Masážní stroj Rolletic

Chcete vědět, co je Rolletic? Máte několik možností jak to zjistit - zajít do nějakého salonu, sáhodlouze tápat po internetu anebo přečíst řádky níže. Věřte, nebudete litovat.

Rolletic anebo také Body roll je masážní přístroj, který před řádkou let vyvinuli odborníci na základě poznatků a požadavků tehdejších masérů. Původně se mělo jednat o přístroj ryze profesionální, dnes se však užívá nejen v salonech a zdravotních zařízeních, ale i v běžných domácnostech. Jeho ovládání je totiž velice jednoduché a vy k němu nepotřebujete asistenci dalšího člověka.

Co masážní stroj Rolletic dokáže?

Při pravidelném a správném používání dokáže Rolletic nejen dobře tvarovat postavu a odstranit či zmírnit celulitidu, ale také zpevnit problematické partie a pozitivně ovlivnit i váš boj s obezitou. To však není všechno, umí toho mnohem víc! Užíváním získáte hladkou a vypnutou pokožku, odstraníte tukové polštáře, prokrvíte namasírované partie, zbavíte se napětí, povzbudíte svou látkovou výměnu a zlepšíte svou náladu. Díky způsobu fungování tohoto masážního přístroje, jsou výsledky nejen kosmetické, ale i zdravotní - obnovuje (a udržuje) hormonální rovnováhu spolu s nervovou soustavou. Během ošetřování dochází k uvolnění tuku z tukových buněk, srůstů a změkčení jizev. Do krve se uvolňují endorfiny, které tlumí bolest, zbavují stresu a navozují pocit štěstí.

Princip masážního stroje Rolletic

Tato masážní metoda se nechala silně ovlivnit tradiční čínskou medicínou a patří mezi stimulační masáže, s níž dosáhnete podobných reakcí jako u akupunktury. Princip přístroje totiž spočívá ve stimulaci akupunkturních drah, které významně ovlivňují a regulují různé fyzické pochody, jakým je například trávení. Stroj je zkonstruován tak, abyste mohli účinně využívat jeho povzbuzujících účinků. Nejvíce se používá na hýždě, břicho, vnitřní i zevní stehna, ale dále také v podpaží, na lýtkách, zádech a horních končetinách.

Cviky pro Body roll

Cvičení na Body roll má  jisté zásady. Vždy začínáte od dolních končetin a pokračujete směrem nahoru. Po odcvičení se nakonec vracíte k partii, která vám činí největší problémy. Daných cviků je celkem 14. Nejprve tedy začínáte od chodidel, které masírujete maximálně čtyři minuty. Masírování lýtek vám dělá pěkný tvar, a také vás zbaví pocitu těžkých nohou. Mimo to v lýtkách uvolňuje křeče a dává spočinout namáhaným svalům. Při procvičování veškerých stran stehen, odbouráte tukové polštáře i celulitidu a následně zformujete tvar stehen, přičemž se vám stehna i zpevní. Hýždě na rolleticu přestanou být povadlé, celulitida výrazná a svalstvo rozbředlé. Masírováním břicha na Rolleticu dochází k jeho formování a zpevnění. Pozor však na žaludek, ten se masírovat nesmí! Namasírované boky se zbavují tuků a velmi rychle a efektivně působí na tvarování pasu. Masáž zad je velice příjemnou a uvolňující masáží, která odstraňuje bolest i únavu svalů. Co se týče rukou, jejich masírováním si můžete dopomoci k pěknému tvaru, zpevnění a snížení objemu, pokud se tedy potýkáte s tímto problémem.

Kdo může masážní stroj Rolletic používat?

Jedná se o jisté ztvárnění ideálního maséra. Cvičení na Rolleticu je tedy vhodné pro každého, komu nebrání jeho zdravotní stav účastnit se klasické masáže. Bývá však dobrým zvykem kvalitních salónů či fitness, aby s vámi nejprve vykonaly vstupní pohovor, při němž se odborníci ujistí, zda doopravdy nemáte nějaké omezení. Případně vám mohou doporučit návštěvu nebo konzultaci s vaším ošetřujícím lékařem. Je zcela běžné, že řada klientů naopak** Rolletic** vyhledá na doporučení svého lékaře.

Pro koho je masážní stroj Rolletic nevhodný?

