Ochranné reflexní vesty a oblečení

V dnešní době se na našich silnicích objevují dopravní nehody, kterým můžeme často velmi dobře předcházet. Uspěchaná doba nás někdy dostane do velmi smutných a mnohokrát zbytečných situací, následkem dopravní nehody.

Mnoho lidí si kolikrát ani neuvědomuje, že by se mohli velmi dokonale chránit, před těmito nepříjemnými a hlavně často zbytečnými situacemi. Zakoupením reflexních vest, ale i různého oblečení, kterých jsou na našem trhu veliká škála výběru.

Ve státech EU, ve které je také Česká republika, jsou povinné na každou osobu v autě reflexní vesty. Proto, proč si také neuvědomit, že i přesto, že nejsme stále jen ve vozidle jako řidiči, ale také na silnicích, jako chodci, cyklisté? A tak si také opatřit, alespoň to nejzákladnější a to je reflexní vesta nebo oblečení.

Jaké jsou možnosti reflexních vest a oblečení

 • dětské reflexní vesty
 • reflexní batohy
 • reflexní bundy
 • reflexní čepice
 • reflexní kalhoty
 • reflexní kombinézy
 • reflexní mikiny
 • reflexní trička
 • reflexní vesty
 • reflexní samolepky technické
 • typizované značení na oděvy
 • předtištěné reflexní vesty
 • potisk oblečení vlastním motivem
 • reflexní klíčenky
 • reflexní pásky
 • reflexní nažehlovačky
 • reflexní samolepky
 • reflexní vesta PROBIKER Neon

Dětské reflexní vesty

Reflexní dětská vesta Degu – je nepromokavá s kapucí a kapsičkou na zádech. Její barva je sytě žlutá s reflexními pruhy. Cena se pohybuje kolem 160,- Kč.

Reflexní vesty s možností navlékání přes hlavu, dětské reflexní vesty ve tvaru V nebo dětská vesta pro děti od 3 let. Na tyto vesty je možné nechat dětem vytisknout obrázek, který si oni sami vyberou. Tak budete mít jistotu, že si jí vaše dítko velmi rychle oblíbí. Jejich ceny se pohybují od 60,- do 90,-Kč.

Reflexní vesty jsou také pro řidiče, pracující, cyklisty, chodce a lidi všech věkových generací.

Reflexní batohy

Reflexní batoh HiVis rychloodepínací – tento batoh je určen pro pracující v nebezpečných podmínkách. Mají dvě kapsičky na mobil a jiné věci, které jsou velmi dobře chráněny před špatnými vlivy počasí. Cena = 800,- Kč.

Reflexní batoh HiVis standard – je velmi vhodný pro cyklisty, děti a na spoustu dalšího využití. Je velmi dobře odolný povětrnostním podmínkám. Cena je kolem 630,- Kč.

Reflexní bundy

Reflexních bund je celá škála. Vždy se dělí na způsoby využití a podle materiálu. Je spousta druhů bund na léto, do deště, ale také zimní období. Většinou jsou šité tak, aby vyhovovali danému použití, buď přes boky nebo do pasu, s kapucí nebo bez kapuce, oblékání přes hlavu nebo zapínání. Jsou velmi vhodné pro:

 • Hasiče
 • Policii
 • Pro pracující v lese, nebo na stavbách a mnoho dalších profesích, které potřebují zvýšenou ochranu. Tyto bundy se silnými reflexními pásky se pohybují v cenovém rozhraní od 400,- až po 10.000,- Kč.

Reflexní čepice

Pokud chcete dokonale ochránit své dítko nebo i sami sebe, jsou čepice ideálním řešením. Nejen, že jsou skvělým doplňkem módního stylu, ale také vám dodají dokonalý komfort. Ochrání nejen vás, ale i vaše děti, před nečekanými událostmi. Tyto čepice jsou ušité z reflexních barev, různých materiálů, ale také jako kšiltovky nebo s možností pro zimní období. Cena je od 50,- do 150,- Kč.

