Kosmetika - Praha

Každá žena touží po krásné pleti bez vrásek. Často se ženy domnívají, že k tomu, aby jejich pleť byla krásná, stačí dekorativní kosmetika. Zde se však mílí. Aby pleť byla krásná do vysokého věku je nutné se o ni především dobře a pravidelně starat.

Péče o pleť by měla začít již od našeho narození. Zdá se vám to přehnané? Je třeba si uvědomit, že stárneme opravdu od narození a správné návyky získáváme během života. Tak jako se učíme péči o zuby, péči o nehty, umýt si pravidelně vlasy, je třeba naučit se pečovat o svou pleť. Pokud totiž začneme se správnou péčí již od mala, vydrží naše pleť krásná a bez vrásek velice dlouho.

V dětství se naučíme pleť umýt a nanést krém. To je důležité, ale mnohem důležitější je pravidelnost, která nám zůstane do dospělosti. Mnoho dnešních žen sice chce mít** pleť bez vrásek**, ale zapomíná na pravidelnou péči. Pak to dopadá tak, že ráno se v rychlosti nalíčí, není totiž dost času, a večer stačí sprcha, protože člověk je již unavený a jde se spát. Takový přístup vede k zanesení pórů a předčasnému stárnutí pleti.

Jak správně pečovat o pleť?

Pokud chceme mít krásnou zdravou pleť je zapotřebí pravidelná péče a správné kosmetické přípravky, které odpovídají typu naší pleti a také věku. K domácí péči bychom měli připojit i pravidelnou návštěvu kosmetického salonu.


Péče o pleť doma

Samozřejmostí by mělo být večer pleť důkladně odlíčit. Po celodenním pobytu venku, v práci, v nákupním středisku, je pleť plná nečistot a také je unavená. Dopřejeme ji tedy po odstranění make-upu důkladné vyčištění, osvěžíme ji pleťovou vodou, dodáme hydrataci, regeneraci a doplníme vitamíny pomocí pleťového krému.

Ráno je zapotřebí pleť znovu vyčistit. Někdo může namítnout, že v noci nikde nebyl, a tak že stačí pleť nalíčit. Jenže během noci se tvoří kožní maz a také se vylučují škodlivé látky. Proto je nutné pleť ráno vyčistit, osvěžit, nanést krém a teprve potom použít dekorativní kosmetiku.

Jednou za týden bychom měli pleti dopřát vyčištění peelingem a také pleťovou masku.

Péče o pleť v kosmetickém salonu Praha

I když o pleť správně a pravidelně pečujeme, je dobré navštěvovat pravidelně kosmetický salon. Někdo začíná s první návštěvou kosmetického salonu již v pubertě, jiný mnohem později. První návštěva kosmetického salonu by se měla odvíjet od našich potřeb. V pubertě se často na kosmetický salon obrací dívky, ale dnes již často i mladí muži, kteří se trápí s akné a prostředky nabízené v obchodech a lékárnách jim příliš nepomáhají. Ve spolupráci s kosmetičkou a případně těžkého akné i s dermatoložkou své problémy zvládnou daleko lépe a jejich pleť se časem vyčistí.

I když nemáme žádné problémy a naše pleť působí velmi dobře, měli bychom o první návštěvě kosmetického salonu uvažovat kolem třicátého roku. Je vědecky dokázáno, že první známky stárnutí se objevují před třicátým rokem. Samozřejmě netýká se to jen pleti, ale celkově našeho těla. Jedno přísloví říká: „Ve dvaceti je krása dar nebe, ve třiceti je to disciplína a ve čtyřiceti disciplína a práce.“

kosmetickém salonu poskytnou naší pleti odbornou péči speciálními prostředky, upozorní nás na případné problémy, které my sami ještě nevidíme a pomohou je odstranit. A nejen to, v dnešních kosmetických salonech se zákaznicím věnují opravdu s maximální péčí, nabízejí nejen klasické ošetření pleti, ale i ošetření pomocí různých přístrojů. Upraví nám ruce, ošetří nohy, namasírují nás nebo aplikují zábal. To vše je velmi příjemné a působí to na organizmus přímo blahodárně. Pokud si jednou měsíčně vyhradíte jeden den, můžete mu říkat wellness den jen pro vás, v některém kosmetickém salonu, krásně se uvolníte a uteče od vás všechno nahromaděné napětí i stres.

Kosmetický salon v Praze

Nejlépe je vybrat si kosmetický salon, který pracuje s přírodními produkty a jehož nabídka procedur je širší. Důležitý je i příjemný přístup zaměstnanců. Navíc často do takového salonu začneme těšit jako na návštěvu ke kamarádce.

Kosmetické přírodní produkty

kosmetických salonech se většinou používají jen ty nejkvalitnější přírodní produkty, které zaručují výborné výsledky v péči o pleť. Liší se samozřejmě výrobci i složením a každý kosmetický salon dává přednost jiné značce.

Jednou z velice kvalitních produktů je italská značka ALISSA BEAUTÉ. Vyrábí se z čistě přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivních látek z moře. Kosmetické salony mohou vybírat z devíti produktových řad, to znamená, že vždy najdou tu správnou řadu pro vaši pleť.

Kosmetické přírodní přípravky La Chèvre a Le Chaton nabízí česká společnost Kosmetika Capri podle vlastních, originálních receptur, které jsou v současné době celosvětovým unikátem. Základem jejich receptur jsou vzácné složky z kozího mléka.

Přírodní kosmetika La-chévre je obohacena o účinné látky z mořského planktonu, mořských řas a dalších rostlinných extraktů. Tato kosmetika nejen pleť čistí, zklidňuje a chrání, ale především má skvělé účinky proti předčasnému stárnutí.

Přírodní kosmetika Le Chanton je také obohacena o látky z mořských produktů. Jde o vysoce kvalitní kosmetiku, která působí v hlubokých vrstvách pokožky, zpomaluje její stárnutí a zároveň dokáže známky stárnutí i odstranit.

Laser v kosmetickém salonu Praha

Používání laseru v kosmetice dnes není ničím ojedinělým. Laser pomáhá v péči o pleť tím, že jeho pomocí lze odstranit vrásky, zlepšit pružnost pokožky a odstranit některé defekty. Pomáhá i v hojení zánětů. Dokáže zkvalitnit vlasový porost tím, že stimuluje jeho růst. Jeho účinky pomohou s akné, nežádoucí pigmentací a při léčbě celulitidy, kdy pomáhá obnovit a regenerovat hlubší vrstvy pokožky. Pokud navštívíte salon v době, kdy cítíte, že se vám dělá opar, lze ho působením laseru velmi účinně odstranit.

Laser je v péči o pleť velký pomocník a jeho největší předností je, že každý problém lze vyřešit naprosto individuálně.

**
**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12865 (magazinpodnikani.cz#449)


Přidat komentář