Mladý ječmen diskuze

Mladý ječmen je nejúčinnější přírodní produkt 21. století. Zastavte čas, buďte fit a žíjte zdravě. Dodejte tělu veškeré potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Více než polovina populace má problémy s trávením a trpí pocitem nafouknutého břicha. S tím pak přicházejí další střevní potíže. Každý druhý člověk se cítí unavený, nedbá na svou životosprávu a o své tělo se takřka nestará. Patříte do té jisté skupiny? Chcete mít zdravé krásné vlasy, pevné nehty a netrpět kožními problémy? A vyzkoušeli jste už zázrak, kterému se říká mladý ječmen?

  • Jedinečná cena 1590,-Kč za 1000g (1Kg) extraktu mladý ječmen v BIO kvalitě.
  • Ocenění jako australské superpotraviny.
  • Původní cena 3490,-Kč. Nyní akční detoxikace mladý ječmen pouze za 1590,-Kč 1000g mladého ječmene extra kvality.
  • Mladý ječmen - Barley grass se stal vítězem nezávislého testu v množství energie, kde zvítězil nad více než 23 světovými výrobci mladého ječmene.
  • Mladý ječmen Barley grass, tak za sebou nechal všechny výrobce jak vlákninového, tak tkz. bezvlákninového ječmene (ječmen získaný z vylisované šťávy ječmene). Mladý ječmen naleznete zde.

Unikátní látky obsažené v mladém ječmeni

Látky obsažené v mladém ječmeni nenajdete v žádné jiné potravině. Pokud konzumujete pšeničné výrobky v domnění, že obsahují vysoký podíl vápníku tak se velmi pletete. Mladý ječmen obsahuje až 37x více vápníku a 25x více draslíku než zmiňovaná pšenice. Nedostatek vápníku v těle způsobuje osteoporózu, která je stále častějším problémem. A právě díky mladému ječmenu se můžete této civilizační nemoci vyhnout. Ne nadarmo se mladému ječmenu říká živý, neboli enzymatický nápoj. Mladý ječmen je nabitý vitamíny, minerály a stopovými prvky., které jsou velice důležité pro správnou funkci našeho organismu. Aminokyseliny, které jsou v mladém ječmenu obsaženy, potřebují především naše svaly a játra, aby mohla správně fungovat. Navíc esenciální aminokyseliny si lidské tělo neumí samo vyrobit, a proto mu ho musíme dodávat pomocí potravinových doplňků.

Podíl železa a hořčíku v mladém ječmeni

také není nezanedbatelný. Pokud chcete zabránit krevním sraženinám a vylepšit si krevní obraz je pro vás železo velmi důležitým prvkem. Mladý ječmen obsahuje vitamíny jako je betakarotén, vitamín B1, B2, B3, B5,B6, B12. Vitamíny B tzv. B-komplex příznivě ovlivňují nervovou soustavu, pomáhají se soustředit a stimulují energetický metabolismus. Nedostatek vitamínu B12 může navíc způsobit chudokrevnost.

Dále obsahuje mladý ječmen vitamín E

** ** který působí jako mocný antioxidant. Podporuje srdce a cévy, cirkulaci krve, mozek, chrání naše buňky a příznivě působí na naši mysl. Vitamín K, který potřebujeme pro správnou funkci jater, navíc při dostatku tohoto vitamínu nemůže dojít k hypovitaminose či avitaminose (což znamená nedostatek vitamínů). Kyselina listová je velmi důležitá pro tvorbu nových buněk. Ženy před otěhotněním by právě tuto látku měli užívat v hojném množství, protože tak předchází defektům neurální trubice u svého dítěte. Kyselina listová slouží jako účinná prevence.

Mladý ječmen obsahuje i sodík, křemík, hořčík, mangan bór, železo, fosfor, chrom, stříbro měď. Aby se veškeré enzymy obsažené v mladém ječmenu mohly aktivovat, potřebují k tomu všechny tyto vitamíny. Díky enzymům pak můžeme předcházet patologickým stavům a nemocem. Mladý ječmen je také unikátní oproti jiným potravinám v tom, že jeho extrakt obsahuje až o polovinu méně fosforu než je tomu například v jiných potravinách. Extrakt mladého ječmene neobsahuje ani žádné těžké kovy, které by byly pro naše tělo jinak škodlivé. Díky vysokému podílu vlákniny si upravíte výborně zažívání, předcházíte tak trávicím potížím, zácpě a nafouknutému břichu.