Není dobré, abyste masáž absolvovala v době, kdy menstruujete. Masírovat břicho, když trpíte zánětlivým onemocněním střev je krajně nerozumné. V průběhu těhotenství je sice masáž relativně možná, avšak nedoporučuje se masáž břicha. Rolletic je částečně nevhodným i pro astmatiky, nemocné s ICHS, štítnou žlázou, vysokým krevním tlakem, lidi trpících zácpou. Všichni tito zmínění, by měli mít před prvním absolvováním masáže povolení od svého ošetřujícího lékaře.

Na Rolletic rozhodně zapomeňte v období prodělávání jakéhokoliv infekčního onemocní doprovázeného horečnatými projevy. Kontraindikací je i hemofilie, akutní zánět žil, rozkolísaná hypertenze, rakovinové onemocnění, těžké onemocnění ledvin, jater, srdce a kostní TBC.

Komu je Rolletic doporučován?

Bylo zjištěno, že má vedlejší pozitivní účinky při léčbě srdečních onemocnění a nemocných s hypertenzí. Doporučuje se sportovcům, kteří trpí na značné namožení svalů. Jeho léčivých účinků využívají i v dalších oblastech jako psychologie či rekonvalescence po úrazech. Masírováním se totiž uvolňují do krve látky podobné morfinu, tišící bolest, změkčující jizvy a uvolňující napětí.

Průběh cvičení s Rolleticem

Pokud se chcete zbavit celulitidy vystačí vám intenzivní kůra zrealizovaná jednou případně dvakrát do roka. Kůra se skládá z několika (obvykle 7) cvičení, které absolvujete v intervalu třikrát za týden. Jedno takové cvičení může trvat od třiceti do šedesáti minut. Obvykle se začíná s kratší masáží a délku si postupně prodlužujete. Výsledky jsou obvykle viditelné již po sedmém cvičení. Další provádění masáží je pak ryze individuální. Můžete si zvolit ze dvou možností, absolvovat masáže pravidelně anebo pouze jednou za čas takzvanou udržovací kůru. Ceny za cvičení se pohybují okolo 150 korun. Berte však na vědomí, že ceny se liší salón od salónu. Některé nabízí možnosti využití permanentek. Efekt ošetření je účinný, pokud dodržujete zásady zdravé životosprávy, dostatečného příjmu tekutin a zdravého stravování.

Nabídka masážních přístrojů Rolletic

Tento český vynález je volně dostupný ve dvou verzích:

  • Roletic Original Classic Pro vytváří základní model s jednoduchým ovládáním a ergonomickým designem. Tento prototyp patří k nejprodávanějším a velmi oblíbeným i v domácím prostředí.
  • Rolletic EVO II Pro vychází ze základní kolekce Classic Pro, má však mnohem propracovanější řídící panel s mikroprocesorem s definovanými postupy cvičení. Součástí tohoto typu je i ovládací klávesnice s LCD displejem, na kterém naleznete veškeré informace o cvičení i o provozu stroje.

Oba modely fungují na principu konstantní rychlosti rotace, která přispívá k dokonalé masáži. Masážní přístroj je velice pěkným nábytkem, protože se vyrábí z bukového dřeva a má pěkný design. Základní sada nabízí možnost výběru ze dvou barev - hnědé Calvados a červené Mahagon. Série Exclusive nabízí dalších sedm barev: vínová, hnědá, zelená, bílá, tmavě modrá, modrá a čokoládová.

Proč si Rolletic koupit?

Jestliže uvažujete o koupi tohoto masážního přístroje pro svůj salón, jedná se o dobrou investici, jelikož utracené peníze za koupi přístroje se vám rychle vrátí. K provozování masáží Rolleticem nepotřebujete kromě živnostenského listu žádné jiné oprávnění. Pro ovládání nepotřebujete nikoho dalšího, zvládnete to sami, a proto si můžete dovolit pořídit hned několik strojů. Masážní přístroje mají vysokou životnost. Podle dostupných zdrojů se uvádí jejich životnost sedm let a více (při nepřetržitém každodenním provozu). K největším pozitivům Rolleticu se řadí i jeho minimální poruchovost.

Cena takového přístroje se pohybuje v rozmezí od 50 000 do 57 000. Výbavu kromě stroje tvoří i dvě židličky, manuál, doprava, zaškolení odborným personálem (certifikát) a kosmetika Esthenay. Kosmetika Esthenay zvyšuje pozitivní účinek masážního přístroje Rolletic Classic Pro i Rolletic EVO II Pro.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12906 (magazinpodnikani.cz#532)


Přidat komentář