Mladý ječmen maximální kvality

Mladý ječmen je unikátní dar přírody, který nám může pomoci preventivně působit na naše zdraví nebo vyhrát boj s nemocemi. Ptáte se, co je to mladý ječmen a jaké jsou jeho účinky?

Co je v lidském životě důležitější než zdraví? Tuto skutečnost si uvědomíme především ve chvílích, kdy o něj přijdeme. Poté dochází k přeměně žebříčku hodnot a my si klademe otázku, proč jsme se o své tělo nestarali lépe. Zásady zdravého životního stylu, mezi které patří rozumné stravování, pohyb a vyhýbání se stresu, můžeme také podpořit užíváním mladého ječmene.

  • Jedinečná cena 1590,-Kč za 1000g (1Kg) extraktu mladý ječmen v BIO kvalitě.
  • Ocenění jako australské superpotraviny.
  • Původní cena 3490,-Kč. Nyní akční detoxikace mladý ječmen pouze za 1590,-Kč 1000g mladého ječmene extra kvality.
  • Mladý ječmen - Barley grass se stal vítězem nezávislého testu v množství energie, kde zvítězil nad více než 23 světovými výrobci mladého ječmene.
  • Mladý ječmen Barley grass, tak za sebou nechal všechny výrobce jak vlákninového, tak tkz. bezvlákninového ječmene (ječmen získaný z vylisované šťávy ječmene). Mladý ječmen naleznete zde.

Mladý ječmen

Mladý ječmen, že vám to nic neříká? Pojďme společně prozkoumat, co je to mladý ječmen, jaké jsou jeho účinky na lidské zdraví a jak nám může pomoci. Nejdříve si dopovězme na první otázku. Co je to tedy mladý ječmen? Mladý ječmen je svěží zelený nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků, enzymů a aminokyselin. Mladý ječmen je zelený prášek, který se míchá s vodou. V poslední době jak odborná, tak laická veřejnost hovoří o pozitivních účincích tohoto nápoje. Tento nápoj je vhodný pro všechny, kteří se snaží poskytnout svému tělu jen to nejlepší a chtějí preventivně působit na své zdraví. Mladý ječmen je také vhodné užívat při léčbě nemocí jako podpůrný prostředek.

Mladý ječmen extra kvality lze v ČR koupit za nejnižší cenu přímo u dovozce, který zastupuje výrobce.

Co obsahuje mladý ječmen

Mladý ječmen slouží k udržení celkového zdraví, podpoře imunitního systému a hraje také roli v odkyselení organismu. Mladý ječmen vám dodá potřebnou energii. V mladém ječmenu najdete vitamíny, B1, B2, B6, E, kyselinu listovou, minerály (křemík, železo, draslík, vápník, hořčík, zinek atd.), enzymy, aminokyseliny, antioxidanty, bioflavonoidy a další látky, a to v ideálních poměrech, které napomáhají jejich vstřebávání a využití v organismu. Mladý ječmen je tvořen aktivními enzymy, které společně s chlorofylem podporují detoxikaci organismu a hojivé procesy v těle. Chlorofyl je také látka, která pomáhá léčit chudokrevnost a zlepšuje přísun kyslíku k buňkám a tkáním. Tímto způsobem navrací mladý ječmen tělu vitalitu a pomáhá bojovat se stresem a únavou. Mladý ječmen tedy přispívá k celkovému prospívání organismu a chrání jej před nepříznivými vlivy prostředí. Tento instantní nápoj je také vhodný pro diabetiky díky vysokému obsahu enzymů a také pro osoby s bezlepkovou dietou (mladý ječmen má protizánětlivé účinky a neobsahuje lepek).

porovnání mladého ječmene a pšenice zjistíme následující údaje. Mladý ječmen obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, dvojnásobek hořčíku, 5x více železa a o polovinu méně fosforu. Mladý ječmen obsahuje velké množství manganu a zinku. Mladý ječmen je v porovnání se špenátem 2x účinnější. Všechny enzymy a vitamíny, které jsou obsaženy v mladém ječmenu, pomáhají jako prevence nemocí a patologických stavů.

Jak působí mladý ječmen na lidské zdraví

Mladý ječmen je nápoj, který dokáže zasytit a také nastartuje detoxikaci těla (díky vysokému obsahu chlorofylu a velkému množství aktivních enzymů). Vzhledem k vysokému obsahu antioxidantů je mladý ječmen vhodný pro boj se stárnutím a také snižuje riziko vzniku rakovinového bujení. Mladý ječmen je také vhodný pro podpoření trávení, peristaltiky a je také účinný proti zácpě.** Mladý ječmen** se výrazně podílí na posílení imunitního systému a nastolení rovnováhy v organismu. Vysoký obsah železa a chlorofylu působí pozitivně na krevní obraz a má protisrážlivé účinky. Dále zabraňuje tvorbě trombů, aterosklerózy, koronárních chorob a infarktu myokardu. Nápoj z mladého ječmene působí na imunity, hojení ran a regeneraci všech tkání. Dalším pozitivem je, že mladý ječmen pomáhá udržovat acidobazickou rovnováhu organismu, podporuje léčbu kožních onemocnění. Mladý ječmen také napomáhá zmírnit tělesné pachy.