Reflexní kalhoty a kombinézy

Kalhoty, kombinézy tak jako bundy jsou nedílnou součástí pracujících, kteří mají zvýšené riziko při zaměstnání. Dodávají jim tak dokonalý servis a bezpečí. Jsou velmi praktické a vždy jsou vyráběny pro daný obor. Proto jsou některé kalhoty nejen vysoce reflexní, ale také velikými pomocníky. Jsou vyráběny z  nejdokonalejších materiálů. Jejich ceny se pohybují většinou od 350,- do 6.600,- Kč, kdy vždy záleží na druhu materiálu. Druhy kalhot jsou:

 • Reflexní kalhoty do deště, nepromokavé s vysokou viditelností. Většinou velmi používané při práci na silnicích.
 • Reflexní kalhoty nehořlavé, antistatické, odolné různému chemickému dopadu.
 • Reflexní kalhoty nehořlavé, zateplené.
 • Reflexní kalhoty nehořlavé určené výhradně pro svářeče.

Reflexní mikiny a trička

Tyto mikiny a trička jsou velmi vhodné nejen pro dospělé, ale také děti. Mají skvěle prodyšný materiál se silnými reflexními pásy. Jsou ideálním doplňkem v každém ročním období, jak pro pracující, cyklisty, děti, tak také pro každého z nás. Dají se potisknout jakýmkoliv motivem. Jsou dokonalým bezpečnostním módním doplňkem. Jejich ceny se pohybují podle druhu a kvality materiálu od 250,- do 1.600,- Kč.

Reflexní klíčenky, nažehlovačky, samolepky

Máte děti, jste cyklisté nebo se věnujete jakémukoliv jinému sportu? Vaše děti a ani vy neradi při sportu nosíte reflexní vesty, mikiny nebo trička? Kupte si třeba klíčenku nebo reflexní nažehlovačky či samolepky. Můžete si je lehce připnout nebo nalepit na batoh. I takovéto reflexní doplňky, vás ochrání před nečekanými událostmi. Můžete si vybrat z různých motivů, které vystihují vás, děti nebo třeba i pouze vaší náladu. Udělat si život hrou za každé situace je nejlepším řešením, jak si ochránit svůj život a život svých blízkých. Jaké jsou typy?

 • Reflexní klíčenka ve tvaru srdíčka, hvězdičky, bubáka, fotbalového míče a mnoho krásných motivů.
 • Reflexní nažehlovačky bývají ve tvaru různých dopravních značek, srdíček, pásků a dalších možností.
 • Reflexní samolepky jsou všech možností od medvídků až po vámi vybraný motiv, který dokáže skvěle vystihovat vaší náladu.
 • Reflexní samolepky technické jsou velmi vhodné na auta.

Reflexní vesta PROBIKER Neon

Je spoustu motoristů, kteří velmi dobře vědí, že jejich život musí být vždy na prvním místě. Často ovšem nevědí, že i oni mohou mít skvělou reflexní vestu, které je dokonale ochrání. Tato vesta je výhradně šitá pouze pro motoristy. Je dvouvrstvá, zapíná se na klasický zip. Proto nemá tendenci se rozepínat. Je také velmi lehká, prodyšná a dokonale elastická. Její cena je 840,- Kč.

Reflexní vesty a pásky pro psy a kočky

Máte doma psího nebo kočičího mazlíčka? Chodíte s ním na procházky a bojíte se o jeho život? Ano i tady je velmi vkusné a dokonalé řešení ve formě vesty a pásků. Tyto vesty se zapínají jak na krk tak také přes hrudník, jsou voděodolné a zateplené, takže vašemu miláčkovi dodají dokonalé pohodlí. Nyní se už nemusíte obávat při denních i nočních procházkách o svého mazlíčka. Jejich cena se pohybuje od 109,- do 120,- Kč.

Zastavovací terč s reflexní plochou

Tento terč je velmi vhodný do všech škol a školek. Je vysoce reflexní, jehož odraz světla je až na 100 metrů. Proto je velmi vhodným pomocníkem při ochraně zdraví dětí. Jeho cena se pohybuje kolem 80,- Kč.

Život a naše zdraví je nejkrásnější dar na světě. Proto bychom nikdy neměli zapomínat ho dokonale chránit. Reflexní vesty, oblečení, ale i různé doplňky nám k tomu dávají neuvěřitelnou příležitost. Pokud chceme ochránit sebe i život svých blízkých, neměli bychom na tuto skutečnost nikdy zapomínat. Zakoupení těchto výrobků není tak drahé, jako zdraví a život naše i našich blízkých. Každý z nás žijeme pouze jednou na tomto světě, tak proč ho nedožít tak, abychom z něho měli stále jen radost. Vidět zdravé a šťastné lidi kolem nás, je nejkrásnější dar. Proto si ho važme a chraňme!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12685 (magazinpodnikani.cz#161)


Přidat komentář