřmi velikostmi a to 24cm, 25cm 36cm a 38cm. Některá Berenguer panenka má dokonce i svůj rodný list a je pečlivě zabalena v krabicích. Holčičky mají dokonce náušničky a chlapečci kšiltovku.

Nejen Berenguer panenky, ale i panenky sběratelské si také můžete pořídit na stránkách www.panenky-jako-zive.cz.

Realistické panenky jste si určitě oblíbili už teď. A věřte, že stejně jako Vy, z nich budou nadšené nejen Vaše kamarádky nebo maminka, ale i členové rodiny, a to hlavně Vaše malé holčičky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13893 (magazinpodnikani.cz#2867)


Diskuze a zkušenosti

adélka | 16.04.2014 20:10
Re: Realistické panenky pro děti bomba kolik stojí?


Přidat komentář