Jak se užívá mladý ječmen

Mladý ječmen se prodává ve formě prášku. Pro dospělé osoby je vhodné užívat jednu čajovou lžičku prášku smíchanou s vodou 2x denně. Pro děti od 3 let je vhodná ½ čajové lžičky denně. Prášek se smíchá se 150 ml vody, nejlépe pomocí šejkrů, aby došlo k rozmělnění prášku a získání lepší chuti.** Mladý ječmen** se nedoporučuje rozpouštět ve vodě vyšší než 45 °C, došlo by tak ke zničení důležitých enzymů a vitamínů. V případě, že se vám chuť mladého ječmene příliš nezamlouvá, můžete jej smíchat s mrkvovou nebo rajčatovou šťávou.

Jak se vyrábí instantní nápoj mladý ječmen

Mladý ječmen se tedy prodává ve formě** instantního nápoje** a vyrábí se dvěma základními způsoby. První způsobe je, že se mladé výhonky ječmene šetrným způsobem usuší a namelou na jemný prášek – takto zůstávají zachovány všechny důležité látky. Mladý výhonky ječmene se také mohou vylisovat na šťávu a poté usušit na jemný prášek. Nejkvalitnější výhonky mladého ječmene jsou pěstovány v sopečných půdách Austrálie a také v některých částech USA. S účinky mladého ječmene jsou již více jak třicetileté zkušenosti. Účinnost tohoto nápoje také potvrzují mnohé vědecké studie a práce.

Výrobní proces mladého ječmene je značně náročný. Listy mladého ječmene jsou sklizeny, opláchnuty, vylisovány a získaný extrakt se suší necelé 2 minuty při teplotě 31°C. Tímto procesem vznikne 100% čistý a nepasterizovaný prášek pro přípravu šťávy. Takto vzniklý prášek je světle zelený a po rozpuštění ve vodě získá sytě zelenou barvu. Prášek mladého ječmene je nutné uchovávat v suchu, při pokojové teplotě a v temnu. Mladý ječmen je vhodné spotřebovat do dvou let.

Zajímavosti o mladém ječmeni

Vitamíny v surovinách se velmi rychle ztrácí v procesu přípravy jídel. Např. pouhým nastrouháním ředkvičky, do 5 minut klesá obsah vitamínu C. Vitamíny se z potravin ztrácí také vařením. A to je právě obrovská přednost mladého ječmene, vitamíny zde zůstávají téměř nedotčené.  Enzymy jsou velmi důležité pro všechny životní funkce, jako je trávení, dýchání, pohyb atd. V lidském těle najdeme přes 3 000 enzymů. Extrakt mladého ječmene obsahuje více než 20 enzymů a současné studie odhalují stále další. Až 45% hmotnosti mladého ječmene je tvořeno bílkovinami., které mají velmi nízkou molekulovou hmotnost, a tak je lidské tělo snadno využívá. Mladý ječmen podporuje zdravý růst, léčí vředy, chrání povrchové sliznice a tkáně. Chlorofyl obsažený v mladém ječmenu působí protizánětlivě a má také dezinfekční účinky. Mladý ječmen se také užívá kvůli již výše zmíněným deodoračním vlastnostem, používá se k osvěžení dechu a ke kloktání.

Mladý ječmen na závěr maximální kvality

Na závěr si ještě jednou odpovězme na otázku, proč užívat mladý ječmen? Mladý ječmen vám pomůže detoxikovat váš organismu. Mladý ječmen podporuje stření peristaltiku a působí proti zácpě. Tento extrakt má protirakovinné účinky a působí preventivně proti ostatním civilizačním chorobám. Mladý ječmen eliminuje pachy a osvěžuje dech. Mezi další výhody patří příznivé působení na hormonální systém, dlouhodobé zlepšení psychiky a normalizace hladiny cukrů v krvi. Vyzkoušejte mladý ječmen také a pozorujte, jak vám pomáhá.

Mladý ječmen extra kvality lze v ČR koupit za nejnižší cenu přímo u dovozce, který zastupuje výrobce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13863 (magazinpodnikani.cz#2837)


Přidat komentář