Paruky a příčesky nákup online - Přípravky pro péči o paruky a příčesky

Řekne-li se paruka, pak si řada z nás může vybavit paní v seniorském věku, kterou zdobí vlasy laděné do nebeské modré, nebo vlasy natolik nápadné a pravidelné, že je hned na první pohled jasné, že se nejedná o vlastní vlasy. To je už minulostí.

V současnosti je totiž možné si zakoupit takové paruky a příčesky, které jsou natolik umě zpracované, že i z blízka by snad pouze profesionál z oboru poznal, že se jedná o paruku.

A tak, budete-li chtít, můžete mít třeba každý měsíc „jiný účes“, jednou dlouhou hřívu, podruhé zase krátkou, potřetí kudrnatou. A také co do barevného odstínu si budete moci vybírat. Jen je třeba zvolit solidního prodejce, který nabízí kvalitní zboží, aby opět nedošlo k ocitnutí se v čase nazpátek.

Nabídka paruk, příčesků – prodejny, e-shopy

Rozhodně ne v každém městě je možné si vybírat paruky a příčesky, natož pak precizně vyhotovené, z kvalitního materiálu. Avšak díky možnosti nákupu řady zboží ve virtuálních prodejnách, si budete moci paruky i příčesky zakoupit online, a to pěkně v pohodlí domova.

Proč si pořídit paruku nebo příčesek

Důvodů proč si pořídit paruku, příčesek, může být celá řada. Může se jednat o touhu měnit image, zkusit, jak se budete cítit v jiné barvě vlasů, a to včetně délky a účesu jako takového. Můžete také být modelkou, a tak chcete být na každé módní přehlídce jiná.

Důvod však může být i zdravotní. Bohužel rakovina bývá stále častějším onemocněním, které nás postihuje. A při léčbě se přistupuje k takovým metodám, které vykazují i vedlejší účinky. Povětšinou se jedná o ztrátu vlasů, obočí, řas. Ono, když je léčba úspěšná, pak se de facto jedná o „nicotnost“ v podobě ztráty zmíněného. Samotné vlasy Vám totiž zdraví nevrátí, účinná léčba však ano.

Jenže, co si budeme povídat. My lidé jsme „jedineční“ v tom, že si na druhých hned všimneme anomálií, jiného vzhledu, chování apod.

A tak, ukázat se mezi ostatními s holou hlavou, může vyvolat údiv, obdiv, lítost. Teď si jen sami řekněte, zda budete chtít být pod palbou zvídavých pohledů. I když je holá hlava i módní záležitostí, přeci jen se povětšinou týká mužů. Spatřit holohlavou dívku, ženu je naprostou výjimkou. Pokud takovouto vážnou chorobou onemocníte, tak se budete mít bezpochyby hodně co držet. Budete potřebovat spoustu síly, a to i psychické. Tak proč jí zbytečně mrhat na opakované vysvětlování, přijímání soustrastných pohledů a slov.

Výhody paruk, příčesků – naprostá změna vzhledu

Kromě výše uvedeného, jakými dalšími výhodami se mohou paruky, příčesky pochlubit. Prakticky budete moci změnit Váš vzhled během jedné minuty. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou naší ozdobou. Nejedná se však jen o vlasy, jako takové. Vlasy totiž rámují tvář, korespondují s postavou aj. Vlasy tak mohou významně přispět k celkové změně. A vyberete-li si dobře, pak se také budete dobře cítit, zvýšíte si sebevědomí, budete se více usmívat. A jak se říká, dobrá nálada je nakažlivá. Takže, to, jak budete vyzařovat, se odrazí i na Vašem okolí, se kterým „sdílíte“ život, ať už osobní, nebo profesní.

Výhody paruk, příčesků – před změnou účesu

Můžete se pochlubit dlouhou, hustou hřívou, ale již by to chtělo změnu? Váš účes je neměnný řádově léta? Jenže moc dobře víte, že ostříhání může proběhnout během jedné hodiny, zatímco růst vlasů trval roky. A tak, jít svým způsobem do experimentu, neznámého, nebo setrvat v rutinním vzhledu? Řešení se rozhodně nabízí, a to celkem snadné. Vyberte si a zakupte některou z paruk, která se Vám líbí, ale její střih a celkový styl je natolik odvážný, že po ostříhání Vašich vlastních vlasů by to nemuselo dopadnout podle Vašich představ?

Nošení paruky na střídačku

Až Vám paruka přijde, tak si nejen zkuste, ale noste. Noste třeba den, dva a sami uvidíte. Budete-li se v ní cítit dobře a zajímavě, ale přesto se ještě nebudete chtít vzdát vlastních vlasů, pak si můžete Vámi zakoupenou paruku vzít kdykoli chcete. A přitom Vy sami budete vědět, kde jsou Vaše vlastní vlasy, a že je případně stále „cesta zpět“.

Velikost obvodu u paruk

Každý z nás je originálem. Každý z nás disponuje nejen jinou postavou, tváří, ale také obvodem a tvarem hlavy. A tak jedna z otázek, která Vás může napadnout při výběru, nákupu paruk je, zda Vám daná paruka sedne. Zda nebudete muset složitě řešit výměnu, zpětné zaslání, a to při nákupu on-line. Co Vás však jistě potěší je fakt, že velikost obvodu u paruk je možné velmi snadno regulovat gumičkami. Ty jsou navíc ukončené suchými zipy. A tak by nemělo dojít k případu, kdy by Vám vybraná paruka neseděla. Stačí si ji jen gumičku upravit přesně na míru. Nyní je nově v nabídce nejen paruky s gumičkami, ale také paruky velké a paruky malé. U nadměrně velkých obvodů, obvod hlavy 58-60 cm je značení Large, u malých (dětských) , obvod hlavy 52-54 cm je značení Petite.

Péče o paruky, příčesky

Tak, jako vlastní vlasy je třeba umývat, aby došlo ke zbavení se špíny, mastnoty, prachu, ale také stop tužidel, tak i o paruky a příčesky je třeba pečovat. Vyvarujte se však používání šampónů, balzámů, kondicionérů, které běžně používáte na vlasy. Je třeba si zakoupit přímo určené přípravky na paruky a příčesky. Nemusíte však složitě pátrat, kde by je bylo možné zakoupit. V prodejně, kde si vyberete a zakoupíte paruku, si současně můžete také zakoupit šampón, kondicionér, balzám, ale také gel, pěnu, lak aj.

Řasy, obočí a stíny pro onkologické pacientky

Již výše jsme uvedli, že při léčbě, jako je rakovina, povětšinou dojde k dočasné ztrátě vlasů, ale také obočí a řas. Ovšem nejen paruku si budete moci pořídit ve specializované prodejně. Zpytavých pohledů se jednoduše zbavíte, zakoupíte-li si také řasy, obočí či stíny, kdy jsou tito pomocníci dekorativní kosmetiky přímo určeni pro onkologické pacientky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13776 (magazinpodnikani.cz#2750)


Přidat komentář