Prodlužování řas

Zajímá vás manikúra a modeláž nehtů? Krásné nehty, ruce nebo prodloužené řasy můžete mít i vy. Odborníci nabízejí širokou škálu možností a služeb také v oblasti kosmetiky a relaxace.

Dokonalé oči díky prodlouženým řasám

Toužíte po dlouhých zatočených řasách? Chcete aby Váš pohled byl neodolatelný? Pokud jste dali dvakrát ANO, není pak divu, že řada dívek a žen se raději řasenky, respektive dlouhých a hustých řas vzdá. Podstupovat totiž každý den několikaminutové obtěžováním s líčením a odličováním není zrovna spojené s komfortem. Kromě toho se neustále hlídat, aby nedošlo k otisku řasenky na dolních víčkách, když oči promnete, zaslzíte, či se sprchujete, sportujete. Svůj sen v podobě dlouhých, hustých řas však nemusíte tak snadno opouštět. Můžete vyzkoušet řasy prodloužené, za pomoci metody „řasa na řasu“.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu Brno

Zajistěte si neodolatelné řasy, které vás oprostí od denního malování. Prodlužování řas metodou řasa na řasu je dlouhodobý a pohodlný způsob prodloužení přírodních řas. Tato technika zajistí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu, a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Při této technologii se lepí jednotlivé umělé řasy na přírodní řasy. Tyto řasy mají různé délky a tip zatočení, proto jsou vhodné pro jakýkoli typ přírodních řas. Přirozené řasy rostou a obměňují se. Jakmile řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa umělá – prodloužená. Na tomto místě poté vyroste nová, která se při doplnění opět prodlouží. I s prodlouženými řasami se můžete bez obav věnovat svým aktivitám a sportu. Tento způsob prodloužení nezatěžuje řasy přírodní, které projdou svým cyklem růstu až do vypadnutí a následně se obmění. Aplikace se provádí v lehu na lehátku, kdy je spodní víčko překryté ochrannou náplastí, která zároveň slouží jako výživa pro oční okolí. Oči jsou zavřené a aplikace je naprosto bezbolestná.

Když se řasenka maže a drolí

Již v úvodu jsme se dotkli problematiky řasenek a dosáhnutí svůdných, dlouhých a zatočených řas. Řasenky jsou sice řešením, ale svým způsobem dívky a ženy omezují v jejich každodenním životě, ať už osobním, nebo profesním. Jít na důležité jednání s rozmazanou, otisknutou řasenkou, nebo řasami s nánosem drolící se barvy, nijak nepřidá na vizitce, přesvědčivosti a solidnosti. Spíše si potenciální klient, zákazník, či zaměstnavatel udělá obrázek negativního rázu. Bude Vás považovat za nepečlivé, nekontrolující detaily aj. A to platí i v případě, že se chystáte jít na romantickou schůzku. A což teprve po mazlení, či probuzení. Pohled na černé, či hnědé šmouhy pod očima Vám nejspíš přitažlivosti nepřidá.

Stále upravené a voděodolné řasy Brno

Oproti tomu u prodloužených řas se můžete přestat neustále kontrolovat a hlídat. Za všech okolností budete stále upravené a žádná barevná šmouha se rozhodně neobjeví na jemné kůžičce pod očima. U prodloužených řas totiž není důvodu, aby se nadále řasenka používala. Naopak ji můžete uložit do šuplíku, či se s ní nadobro rozloučit. S prodlouženými řasami můžete bez obav jít na koupaliště, do bazénu, vířivky, sauny. Můžete se při aktivním sportu sebevíce zpotit, a přesto budou Vaše řasy dokonalé. Prostě takové podle Vašeho přání. Po probuzení u Vašeho milého se nemusíte honem hnát do koupelny k zrcadlu, a to z důvodu ujištění, že pod očima není nevzhledný otisk. Místo toho se můžete k muži přitulit a vychutnávat si jeho blízkost.

Prodloužené řasy a umělé řasy

Možná máte ještě v patrnosti umělé řasy, které se nanášely, lepily vcelku nad Vaše vlastní řasy. Pokud Vám však šlo o docílení nepřirozeného vzhledu a čekal Vás například maškarní ples, bláznivý novoroční večírek aj., pak se tyto řasy mohly zdát vhodné. Ovšem pro slavnostní příležitosti, či pro každodenní nošení zrovna nebyly tou správnou volbou. Umělé řasy, již z pohledu jejich „těžkopádné“ aplikace a nutnosti sundání před spaním, spíše byly pro zlost, než pro docílení krásy a zvýraznění předností. Umělé řasy je sice možné pořídit řádově v korunách. Nicméně je třeba od nich očekávat spíše nevýhody. K docílení přirozeného a sexy vzhledu mají přeci jen daleko.

Jak dlouho vydrží prodloužené řasy?

Určitě Vás bude zajímat, jak dlouhou dobu Vám vydrží prodloužené řasy. Pokud se svěříte do profesionálních rukou a následně také budete o řasy náležitě pečovat, pak se budete moci z prodloužených řas těšit po dlouhou dobu, řádově v týdnech. Pečlivě aplikované řasy a správná péče zajistí, že Vám prodloužené řasy vydrží tak dlouho, než Vám vlastní řasa přirozeně nevypadne.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13804 (magazinpodnikani.cz#2778)


Přidat komentář