Potravinové doplňky nákup online

Potravinové doplňky mohou podpořit váš organismu v době velké fyzické zátěže nebo v době, kdy zažíváte stres a potřebujete doplnit energii. Potravinové doplňky jednoduše napomáhají vašemu tělu ke zdraví.

Zajímáte se o vaše zdraví? Pociťuje často únavu a váš život je neustálý stres? V tom případě byste se měli zajímat o potravinové doplňky. Potravinové doplňky jsou vhodné pro ty, kteří nemají dostatečně pestrý jídelníček a nepřijímají potřebné látky ve stravě. Potravinové doplňky jsou také vhodné pro sportovce. Svému zdraví můžete pomoci zvýšeným příjmem vitamínů a minerálů. Také k preventivním účelům a k boji s různými onemocněními vám mohou posloužit různé bylinné výrobky (např. bylinné čaje nebo bylinné sirupy). Potravinové doplňky můžete nakupovat na internetu, kde vás zaujmou zajímavé ceny. Važte si svého zdraví, ale udělejte pro něj vše potřebné.

Potravinové doplňky nákup online

Kdo z nás může říct, že je jeho jídelníček vyvážený a obsahuje všechny důležité složky. Kolik z nás dokáže přes den sníst pět porcí ovoce a zeleniny, jak je doporučováno odborníky. Mnohdy se stává, že si vybíráme potraviny, které obsahují málo nutričních látek. Potraviny v našem jídelníčku mohou obsahovat příliš mnoho tuku a cukru a také nedostatek vitamínů, minerálů s dalších zdraví prospěšných látek. Potravinové doplňky nám tak mohou pomoci v okamžiku, kdy chceme vést zdravější život. Potravinové doplňky jsou také určeny pro sportovce.

Doplňky výživy nebo také suplementy pomáhají zlepšovat výkonnost, umožňují rychlejší regeneraci, šetří klouby a obsahují velké množství antioxidantů. Vždy myslete na to, že doplňky výživy nemohou nahradit pevnou stravu.

Pro koho jsou potravinové doplňky vhodné

Potravinové doplňky jsou vhodné pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj sportovní výkon, zvětšit objem nebo naopak zhubnout. Potravinové doplňky jsou vhodné pro ty, kteří nejsou schopni ze stravy přijímat požadované množství bílkovin. Potravinové doplňky jsou vhodné k urychlení regenerace těla. Užívejte potravinové doplňky ve chvílích, kdy potřebujete přijímat pouze vysoce kvalitní protein bez tuků. Potravinové doplňky jsou určeny pro ty, kteří mají pocit, že jejich tělo nereaguje na změnu stravy. Potravinové doplňky se také mohou užívat jako náhrada za jídlo, které nemůžete z časových důvodů konzumovat.

Bylinky pro podporu zdraví, nákup bylinek na internetu

Jednou z možností, jak podpořit vaše zdraví, je také užívání léčivých bylinek. Léčivé bylinky pomáhají lidstvu už od nepaměti. A také v současné době je dobré vrátit se k ověřeným metodám našich babiček a popíjet např. bylinné čaje nebo bylinné sirupy. Bylinku mají pozitivní vliv na naše zdraví, krásu a také psychickou pohodu. Bylinky je možné zakoupit ve formě sušené, kapalné samostatně nebo ve směsi. Bylinky můžete nakupovat v bylinkářstvích, lékárnách, obchodech se zdravou výživou, v supermarketech nebo také na internetu.

Bylinné čaje heřmánkové, z černého bezu, meduňky

Existuje velké množství bylinných čajů a každý bylinka vám může pomoci při jiných obtížích. Bylinné čaje pomáhají organismu k detoxikaci, hubnutí nebo trávení. Bylinky vám mohou pomoci předcházet nemocem a bojovat s nachlazením. Každá bylinka vám může pomoci s jinými problémy. Když máte trávicí potíže a jste ve stresu, je vhodné popíjet heřmánkový čaj. Čaj z květu černého bezu vám pomůže, když máte chřipku. Trápí vás nadýmání? V tom případě vyzkoušejte fenyklový čaj. Podrážděné nervy zklidní meduňka a šípek slouží jako prevence před nachlazením (obsahuje velké množství vitamínu C). Na časté záněty horních cest dýchacích pomůže kopřivový čaj. Kopřivový čaj pomáhá také snižovat hladinu krevního cukru a podporuje metabolismus.