Pěstování mladého ječmene

Mladý ječmen se k nám dováží z Austrálie a v zásadě se k jeho pěstování nesmí používat jakékoli pesticidy či herbicidy. Mladý ječmen je 100% BIO. Správná velikost lístků mladého ječmene pro sklízení je 20 až 25 centimetrů. Ty se potom opláchnou a lisují. Získaná šťáva (extrakt) se pak následně suší při teplotě 31°C, a to zhruba necelé dvě minuty. My si pak s živého nepasterizovaného prášku můžeme připravit lahodný vitamíny nabitý nápoj svěží chuti. Díky tomuto šetrnému postupu nejsou poškozeny žádné účinné látky. Samotný prášek má světle zelenou barvu. Po rozpuštění ve vodě však získá na sytosti.

Kdyby se lístky mladého ječmene sklízely později

kdy už by byly větší, neobsahovaly by tolik významných a zdraví prospěšných látek. Ječmen se většinou pěstuje společně s vojtěškou proto, že pak lístky této rostliny obsahují více zeleného barviva chlorofylu. Díky tomu, že se ječmen pěstuje ve vyšších nadmořských výškách, obsahuje i více bílkovin.

Kvalita mladého ječmene

Mladý ječmen Morlife je velmi kvalitní. Jde o 100% bio prášek, který je velice jemný a jelikož je získáván z ječmene Hordeum vulgare má výrazně vyšší koncentraci výživných látek.

Proč pít mladý ječmen

Mladý ječmen vám výrazně upraví zažívání a peristaltiku střev. Už nikdy nebudete trpět zácpou a pocitem nafouknutého břicha. Díky velkému množství zdraví prospěšných látek, odstraní mladý ječmen z těla všechny škodlivé látky, a proto se velmi doporučuje při detoxikacích organismu.

Velké množství obsaženého chlorofylu bojujetělesnými pachy, ať už jde o zápach z úst či pot. Mladý ječmen chrání sliznice a tkáně. Díky svému blahodárnému složení zpomaluje stárnutí buněk a buňky obnovuje. Napomáhá harmonizovat hormonální činnost v těle jak u žen tak mužů. Zlepšuje psychiku a vy se celkově cítíte mnohem lépe. Už nebudete náchylní na různé nemoci či alergie protože mladý ječmen posiluje výrazně imunitní systém.

Pro koho je vhodný mladý ječmen

Mladý ječmen mohou užívat jak mladší tak starší generace bez ohledu na jejich věk. Mladý ječmen je vhodný také pro diabetiky, protože normalizuje hodnotu cukru v krvi. Mladý ječmen se doporučuje i ženám před otěhotněním, pokud by žena chtěla pokračovat s užíváním i během těhotenství, je dobré se poradit se svým ošetřujícím lékařem. Alespoň si budete jisti, že i pro vás bude mladý ječmen stejně účinný. Kojícím ženám naopak mladý ječmen velmi pomůže s vytvářením velmi kvalitního a výživného mléka. Mléko bude plné vitamínů a zdravý prospěšných látek pro růst a vývoj miminka. Mladý ječmen neobsahuje lepek a proto je vhodný i pro lidi s bezlepkovou dietou.

Diskuze a hodnocení účinků mladého ječmene spotřebiteli

Lidé si na internetu často předávají své pozitivní** zkušenosti s užíváním mladého ječmene v diskuzi**. Ti, kteří zatím s koupí tohoto blahodárného nápoje váhají i přes veškeré získané informace o tomto nápoji, si tak mohou přečíst pozitivní ohlasy o mocných účincích této rostliny.

Spotřebitelé se nejčastěji pochvalují tím, jak moc se po tom, co začali mladý ječmen užívat, cítí dobře. Jsou plní energie a již během dvou týdnu užívání pociťují, že jejich zdravotní stav se o mnoho zlepšil.

