Kvalitní pilníky na nehty - prodej

Pro úpravu svých nehtů si pořizujeme různé druhy pilníků a těmi nejlepšími jsou pilníky skleněné. Velkou výhodou těchto pilníků je, že Vám neroztřepí nehet. Při pilování je potřeba pilovat nehet vždy pouze jedním směrem.

Mít krásné a pěstěné nehty je snem mnoha žen. K tomu, aby byly naše nehty krásné je potřeba je pravidelně udržovat. Nehty se musí pravidelně zastřihávat a k tomu je potřeba taky jejich okraje pilovat. A právě k tomu si musíme vybrat ten správný druh pilníku na nehty.

A jak si najít obchod, ve kterém bychom si mohli vybrat vhodný pilník pro naše nehty? Jistě nemusím říkat, že pokud máte udělány nehty umělé, je potřeba si vybrat pilník určený na tento druh nehtů. S výběrem pilníku Vám poradí většinou manikérka, ke které chodíte.

Kde koupit pilník na nehty?

Nejlepším způsobem nákupu kvalitního pilníku je kupovat si jej přímo u své manikérky. Pokud nikoho takového nemáte, uděláte nejlépe, když se podíváte na internetu a vyhledáte si potřebný pilník tam. Najít internetový obchod, který se tímto druhem sortimentu zabývá, není vůbec těžké.

Skleněné pilníky prodej

Jsou** nejšetrnějším způsobem pro ošetření nehtů**. Skleněné pilníky jsou vhodné jak pro profesionály, tak pro laiky. Skleněné pilníky mají dvě brusné plochy, které jsou díky své speciální technologii nezničitelné. Velkou a hlavní výhodou skleněných pilníků je zejména fakt, že si jejich používáním neroztřepíte nehty, na rozdíl od normálních pilníků. Skleněnými pilníky lze upravovat nehty přírodní, gelové a také akrylové.

Údržba skleněných pilníků

Zajímá-li Vás jak se o skleněné pilníky starat, stačí jej po použití opláchnout proudem vody. Pokud se stane, že si tento pilník zašpiníte více a proud vody Vám k odstranění této špíny nepomůže, klidně použijte kartáček a saponát. Skleněný pilník lze vyvařit, sterilizovat nebo dezinfikovat.

Škrabka na paty prodej

Zatímco jsou skleněné pilníky všem známy, jsou skleněné škrabky na paty světovou novinkou. Tato škrabka je český výrobek a tento internetový obchod ji nabízí jako jeden z mála, neboť v obchodech ji neseženete. Pečujete-li o své paty právě skleněnou škrabkou, můžete si být jisti, že je to ten nejšetrnější způsob úpravy zrohovatělé kůže. Díky tomu, že se dá tato škrabka vyvařovat, sterilizovat a dezinfikovat, je to velmi výhodné. Díky velmi výjimečné technologii jsou brusné plochy nezničitelné a velmi odolné proti zlomení. Vybírat si můžete z velké škály barev a vzorů.

Vlastnosti pilníků

Brusné plochy skleněných pilníků jsou leptány zcela novou technologií a právě díky tomu jsou skleněné pilníky nezničitelné. Při běžném druhu používání skleněný pilník nepraskne, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud se tedy stane, že Vám skleněný pilník spadne na koberec či lino, nic se mu nestane. Pokud by Vám však upadl na kámen či dlaždičky, dojte k jeho prasknutí či jinému poškození.

Jak pečovat o nehty?

Pilujeme-li si nehty, tak méně drsnou částí a nikdy nepostupujeme směrem dopředu a dozadu. Kdybychom jej tak pilovali, tak by se nehet poškodil a mohl by se třepit. Hranu nehtu pilujeme vždy pouze jedním směrem.

Nejideálnější tvar nehtu je do čtverce, neboť když pilujeme nehet do úzkého tvaru, tak jej tím oslabujeme. Dokonalý nehet utvoříme pouze pilováním. Pokud se Vám stane, že se Vám nehet zalomí z boční strany, můžete jej zapilovat i z boku a zužovat na jejich přirozený tvar.

Pokud se Vám stane, že máte nerovný povrch nehtu, tak jej jemně přeleštíme leštící částí pilníku. Pilujeme vždy jedním směrem, neboť jen tak odstraníme z nehtu nerovný povrch jemně a tím posílíte také nehtové lůžko a vytvoříte dokonale hladký povrch. Teprve takto upravený nehet je připraven na lakování.

Mnoho žen má problémy s nehtovou kůžičkou, proto je potřeba o ni pečovat častěji. Odstranění nehtové kůžičky je potřeba dělat ihned po koupeli nebo po umývání nádobí. Při odstranění nehtové kůžičky musíte kůžičku jemně zatlačit a oddělit od nehtu pomocí manikérové paličky. Nikdy a to v žádném případě nehtovou kůžičku nestříháme.

Máte-li problémy s nehty, je potřeba použít rovněž dobrý krém na ruce nebo speciální krém na jemnou nehtovou kůžičku. Ruce bychom si měli mazat krémem nejlépe přes noc, kdy spíme a tak se krém může v klidu vstřebávat.

Máte problém s lámáním nehtů?

Pokud jsou Vaše nehty oslabené a lámou se Vám, jistě tím velmi trpíte. Za tímto problémem je nedostatek vitamínů A, rovněž minerálů jako jsou hořčík, zinek nebo křemík. Proto je potřeba všechny tyto látky začít doplňovat. Nejjednodušším způsobem doplnění je ve formě tablet. Chybí-li Vám vitamín A je potřeba jej doplnit a to nejlépe jídlem jako jsou ryby, vnitřnosti, mléčné výrobky a mrkev.

Pokud se Vám vysušuje pokožka, může to být způsobeno nevhodným mýdlem či nepoužíváním rukavic, při čemž Vám kůži poškozují čisticí prostředky. Proto je nutno pokožku často mazat mastnými krémy, které mají příznivý vliv na to, aby Vaše kůže i nehty byly opět pružné a hebké.  Pokud však máte kožní problémy a nemůžete si s nimi poradit sami, je potřeba se poradit s Vašim lékařem, který Vám navrhne vhodný postup.

Rady pro krásné nehty**

**

Přinášíme Vám pár tipů pro krásné nehty.

  • Kůžičku okolo nehtu je potřeba denně natírat vhodným krémem.
  • Nehty zkracujeme nejlépe po koupeli, kdy jsou měkké.
  • Kůžička na nehtech se nikdy nestříhá, nýbrž zastrkává směrem k lůžku.
  • Nehty stříháme vždy do obloučku.
  • Odlakovač používáme nejlépe bez acetonu.
  • Při všech pracích používáme vždy rukavice.

Nejlepší, co pro Vaše nehty můžete udělat je namáčet je pravidelně na 10-15 minut ve vodném roztoku mořské soli, rostlinném oleji nebo citrónové šťávě. Po této lázni je ještě důležité ošetřit nehty krémem a výživou.

Co možná nevíte o nehtech

Průměrná délka nehtů je 15 mm. Průměrná tloušťka nehtu na rukou je 0,5 mm a na nohou 1 mm. Nehty Vám rostou nepřetržitě a to asi 0,1 mm za den. Rychlost růstu nehtů závisí na více faktorech a jedním z těch nejdůležitějších faktorů je zdravá výživa. Dětské nehty rostou daleko rychleji, než nehty dospělých. A nehty na nohou rostou daleko pomaleji než na rukou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12838 (magazinpodnikani.cz#405)


Přidat komentář