Bylinné sirupy jitrocelové, rakytníkové, tymiánové

Bylinné sirupy jsou velmi dobrou prevencí před různými onemocněními. Bylinné sirupy můžete také přidávat do čajů, navýšíte tak jejich účinek. Každý bylinný sirup působí jinak a na jiné problémy. Na pálení žáhy se hodí sirup jitrocelový. Účinnou pomoc při střevních bakteriích a plísních vám může nabídnout sirup tymiánový. Tymiánový sirup je vhodný pro podporu trávení. Na průjmy jsou vhodné sirupy borůvkové. Když bojujete se špatným spánkem a depresemi je vhodné užívat sirup meduňkový. Rakytníkový sirup vám pomůže bojovat s kloubními obtíži. Na kašel je vhodný sirup jitrocelový. Chcete-li posílit koncentraci, vsaďte na sirup vyrobený ze šalvěje. Sirup ze šalvěje také zmírňuje pocení.

Také na migrény můžete vyzkoušet některé z druhů bylinek. Problémů s bolestmi hlavy se můžete zbavit pomocí levandule, kozlíku lékařského, majoránky nebo řimbaby. Při boji s migrénou vám může pomoci také aromaterapie. K aromaterapii můžete vyzkoušet olej z eukalyptu, levandule, heřmánku, růže, máty, meduňky, citrónu nebo modřínu. Olejíčky je možné přidávat do aroma lamp nebo je přímo inhalovat při koupeli.

Doplnění důležitých vitaminů a minerálů

Když nepřijímá vaše tělo dostatek** vitamínů a minerálů** ze stravy, kterou mu poskytujete, je nutné doplnit vitamíny jinak. Jaké vitamíny vám mohou chybět a jaké to může mít projevy?

Draslík - snižuje riziko mrtvice

Draslík (kalium) je nejrozšířenější minerál v našem těle. Draslík se podílí na vedení vzruchů, dráždivosti svalů, metabolismu cukrů, odstraňuje únavu a snižuje riziko mrtvice. Nejvíce draslíku najdete v ovoci a zelenině. Nedostatek draslíku v těle se projevuje svalovou únavou, otoky, zácpo a bolestmi břicha.

Hořčík - při tlumení křečí

Hořčík (magnesium) pomáhá při tlumení křečí, často se také předepisuje preventivně během těhotenství. Hořčík můžeme získat z minerálních vod, zeleniny, ovoce a celozrnného pečiva. Když je váš jídelníček dostatečně pestrý, nemusíte se bát, že vám hořčík bude chybět. Nedostatek hořčíku se projevuje křečemi v končetinách, nervozitou, poruchami vidění a zvýšeným krevním tlakem. Nadbytek hořčíku se projeví zmateností, srdeční arytmií a zhoršenou funkcí ledvin.

Jód - správná funkce štítné žlázy

Jód (iodum) je důležitý pro správnou funkci štítné žlázy. Jód najdeme v mořských rybách a v kuchyňské soli. Nedostatek jódu vede k mentální retardaci, snížení funkce štítné žlázy a k jiným poruchám růstu a vývoje. Nedostatek jódu je nebezpečný v době, kdy se vyvíjí mozek, proto se doporučuje podávání jódu těhotným ženám a dětem.

Sodík (natrium) - ochrana těla před ztrátou vody

Sodík (natrium) zadržuje vodu v organismu a chrání tělo před její ztrátou. Sodík získáme z kuchyňské soli. Nedostatek sodíku se projevuje zadržováním vody nebo naopak zvýšeným vylučováním vody. K výraznému úbytku sodíku dochází při zvýšené fyzické námaze. Nedostatek sodíku se projevuje bolestmi hlavy, zvracením, svalovou slabostí, křečemi a zmateností.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13760 (magazinpodnikani.cz#2733)


Přidat komentář