Plastický chirurg v Praze a okolí

Plastická chirurgie je velmi přínosnou oblastí, která pomůže vyřešit problémy, které my sami neovlivníme. Vrásky, přebytečná kila nebo úprava po úrazu. Jen pár příkladů, kde plastická chirurgie pomáhá.

Co dokáže plastická chirurgie v Praze?

** ** Obor plastická chirurgie je laickou veřejností často zaměňován za chirurgii kosmetickou či estetickou, ta je však pouze její součástí. Do oboru spadá: vrozené vývojové vady - rekonstrukční chirurgie, chirurgie ruky a popáleninová medicína.

Plastická chirurgie nemá za cíl přetvořovat nebo dokonce znetvořovat lidi. Plastická chirurgie vznikla proto, aby řešila vrozené vývojové vady či tělesné změny spojené s úrazy. Až v druhé řadě se využívá k úpravám zevnějšku „zdravých“ osob, kteří si za takový zákrok musejí zaplatit.

Možná nyní namítáte, že zejména ve Spojených státech chodí spousta lidí, kteří vypadají jako své vlastní karikatury a tudíž plastické chirurgie více zneužívají než využívají. Není to ale dané tím, že by jim toto nutili sami lékaři, avšak laxností či ochotou vyhovět rozmařilosti klientky. Rozdíl mezi plastickými operacemi v US a v Evropě jsou hlavně otázkou vkusu. V US je například zcela běžné, že holka k 18 narozeninám dostane jako dárek augmentaci poprsí (zvětšení pomocí implantátů) a čím viditelnější, tím lepší. To je amerika, země snů!

Co se Evropy týče,  jsme hlavně pro přirozenost, vkus a málokdy se chceme nějak výrazně lišit (je to samozřejmě otázka individuální). Jsou tací, kteří si nechají udělat tzv 5 prsa kvůli modelingu, ale taky víme, že toho velmi rychle litují a zmenšují třeba kvůli zdravotním komplikacím. Svěříte-li se však do rukou odborníka, takové razantní úpravy odmítne!

Pamatujte, že plastická chirurgie vám má pomoci, nikoliv být zbytečným oborem. Seznamte se s ní blíže.** **

Která operace je v plastické chirurgii Praha nejžádanější?

Celosvětově je to jednoznačně liposukce, dále augmentace či modelace prsou a v neposlední řadě abdominoplastika, kterou využívají hlavně ženy po porodu či muži po razantních úbytcích na váze. A to i proto, že dnes již umíme nabídnout jizvu pod hranicí spodního prádla.

Ale na vzestupu jsou v posledních měsících hlavně mini invazivní zákroky (a to i u mužů), které nevyžadují dlouhou dobu rekonvalescence, jsou v lokálním znecitlivění a výsledek je viditelný ihned.

Mini invazivní zákroky Praha

Zcela exkluzivně se v ČR** provádí mini-invazivní (tzv. weekend surgery) zákroky jako Silhouette-liftEndotine brow lift, Perma-Lip nebo Combi lipo**. Jejich výhodou je zkrácená doba rekonvalescence. Tzn. v pátek je klientka odoperována a v pondělí může jít do práce. Ve většině těchto metod omlazení stráví klientka na lůžku přibližně hodinu pod lokální anestezií a ihned poté odjíždí domů. A co je víc, výsledky jsou viditelné ihned!

A protože jedny z nejoblíbenějších procedur jsou metody liposukce, tak vás s nimi blíže seznámíme.

## Co je liposukce?

Liposukce je zákrok, při kterém jsou zásoby tuku odstraněny za účelem formování těla. Zlepšuje kontury a tvar těla rozrušením a odstraněním podkožního tuku pomocí kovové kanyly, která je hadicí napojena na přístroj, jenž vytváří podtlak, a umožní tak odsátí tuku z požadovaných oblastí. Liposukce je vhodná tehdy, pokud máte tukové zásoby v tzv. problémových partiích vašeho těla, které nelze odstranit cvičením ani dietou. Pomocí liposukce nelze řešit silnou nadváhu nebo dokonce obezitu!

Mini-invazivní liposukce – Combi-lipo - Praha

Jedná se o mini invazivní liposukci v lokální anestezii na bázi unikátního spojení nejmodernějších přístrojů Body-Jet, Smart-LipoLPG.

Přístrojem Body-Jet působením vodního paprsku s místním anestetikem bezbolestně a jemně odsaje tuk z problémových partií a následným použitím laserového paprsku přístroje Smart-Lipo vypne kůži. Unikátní spojení těchto dvou přístrojů násobí účinky liposukce a tukové buňky jsou z těla odstraněny maximálně ohleduplně a jednou provždy. Po několika dnech po zákroku doplní rekonvalescenci technikou** LPG**, který dovede zákrok do absolutní dokonalosti. LPG urychlí hojení, vypne pokožku, vyhladí jizvy a mimo jiné tento proces napomáhá k rozproudění lymfatických cest a tudíž je dobrý i na boj s celulitidou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12890 (magazinpodnikani.cz#497)


Přidat komentář