Legíny proti celulitidě

Podívala jste se do zrcadla a řekla si „tak už je to tu, už ji mám také“? Tím objevem máme na mysli celulitidu. Jedná se o projev, kterému se někdy velmi špatně uniká, ovšem existují cesty, kdy to lze. Třeba s pomocí legín proti celulitidě.

Když se podíváte na akty starých mistrů, tak vyobrazené nahé slečny umělec zvěčnil i s jejich pomerančovou kůží nebo také celulitidou. To je důkaz, že tento jev už tu je odedávna. Ovšem objev celulitidy jako takové a pojmenování problému má na svědomí módní časopis Vogue, který ve druhé polovině minulého století, ukázal na celulitidu a sdělil, že by s ní dámy měly něco dělat. Od té doby se vyvíjí spousta metod, kosmetických přípravků nebo procedur, které vám pomohou pomerančovou kůži odstranit.

Jak se zbavit celulitidy

Je to jev, který, ač mylně, se přisuzuje jen ženám kypřejších tvarů. Postihuje však většinu žen na této planetě. Mužům se ovšem vyhýbá. Proč? Asi nejdůležitějším činitelem je přítomnost estrogenu v ženském těle. Jedná se o ryze ženský hormon, který zjemňuje podkožní vazivo. To pak není tak odolné a snáze se mezi jeho vrstvy dostanou tukové buňky, které zde většinou zbytní. Ty se pak velmi těžko odstraňují klasickými cestami jako je třeba sport. Můžete zhubnout, ale celulitida vám zůstane.

Tím, jak jsou buňky naskládané pod kůží, tak vytvářejí vyšší a nižší místa na kůži, což v celku dělá dojem ďolíčkové krajiny, tedy něčeho, co má podobu pomerančové kůry. Jakmile se jednou kůže takto utvoří, je náročné ji běžně odstranit. Existují např. v estetické medicíně různé mechanické procedury, jak se pomerančové kůže zbavit, dále je pak dostupná kosmetika, která díky svému složení vypíná kůži. To jsou asi nejznámější metody, jak s celulitidou zatočit. Existuje ale několik vychytávek, které vám v boji s pomerančovou kůží pomohou rovněž. Jednou z metod je používání legín proti celulitidě. Slyšíte to poprvé? Tak se seznamte s tímto produktem, který eliminuje výskyt celulitidy, tvaruje vám postavu a pomáhá zeštíhlet.

Revoluční řešení celulitidy - kalhoty Solucel

Dosažení perfektní linie, výsledky jsou viditelné po čtyřech týdnech dlouhodobého a soustavného nošení (rovněž během nočního spánku). Poskytuje efektivní přirozené zdraví, díky ergonomickému způsobu tkaní sleduje a formuje siluetu postavy při maximálním komfortu nošení.

Legíny Solucel - legíny proti celulitidě

Řada reklam tvrdí, že právě inzerovaný přípravek (zázračný a jistě drahý) vás stoprocentně celulitidy zbaví. Pravda je však krutá. Pokud se vás již jednou zmocní „pomerančová kůže“, jen tak lehce ji neuniknete. Za úspěch lze považovat, pokud proces tvorby hrbolků lehce zmírníte a zabráníte jeho dalšímu pokračování. Léčba musí být vedena velmi komplexně, svědomitě a nejlépe s odborným lékařským dohledem. Nepodceňujte prevenci, opravdu se vyplatí. Základem léčby je „zdravý životní styl“, ale co si pod tím přesně představit? Dále pak zmiňovaná prevence a tou je právě řešení Solucel.

## Prokázané účinky kalhot Solucel

  • redukce nevzhledné kožní celulitidy
  • odvodňující a zeštíhlující masáž
  • účinek v modelaci břicha, hýždí a nohou
  • aktivní lymfodrenážní a zeštíhlující masáž

## Legíny proti celulitidě Solucel

Jestli tápete, jak může oděv působit proti celulitidě, tak tajemství tkví ve složení materiálu. Nezbytností je ale i elastická vlastnost a střihy produktů, kterými pak disponuje i více oděvních produktů, které známe. Nyní se ale podíváme blíže na kalhotky, které umí zatočit s pomerančovou kůží.

Co jsou kalhoty Solucel?

Synergie vláken stříbra, mědi a uhlíku protkaných s jemnými vlákny bavlny vytváří tkaninu, která při kontaktu s pokožkou zabraňuje množení bakterií a díky vyvíjené kompresi stimuluje diurézu i mikrožilní cirkulaci.

  • modeluje a tvaruje postavu
  • výsledky již po čtyřech týdnech
  • speciální tvarování
  • nové modely s výjimečnými vlastnostmi
  • bílá, přiléhavá barva, jednoduchá na nošení pod každý oděvlastnostmizdravá vlákna
  • zajišťuje aktivní lymfo-drenážní a odtučňovací mikromasáže

Perfektní linie kalhot Solucel

Dosažení perfektní linie, výsledky jsou viditelné po čtyřech týdnech dlouhodobého a soustavného nošení (rovněž během nočního spánku).
Poskytuje efektivní přirozené zdraví, díky ergonomickému způsobu tkaní sleduje a formuje siluetu postavy při maximálním komfortu nošení.

Není doporučeno používání během těhotenství a kojení. Solucel jsou jediné návleky poskytující výhody přírodních vláken.

 

Dokonalé nošení a komfort kalhot Solucel

Díky anatomickému způsobu tkaní návlek bezvadně padne pod každé oblečení, při maximálním komfortu nošení. Díky své dokonalé nositelnosti je Solucel komfortní jako trikot pod běžné oblečení: je možné jej bez problémů nosit při běžných aktivitách po celý den, nebo při nočním spánku.

