Permanentní make-up, rty a obočí

Která žena by nechtěla být za všech okolností upravená? Při sportu, plavání i v sauně? Usínat odlíčená, přesto upravená? Budit se upravená a už "nalíčená"? Chcete snadno získat trvale vylepšený tvar obočí a rtů? Známe řešení...

Jak být upravená po celý den? ** **
Nemusíte podstupovat plastiky, drahé a bolestivé operace a zásahy, abyste změnila a zvýraznila svou vizáž či omladila výraz tváře. Stačí jen chytře upravit a zvýraznit obočí, kontury očí a rtů. Tvář obratem vypadá upraveně, živě a mladistvě. Nemluvíme tady o dlouhém každodenním pečlivém líčení, roztírání make-upu, přesném malování linek kolem očí, barvení řas, malování obočí, nanášení stínů a rtěnky atd. Nic z toho nemusíte dělat, ušetříte svůj čas a budete přesto stále upravená, výrazná a zářivá. Jak toho dosáhnout? Poradíme vám.

Stálé nalíčení díky permanentnímu make-upu

** **

Zvolte permanentní neboli trvalý make-up. Je to speciální kosmetické tetování kontur obočí, očních linek a rtů. Jeho velkou předností je, že na obličeji vypadá naprosto přirozeně a že prakticky odpadá každodenní důkladné líčení. Líčit se budete, jen pokud budete chtít ještě dále a intenzivněji zvýraznit svůj make-up, např. pro večerní líčení. Ale právě i v tomto případě vám permanentní make-up poslouží jako pevné a perfektní východisko pro složitější líčení obličeje. Permanentní make-up má řadu nesporných výhod. Ženy, které jej podstoupily a mají s ním dlouholeté zkušenosti s úsměvem tvrdí: "Usínáte odlíčená a přesto upravená. Probouzíte se rovnou nalíčená a upravená."

Trvale vylepšený tvar obočí a rtů

Speciálním kosmetickým tetováním se upravuje tvar, hustota, šířka, délka i barva obočí, očních linek i rtů. Kvalifikovaná kosmetička vpravuje speciálním přístrojem barevný pigment do kůže v požadovaném tvaru. Podle přání klientky je pečlivě vybírán tvar obočí či kontury rtů. Tvar rtů či obočí lze tímto způsobem vlastně trvale na dlouhou dobu velmi účinně a jednoduše vylepšit a zdokonalit. Profesionál umí nenápadně zdůraznit vše hezké a potlačit nežádoucí. Nemusíte zůstávat jen u zvýraznění kontur.

Možnosti trvalého make-upu jsou dnes velmi široké. Kromě jednoduchých linek a kontur je možné vytetovat i plné plochy, popř. jejich části tzv. vystínovat. Tímto způsobem je možné doplnit např. obočí, které nedorůstá v místech, kde bychom chtěli chloupky obočí ještě mít. Dají se jemným vpichováním vytetovat kratičké čárky. Díky téměř filigránské práci odborníka vypadají jako přírozené obočí. Vyškolená odbornice nebo odborník vám ze široké nabídky pečlivě pomůže podle vašeho přání vybrat také barvu k následné aplikaci, aby ladila s typem vaší pleti, barvou vlasů a podtrhla osobnost.

Jak aplikace permanentního make-upu probíhá?

Úprava obvykle bez problémů běžně vydrží 2 roky, často i déle. Pak pigment postupně bledne, může však být jednoduše kdykoliv znovu obnoven. Pokud si jeho obnovení přece jen nebudete přát, tetování postupně díky přirozené obnově kožních buněk zmizí. Bolestivost samotné aplikace je minimální neboť kosmetické tetování rukou profesionála se provádí speciálními tenoučkými jehlami. K tomu je kůže ošetřena speciální znecitlivující látkou. Do povrchu kůže vpich jehly navíc zasahuje minimálně, jen asi 0,3 až 0,5 mm hluboko.

Následně se v místě vpichů vytvoří jemné stroupky. Ty pak postupně samy po několika málo dnech odpadnou. Celá procedura je vždy před aplikací s klientkou pečlivě konzultována a připravena. Teprve pak se může přikročit k samotnému provedení permanentního make-upu. Po zhojení a vypadání stroupků udělá v případě potřeby kosmetička ještě drobné korektury, tak aby výsledek byl skutečně perfektní, tzn. zářivější či mladistvější vzhled.

