Pedikúra a manikúra v Plzni

Naše nohy a ruce neznají po celý náš život odpočinek. Od brzkého rána až do pozdního večera jsou vystavovány velké zátěži. Proto bychom jim měli věnovat odpovídající péči. Odmění se nám za ni tím, že budou zdravé a jejich pokožka bude jemná.

Pečovat o své ruce a nohy bychom měli pravidelně. Už proto, že nohy nás celý život nosí, ruce pracují, a ruce i nohy nás svojí úpravou reprezentují. Správnou péči můžeme zvládnout i doma. Neuškodí však občas navštívit kosmetický salon. Odborná péče na manikúře i pedikúře našim rukám a nohám velice prospěje. Dostane se jim péče, která na ně bude mít příznivý účinek a také zlepší jejich vzhled.

Jak správně pečovat o své ruce?

Ruce jsou jednou z nejdůležitějších součástí komunikace člověka. Při kontaktu jsou to právě ruce, které na sebe upoutají pozornost a mnohé o nás vypoví. Pokud jsou naše ruce udržované a dobře upravené, získá na naši osobu náš partner pozitivní pohled, pokud však vypadají neupraveně, je jeho pocit z naší osoby mnohem více negativní.

Ruce jsou z celého těla nejvíce vystavovány působení škodlivého prostředí. Reklamy nám sice říkají, že mycí prostředek má i pečující látky o ruce, ale stačí jedenkrát umýt nádobí a pokožka rukou je okamžitě vysušená. A takto se naše ruce setkávají s pro ně nepříznivými látkami stále. Někdo sice může říci, že nádobí umyje myčka, prádlo vypere pračka a pak že tu máme gumové rukavice. To je sice pravda, ale ani gumové rukavice naše ruce neuchrání úplně. Při práci v rukavicích sice ruce ochráníme od chemikálií, ale zase se potí a to jim také škodí. A i když žádnou z těchto prací nemusíme dělat, tak na naše ruce působí vlivy počasí a naše ruce bez správné péče a ochrany stárnou. Jak je vidět pečovat o ruce je důležité. A není třeba se vymlouvat na málo času, stačí si vybrat kvalitní kosmetické prostředky a jedenkrát za měsíc navštívit manikúru.

Profesionální manikúra Plzeň

Pravidelná návštěva manikúry nám s péčí o naše ruce výrazně pomůže. Dokáže vyživit, zregenerovat a také upravit naše ruce tak, že budou nejen krásně vypadat, ale výrazně to ulehčí naši domácí péči. Pokud jste ještě nikdy na manikúře nebyli a říkáte si, že dnes je pozdě začít chodit na manikúru, mýlíte se. Manikérky jsou zkušené a dokáží si poradit s různými problémy. Navíc vám doporučí správnou kosmetiku přesně pro váš typ rukou a také váš věk.** Správná kosmetika pokožku i nehty rukou vyživí, zregeneruje a dodá jim upravený a mladiství vzhled.**

Manikúra Nail Tek v Plzni

Jde o zcela přírodní manikúru, která podporuje růst nehtů a pomáhá udržovat zdravé přírodní nehty. Není tedy nutné pořizovat si gelové nehty, tento program péče o nehty, vám přinese při patřičné péči krásné dlouhé a upravené přírodní nehty, které budou vypadat skvěle i když použijete pouze bezbarvý lak. Manikúra Nail Tek opravdu je účinná. Pokud navštívíte manikérku, která s touto manikúrou pracuje, vybere vám správné přípravky pro vaši osobu, kterými po profesionálně provedené manikúře budete pečovat o své ruce a nehty doma. Při dodržení všech rad vás zanedlouho čekají krásné přírodní nehty.

Jak působí manikúra Nail Tek?

Manikúra Nail Tek hydratuje a revitalizuje nehty a pokožku rukou. Jde o unikátní proteinovou recepturu, která podporuje zdravý růst kořene nehtu a zároveň pomáhá při péči a údržbě zdravých nehtů. Proteinové přípravky Nail Tek vyživují jednotlivé vrstvy nehtu, tím se tyto vrstvy spojují, nehet se stává pevnějším a odolnějším. Zároveň tato manikúra pečuje i o pokožku rukou, bez pěstěné pokožky by upravené nehty pozbyly svou krásu. Péče o pokožku rukou spočívá v její aktivní hydrataci až do hlubokých vrstev pokožky.

Co zahrnuje manikúra Nail Tek?

Manikúra Nail Tek začíná vyživením nehtu a jeho okolí speciálním antibakteriálním olejíčkem, následně jsou nehty zpevněny podkladovým lakem, který vyplňuje nepatrné rýhy i jiné nerovnosti nehtů a současně léčí a posiluje přírodní nehet, nakonec je nanesen vrchní podkladový lak, který zdravé nehty chrání a uchovává je silné.

Součástí je i péče o pokožku rukou. Zde se začíná** pěnovým peelingem**, který pokožku vyčistí, zvláční a hluboce hydratuje. Následně je na pokožku nanesen hydratační krém, který reaktivuje s vodou. Tak je pokožce dodána maximální vlhkost a zároveň i omlazení.

Jak správně pečovat o své nohy?

Péče o nohy je velice důležitá a to po celý rok. Nohy nás nosí celý život, jsou unavené, trpí křečemi, bývají oteklé a bolavé. Proto bychom o ně měli pečovat s maximální péčí. Doma bychom o ně měli pravidelně pečovat, obrušovat ztvrdlé části a dodávat jim potřebnou hydrataci. Pokud tuto péči zanedbáme, budou naše chodidla hrubá a poznáme to například při oblékání punčoch. Než se nám podaří punčochy obléknout, zatrhneme je na více místech. Abychom si péči o dolní končetiny usnadnili je dobré se jedenkrát za měsíc obrátit na pedikérku.

Profesionální pedikúra Plzeň

Pravidelná návštěva pedikúry nám pomůže při péči o naše nohy. Nejenže pedikérka odstraní zrohovatělou kůži, ale i puchýře, kuří oka a otlačeniny, ale upraví naše nohy i nehty. Obzvláště v letních střevících budou pak naše nohy působit pěkným dojmem.

Dnes se pedikúra provádí různými metodami. Zkušená pedikérka vždy vybere tu nejvhodnější. Vybírá z ošetření nohou mokrou metodou nebo suchou. K těmto dvěma základním metodám patří i následná péče – masáže, masky, úprava nehtů.

Přírodní pedikúra Nail Tek v Plzni

Tak jako manikúra i pedikúra používá nové přípravky Nail Tek. Tyto hydratující a vyživující přípravky dokáží pokožku nohou výrazně omladit. Nehty nohou ošetřené přípravky Nail Tek jsou krásně lesklé a i pouze s přírodním lakem vynikají svou upraveností a krásou.

Co nás čeká na přírodní pedikúře Nail Tek

Nejprve naše nohy dostanou revitalizační lázeň, následovat bude desinfekce a odstranění ztvrdlé kůže a otlaků. Potom dostanou speciální přírodní péči naše nehty, budou vyživeny a také upraveny do požadovaného tvaru. Úlevu nohám poskytne masáž a vysokou hydrataci speciální krém Nail Tek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12850 (magazinpodnikani.cz#428)


Přidat komentář