Neinvazivní liposukce - Sokolov

Konečně jsme se dočkaly, máme tu jaro, spolu s ním odhazujeme i vrstvy oblečení a to, co doposud bylo skryté se rázem stává věcí veřejnou. Jenomže, co s tím? Nevíte? My vám poradíme jak si upravit svou postavu nejen do plavek.

Máte pravdu, s příchodem teplého počasí bude čím dál obtížnější ukrývat své nedostatky do různých vrstev oděvů. Proto se řada žen, ale i mužů, kteří chtějí dobře vypadat, rozhodnou absolvovat liposukci.

Liposukce rozhodně není metodou hubnutí, pomáhá pouze upravovat vaše partie do kýženého tvaru, a proto se klientům doporučuje, aby krom liposukce upravili celý svůj životní styl (jídelníček a pohybovou aktivitu).

Jedno ošetření trvá asi čtyřicet minut, přičemž počet opakování je individuální. Terapii je možné opakovat v rozmezí deseti až čtrnácti dnů. Najednou přitom smíte absolvovat liposukci i několika oblastí najednou. Po každém ošetření se doporučuje jít ještě na lymfatickou masáž se zábaly a následně vibrační plošinu Fit Vib Exel Pro anebo Vacu Shape. Po takovéto kůře, aplikované ihned po neinvazní liposukci anebo mezi jednotlivými sezeními, je výsledek mnohem efektivnější.

Centrum neinvazivní liposukce a injekční lipolýzy Sokolovlogo formosa

Tyto dvě léčby jsou v poslední době velmi žádané, a to z toho důvodu, že spousta lidí nedokáže zbylý a ukládaný tuk v podkoží zmírnit či úplně odstranit pouze cvičením a úpravou stravy. Jsou to velice jednoduché metody, které je třeba opakovat vícekrát pro úplný efekt, ale výsledky jsou kýžené.

Injekční lipolýza je perfektní v tom, že nadbytečný podkožní tuk, chcete-li faldík, rozpustí aplikace fosfatydylcholinu malou tenkou jehlou. Po zákroku vzniká na daném místě zarudnutí a modřina ale ta po pár dnech mizí. Aplikace samotné lipolýzy trvá 30 minut ale je potřeba po zákroku vyčkat dalších 30 minut na místě, aby se neobjevily komplikace.

Máte-li tedy zájem zdokonalit svou postavu, doporučuji navštívit** Formosa centrum paní Aleny Tiché**, které se nachází na adrese Staré náměstí 2144, Sokolov 356 01. Objednávat a dotazovat se můžete na tel. čísle 723 947 499 nebo emailových adresách: info@formosacentrum.cz , alena.ticha@revmatologiesokolov.cz.

Vibrační plošina Fit Vib Exel Pro Sokolov

Tento vibrační trénink posiluje nejen svalstvo, ale umocňuje i vaši statiku. Má pozitivní vliv nejen na měkké tkáně, jakými jsou šlachy, kloubní pouzdra a pojivové tkáně, ale i na klouby samotné. Cvičením na vibrační plošině aktivujete své nervové dráhy a zvyšujete prokrvení, vylučování toxinů a spalování tukových buněk, čímž se zbavujte své pomerančové kůže.

Výsledkem je** hladká, vypnutá kůže**, organizmus se rychleji regeneruje, zlepšuje se vaše koncentrace a vytváří hormonální rovnováhu. Vibrační plošinu doporučují odborníci v rámci prevence a léčby osteoporózy.

V průběhu vibračního tréninku si procvičíte 100% svalových vláken, oproti běžnému tréninku, kde jen 40%. Jedna minuta cvičení na vibrační plošině přitom vydá za sto klasických dřepů. Deset minut tréninku na fitvibe se proto rovná kompletnímu fitness tréninku.** **

Co vám Fitvibe zajistí

V oblasti zdraví a krásy -** formování postavy, redukci celulitidy, tlumení bolesti, post - traumatickou terapii, spalování tuků, lymfodrenáž, relaxační masáž, hormonální rovnováhu a redukci váhy**. Po sportovní stránce zlepšuje celkovou kondici, rozsah pohybu, flexibilitu, zrychluje regeneraci a uvolňuje stres. V boji proti stárnutí vám napomáhá pomocí tlumení bolesti, léčí osteoporózy, zlepšuje hybnost a krevní oběh.** **

Cvičení na Vacu Shape Sokolov

Vacu Shape je pohybový podtlakový systém, moderní přístroj, který umožňuje cílené spalování tuku v problémových partiích. Funguje na principu podtlaku, kdy se člověk pomalu pohybuje po chodícím pásu v podtlakové kabině. Problémové partie se nachází v podtlaku, což zajišťuje lepší prokrvovení nepotních oblastí tuků (podbřišek, hýždě, stehna). VacuShape je velice vhodnou následnou terapií po liposukci, ale i možnou neinvazivní alternativou invazivní liposukce. Výsledek je viditelný již po deseti aplikacích.

Během cvičení je krev pod střídavým tlakem nasávána do kapilár v podkoží, kam odvádí tuk z buněk ke svalům, kde se spálí. Je potřeba v průběhu cvičení udržovat si svou tepovou frekvenci tak, aby se po celou dobu jednalo o aerobní cvičení, které jediné správně odbourává tuky z těla. Toto cvičení nepůsobí pouze na metabolismus tuků, ale i na lymfatický systém, jímž se odvádí toxiny a rozpuštěný tuk z těla. Vacu Shape zajišťuje silné prokrvení organismu kyslíkem a zlepšené zásobení vitamíny, minerály a enzymy. Kromě toho léčí celulitidu a vyhlazuje a zjemňuje vaši pleť.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12901 (magazinpodnikani.cz#522)


Přidat komentář