Zajímavé tipy a informace o permanentním make-upu

Tetování aplikované odborníkem bývá vhodné i pro alergiky. Může být naopak dokonce výborným řešením pro ty, kteří těžce snášejí výrobky dekorativní kosmetiky a často na ni reaguji podrážděně. Je však třeba předem vše konzultovat s proškoleným odborníkem, který permanentní make-up bude provádět a vyhodnotit možnosti, které se nabízejí.

Tento typ trvalého make-upu pomůže rovněž vyřešit častý problém starší pleti s vráskami, ve kterých se často běžný make-up může rozpíjet. Po aplikaci permanentního make-upu zůstávají kontury perfektní a problém z rozmazávaním a rozpíjením naprosto odpadá.

Permanentní make-up využívají nezřídka také muži. Často tak snadno řeší některé vrozené či drobné poúrazové kosmetické vady a jednoduchým způsobem se mohou zbavit svého kosmetického problému. Jak už bylo řečeno, permanentní make-up totiž působí velmi přirozeně a je může být naprosto nenápadný, podle intenzity aplikace a použité barvy.

Na permanentní make-up k odborníkovi

Vždy je důležité vybrat si osvědčené pracoviště a svěřit se člověku, kterému budete důvěřovat. S odborníkem či odbornicí, kteří zákrok budou provádět, je třeba navázat dobrý kontakt. V klidu a beze spěchu se na všem domluvit, vše probrat, vyslovit své případné pochybnosti, nechat si zodpovědět veškeré dotazy. Teprve pak lze přistoupit k samotné aplikaci. Specialisté vás rovněž přesně poučí, jak se chovat a co dělat či naopak nedělat příštích několik dnů do úplného vyhojení stroupků.

Co je potřeba vědět o trvalém make-upu

Po samotném zákroku se mohou objevit mírné otoky v místě aplikace, které mohou trvat den nebo dva. Nejedná se o nic výjimečného, ale naprosto standardní situaci, na kterou vás jistě odborník předem upozorní. Poradí vám také, jak je zmírnit jednoduchým lokálním ochlazováním. Odborníci vás rovněž poučí, že ihned po zákroku by místo nemělo být vystaveno silnému přímému slunci, že je lepší se na pár dnů do vyhojení vyhnout sportu, saunování a dalším činnostem, při kterých dochází k nadměrnému pocení, aby zbytečně nevznikalo svědění pokožky v místě zákroku. Dále je třeba vědět, jak a čím místo ošetřovat, než se definitivně vyhojí. O tom všem musíte být předem informováni. Jsou to nenáročné a jednoduché věci, ale kvalifikovaný personál vás o nich nikdy nezapomene poučit.

*** ** *** Jistá sama sebou v každé situaci

Ženy potřebují jistotu. Od pradávna se upravují, krášlí a líčí. Používají k tomu řadu rafinovaných zkrášlovacích, často dokonce i velmi bolestivých prostředků. Věnují tomu mnoho času i peněz. Zároveň ale stále přemýšlejí, jak být krásné a upravené trvale, napořád. Přejí si, aby jim to nedalo moc práce a nevzalo zbytečně moc času. Především si ale přejí, aby si byly svým vzhledem jednoduše naprosto jisté v každé situaci.

Ženy potřebují vědomí, že dobře vypadají a že se na svůj vzhled mohou spolehnout. Chtějí vyloučit nejistotu, jak vypadají, když jsou po jídle, zda s jídlem nezmizela ze rtů i konturka a barva. Chtějí vyloučit nejistotu, jak vypadají jejich oční linky a stíny, když náhodou zmoknou nebo zaslzí nebo se dokonce rozpláčou. I to se může stát. Ženy chtějí mít jistotu, že jsou STÁLE upravené a v pohodě, aniž by musely pořád vytahovat zrcátko a svou vizáž opravovat. ** **


Díky permanentnímu make-upu můžete být skutečně upravené po celou dobu, 24 hodin denně. Můžete být za všech okolností bez obavy o rozmazané linky pod očima, nebudete se muset strachovat o konturu rtů při jídle a pití.** ** I když se zpotíte nebo namočíte, nebudete mít s vizáží problém. Vaše tvář bude mít stále svěží výraz, neustále budete** upravená** a to za  horkého počasí, v mrazu, v dešti, při sportu, v sauně, v zaměstnání i na dovolené, také ve všech dalších, třeba i velmi náročných podmínkách. Vy budete všude a pořád vypadat skvěle a upraveně. Budete si sebou jistá,** budete perfektní.**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12743 (magazinpodnikani.cz#248)


Přidat komentář