Pedikúra a manikúra v Olomouci

Nejen upravené ruce a nehty, ale i nohy jsou naší vizitkou, a říkají o nás, zda o sebe pečujeme. Záleží nám na nás, jsme pečliví a zaměřeni i na detaily. Pedikúra, ale i manikúra si nachází stále více zákazníků i z řad mužů.

Do určité míry základní manikúru a pedikúru si můžeme dělat sami doma. Jedná se spíše o udržování profesionálně provedené manikúry a pedikúry, než opět navštívíme manikérku a pedikérku. Nejenže budeme odcházet ze salónu s upravenými nehty na rukou a nohou, ale také vláčnou a hebkou pokožkou. A co víc, součástí ošetření je i příjemná relaxační masáž, která nás maximálně uvolní.

Pedikúra Olomouc

Pravidelná pedikúra nám přináší nesporné výhody v podobě  upravených nohou, odstranění zrohovatělé kůže (na patách, u palcích a ploskách nohou), puchýřů, nejrůznějších otlačenin, kuřích ok. Kromě toho si můžete nechat** nehty nalakovat**, ať už barevným lakem nebo francouzským lakováním.

Lázeňská pedikúra – OPI Spa

Suchá, nebo-li medicínská či lázeňská pedikúra, se liší od** mokré pedikúry** tím, že nohy nijak nenamáčíme v teplé lázni. Některé salony nabízí jak mokrou, tak suchou pedikúru. Suchá pedikúra se stává více oblíbenější, a to především z důvodu, že se další kůže, respektive zrohovatělá kůže, netvoří tak rychle, jako je tomu u ošetření mokré pedikúry. Navíc po suché pedikúře máte nohy dokonale hladké, jako mají snad jen malá miminka. A v neposlední řadě, suchou pedikúru mohou využívat i jedinci s diabetem, na rozdíl od klasické, tj. mokré pedikúry.

Co Vás čeká při suché pedikúře? Pohodlně se usadíte do křesla a pedikérka Vám vydezinfikuje nohy. Následuje odstranění přebytečné kůže na nohou. Při suché pedikúře, pracuje pedikérka se speciální bruskou, která jemně, ale účinně obrušuje zrohovatělou kůži, ať už na patách, ploskách, palcích apod., oproti tomu u mokré pedikúry pedikérka využívá skalpelu, kterým ručně „ořezává“ přebytečnou kůži. Čímž ovšem nejde docílit takového výsledku, jako za pomocí brusky. Jakmile bude docíleno potřebné hladkosti kůže, provede Vám pedikérka peeling, poté si Vaše nohy odpočinou při působení speciální masky a následné relaxační masáži. V konečné fázi Vám pedikérka vetře výživný krém, čímž se jen podpoří vláčnost a hebkost ošetřených nohou. Ani nehty u nohou však nebudou opomenuty. Nejprve se zastřihnou, poté opilují, použije se speciální krém na změknutí kůžičky v okolí nehtů a nehtových lůžek, včetně antiseptického gelu a nechá se chvíli působit. Následuje odstranění přebytečné kůžičky, dočištění nehtů a závěrečné nalakování.

Manikúra Olomouc

Podceníme-li péči o naše ruce, můžeme se potýkat s nejrůznějšími záděrkami, které mohou být velmi bolestivé. A co víc, špatně se hojí, protože si ruce neustále namáčíme. Díky** manikúře** budou naše ruce nejen pěstěného vzhledu, ale také hebké, vyživené, s upravenými nehty a navíc oddálíme proces stárnutí.

Lázeňská manikúra – OPI Spa

Při manikúře se Vám budou, tak jako u pedikúry, maximálně věnovat, respektive Vašim rukám a nehtům. Můžete se opět těšit na peeling, díky kterému pak bude pokožka připravena přijmout více vyživujících látek z následné masky. Čeká Vás i speciální lázeň, uvolňující masáž rukou a závěrečný vyživující krém na ruce. Součástí péče o ruce je i úprava nehtů, kdy Vám manikérka nanese změkčující krém, který zjemní kůžičku v okolí nehtů a nehtových lůžek, následuje odstranění záděrek a kůžiček, které tam nemají co dělat, dočištění nehtů, aplikace výživného olejíčku. Při lakování si můžete vybrat, zda zvolíte některý z barevných, nebo dáte přednost vždy elegantní klasice, tj. francouzskému lakování.

Pravidelná péče o ruce a nohy

Věnujeme-li pravidelně nějaký ten čas našim rukám a nohám, nejenže budou pěkně upravené a my se budeme cítit dobře, ale navíc zamezíme nejrůznějším zdravotním komplikacím, od záděrek, zarostlých nehtů, prasklé kůže, kuřích ok apod. A jako bonus, naše pokožka, a to, jak na rukou, tak nohou, bude tak jemná a hladká, že bude pro každého příjemné, když si s ním podáme ruce. A co se týče nohou, večer si je klidně můžeme položit na náš protějšek, který nám je začne hladit a masírovat, požádáme-li ho. A my se nebudeme stydět za to, že by naše nohy zdobila ztvrdlá kůže.

Jak pečovat o pokožku rukou a nohou?

Ruce, na rozdíl od nohou, neskryjeme v žádném období, ať je léto, jaro, nebo podzim či zima. Ruce jsou jedním z faktorů, kterého si na nás druzí dříve, nebo později všimnou. Při setkání, loučení si navzájem podáváme ruce. Při předávání vizitky, při psaní, při telefonování, jídle, komunikaci s druhými a při mnoha dalších činnostech, padne pohled druhého na naše ruce. Máme-li ruce vysušené, se zadřenými, neupravenými nehty, nebo dokonce s oprýskaným lakem, něco to o nás rozhodně vypovídá, a dá se říci, že pozitivního to nejspíš nic nebude.

Nohy sice můžeme úspěšně ukrývat po většinu roku v ponožkách, punčoškách a kozačkách, botách s uzavřenou špičkou, ovšem v letním počasí se ukáže, jak o své nohy pečujeme po zbytek roku. Je třeba mít na paměti, že o nohy se nestaráme proto, abychom se s nimi pouze pochlubili okolí, ale hlavně pro nás samotné. Protože, pokud jste pozapomněli na pravidelné krémování suché pokožky nohou (muži i ženy), mohli jste se pak potýkat s velmi bolestivými** prasklými patami**, jejichž léčba docela dlouhou dobu trvá. A co si budeme povídat, můžete mít sebehezčí a sebedražší pantofle, sandály, neuzavřené lodičky, pokud do nich vklouznete s nohami, které bude zdobit ztvrdlá, vysušená kůže na patách a ploskách, sice přitáhnete pohledy druhých, ovšem ne obdivné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12882 (magazinpodnikani.cz#477)


Přidat komentář