Důležité upozornění při manipulaci kalhot Solucel

Pro správné oblékání výrobku Solucel je nutné napřed návlek za pomoci obou rukou srolovat a poté jej jemně navlékat směrem nahoru, bez přílišného vytahování. Aby nedošlo k poškození výrobku při oblékání, dávejte prosím pozor na prstýnky, náramky a ostré nehty (pokud je to možné použijte pro navlékání jemné gumové rukavice).

Údržba kalhot Solucel

Doporučujeme prát návlek za použití neutrálního pracího prostředku při maximální teplotě 40o C. Sušte výrobek položený, mimo dosah zdrojů tepla.

Legíny proti celulitidě – jak působí?

Oproti běžným materiálům a vláknům kalhotky proti celulitidě jsou z propracovaného materiálu. V látce jsou totiž směsi vláken stříbra, mědi a uhlíku, které prostupuje již klasická bavlna. Díky tomuto spojení se při kontaktu s kůží brání vzniku a množení bakterií. Elastický a pevný materiál zase stahuje pevně vaši kůži a díky tlaku se stimuluje diuréza a mikrožilní cirkulace. Ty jsou nezbytné pro odvádění toxinů z těla a pro oběh, kdy nečistoty nemohou ve vaší tkání zůstat a dělat tam neplechu.

Pevná struktura, složení a střih pak modelují vaši figuru, udržují kůži v zeštíhlené a pevné pozici, takže si tuto podobu kůže snáze zafixuje. Díky této technologii, která se postupně rozvíjí a vznikají nové a vylepšenější výrobky, uvidíte změnu už po čtyřech týdnech používání legín. Ovšem již během nošení vám díky elastickému a pevnému materiálu zeštíhlí figuru.

Můžete si vybírat z více střihů, které se vám hodí pod oděv a padnou vaší postavě. Samozřejmě klaďte důraz i na výběr barvy, protože jak známo, tmavá pod bílou prosvítá, ale lze to říci i obráceně, když třeba černé šaty jsou z lehčího materiálu, tak se vám pod nimi může rýsovat bílé spodní prádlo.

Pokud se obáváte, že kalhotky mají netradiční složení a mohly by se vám do pokožky dostat škodlivé látky, tak buďte bez obav. Složení je zcela bezpečné a přírodní, kalhotky jsou komfortní, na omak příjemné a zajišťují aktivní lymfo-drenážní a odtučňovací mikromasáže.

Díky anatomickému způsobu tkaní se vytváří jakoby vaše druhá kůže. Kalhotky si tak zanechávají tvar a střih a nijak se vám nekrčí, nerolují nebo nehrnou. Tím tak padnou pod každé oblečení, i to nejtěsnější.

Kalhotky můžete nosit přes den pod běžné oblečení, ale můžete je nechat působit i v noci, čímž se účinek znásobuje.

Jak se anticelulitní legíny používají?

Naučit vás oblékat se, je samozřejmě zbytečné. Jen vás upozorníme, jak si co nejlépe obléci kalhotky, aby dosedly optimálně tam, kam mají. Protože se jedná o pevnější a kompresovou formu oděvu, tak si kalhotky nejprve srolujete pak je navlékáte směrem nahoru bez přílišného vytahování. Je to obdobný proces asi jako když oblékáte silonové punčochy. Abyste nepoškodily látku, tak si dejte pozor na ostré hrany. Prstýnky, náramky nebo ostré nehty, mohou látku poškodit. Někteří k oblékání dokonce používají rukavice, aby se zamezilo mechanickému poškození.

Jaké jsou typy anticelulitních legín?

Jednak jsou zde** různé střihy, které umožňují léčit určitá místa**. Vybírat můžete z variant, kdy jsou legíny s nízkým nebo vysokým pasem. Pokud máte problém s celulitidou jen na bocích a směrem dolů, tak vám bude stačit nižší pas, jestli je postižené i bříško, tak zvolte vyšší variantu.

Co se týká délek, tak je tu možnost tvarovat oblast boků, zadečku a části stehen. K tomu slouží délka nad kolena. Jestli máte pocit, že celá stehna potřebují rovněž péči, tak zvolte model s délkou pod kolena a pro tvarování celé postavy se nabízejí legíny dlouhé až ke kotníkům.

Pak tu máme samozřejmě základní barvy. Černou, kterou můžete vzít pod tmavé prádlo a bílou-krémovou, která se hodí pod světlé oblečení.

Kolik anticelulitní legíny stojí?

Záleží samozřejmě na střizích, ale počítejte s rozpětím od 2 300 korun do 3 100 korun.

Jak se anticelulitní legíny udržují?

Legíny se perou za použití neutrálního pracího prostředku při maximální teplotě 40 °C. Poté nechte legíny volně uschnout a dejte je mimo dosah zdrojů tepla.

Pro koho se antilcelulitní legíny nehodí?

Protože je zde efekt onoho stažení, tak těhotné ženy by si měly počkat, až budou mít odrozeno a odkojeno. Ostatně, právě po porodu, kdy tělo potřebuje zpevnit, jsou příhodné i tyto legíny, které stáhnou kůži zpět na své místo.

Vidíte, jak jednoduchá,** bezbolestná a účinná forma boje s celulitidou existuje**. Zkuste anticelulitní legíny, které vám opticky okamžitě vytvarují postavu a během měsíce ji budete mít i v reálu. Anticelulitní legíny vám zajistí efektní účinek, komfort a dodají vám pocit sebevědomí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12878 (magazinpodnikani.cz#471)


Přidat komentář