Diskuze a zkušenosti spotřebitelů s mladým ječmenem

„Koupila jsem si konkrétně tento ječmen na doporučení kamarádky. Mám vyrážku na rukou, se kterou si dermatologové nevědí rady. Ječmen nyní užívám cca týden a vyrážka pomalu ale jistě mizí.“ Tereza R., Ostrava


„Před týdnem jsem začala užívat mladý ječmen kvůli očistě organismu, ekzému a na celkovou podporu zdraví. V obličeji jsem měla dost velké pigmentové skvrny, se kterými bojuji již 6 let. Vyzkoušela jsem všechno možné, ale bez úspěchu. Vůbec** ** by mě nenapadlo, že by mi v tom mohl mladý ječmen pomoci.“ Jarmila D., Praha

„Tento doplněk stravy je ten nejlepší, jaký jsem kdy vyzkoušel. Už mám 3 balení a hodlám ho brát dlouhodobě. Zlepší trávení, pleť, imunitu. Chřipky se mi vyhýbají obloukem. Vřele všem doporučuji.“ Radek S., Plzeň


„Je mi 41 let. Mladý ječmen piji již půl roku. V dubnu jsem si uvědomila, jak pozitivně působí na hormonální systém. Nebolí a nezvětšují se mi prsa týden před menstruací jako obvykle. Také jsem s překvapením zjistila, že mi úplně zmizely skvrny na jazyku, které jsem měla od dětství. Dále mám čistou pleť v bezvadném stavu, aniž bych používala kosmetické přípravky. Fajn je, že při zvýšení dávky (3x denně) pomaloučku ubírám na váze a necítím nepřekonatelné chutě na něco sladkého. Jsem alergička a veškeré alergické projevy jsou citelně mírnější. V tomto roce se doposud nedostavily pravidelné astmatické obtíže.“ Soňa B., Břeclav

"Ačkoliv chráněna opalovacím olejem a slunečníkem, letos poprvé jsem poznala, co to je „osypat se“ ze sluníčka. Během půl dne používání Mladého ječmene v rozprašovači jsem přelstila žhavé turecké slunce a má pokožka se zcela zklidnila. Mladým ječmenem jsem začala používat místo opalovacích prostředků. Moje kolegyně jej použila na sloupaná místa na těle a během 2 dnů si je zase bez problémů opálila. A do třetice pomohl Mladý ječmen i kolegyni, která si o kámen v moři rozsekla holeň a rána bolela a mokvala. Při výletu na lodi, když byla noha v klidu, ji celý den ošetřovala Mladým ječmenem v rozprašovači a rána se začala zatahovat a hojit." Jitka M., Hodonín

„Pracuji jako vychovatelka v ústavu pro mentálně postižené. Má práce mě baví a vnitřně naplňuje, ale na druhou stranu je taky náročná na psychiku, což se odráží i na mém zdraví. Trpěla jsem nespavostí a častou únavou. Téměř po každém jídle mne pálila žáha. Pálení a žaludeční potíže jsem tišila neutralizačními přípravky. Po návštěvě lékařské přednášky na téma „Přínos zelených potravin“ jsem se rozhodla pít Mladý ječmen od společnosti Green Ways. Za krátkou dobu jsem pocítila příliv energie, zlepšil se mi spánek a ustoupily žaludeční potíže. Dnes nedám na zelené potraviny dopustit a doporučuji je všem z mého okolí.“ Marie P., Staré Město

Mladý ječmen vám pomůže opravdu v široké oblasti problémů. Kupte si živý, blahodárný mladý ječmen ještě dnes, www.mlady-jecmen.eu

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13931 (magazinpodnikani.cz#2905)


Diskuze a zkušenosti

Alice | 20.12.2012 21:18
Re: Mladý ječmen diskuze Vyzkoušela jsem mladý ječmen www.mlady-jecmen.eu a je opravdu prvotřídní kvality.

Milan | 09.01.2013 09:32
Re: Mladý ječmen diskuze Výborná kvalita mladého ječmne. Krásná barva a vůně.

Tom Bendy | 20.01.2013 02:28
Mladý zelený ječmen Vyzkoušel jsem už několik mladých ječmenů a jednoznačně můžu doporučit ječmen na www.mlady-jecmen.eu Je to kvalitní extrakt, krásně voní a opravdu i pěkně chutná. Není nastavovaný maltodextrinem jako většina podobně nabízených mladých zelených ječnů.

Parma Jan | 22.05.2013 23:37
Nejlepší mladý ječmen Nejlepší mladý ječmen je jednoznačně Morlife. Kvalitní ječmen poznáte podle poměru vlákniny, vitaminů a minarálů, které jsou zde jasně nejlepší. Moc chutný a podle vůně je poznat, že je čerstvý!

Anetka | 18.02.2014 00:58
Re: Mladý ječmen diskuze Mladý ječmen Morlife je opravdu špičkový. Je to poznat. Vyzkoušela jsem hodně značek, ale tento ječmen je opravdu dobrota.


Přidat komentář