Kosmetické ošetření galvanickou žehličkou Pardubice

Galvanická žehlička je dnes velmi žádanou revoluční technikou v ošetření pleti. Bezbolestný, rychlý a hlavně efektivní výsledek je to, co všichni chtějí. Chtějí krásnou, mladou a zdravou pleť.

Krásná a mladá chce určitě být každá žena. Císařovna Alžběta, přezdívaná Sisi to vyřešila tak, že se ve zralém věku a stáří nenechala ani fotografovat a ani portrétovat. Svoji věkem poznamenanou tvář se spoustou vrásek schovávala za závoji, slunečníky a klobouky. A tak dosáhla svého – i když byla zavražděna ve věku 61 let, všichni současníci ji vnímáme jako mladou a velice krásnou císařovnu. Jestliže však odmítáte se po zbytek života schovávat za různé masky a závoje, ale přesto byste rádi měli vyhlazenou, zdravou pleť a chirurgický zákrok pro vás nepřichází v úvahu, zkuste galvanickou žehličku, revoluční techniku v oblasti ošetření pleti. A nejen pro odstranění vrásek a dalších známek stárnutí.

Kosmetické ošetření galvanickou žehličkou Pardubice

Galvanická žehlička je úžasným přístrojem, který omezuje i jiné nedokonalosti pleti. Perfektně si poradí s pupínky, aktivuje rovnoměrnou hydrataci, tak se pleť zbaví suchých míst. Galvanická žehlička si také poradí s pigmentovými skvrnami a sladí tak barevný tón pleti. Ekzémy, vyrážky a další kožní choroby budou ty tam, s galvanickou žehličkou se dají „vyžehlit“** kruhy a otoky pod očima** a všechny, které trápí nadměrný úbytek vlasů, jistě potěší, že jim galvanická žehlička pomůže k obnovení vlasových cibulek a tudíž i obnově růstu vlasů.

Jak žehlení galvanickou žehličkou probíhá?

Nejprve se na pleť nanese speciální gel, poté nastoupí samotná galvanická žehlička. Zákrok je bezbolestný, trvá asi třicet minut, samotné žehlení probíhá ve dvou fázích, kdy každá trvá asi pět minut, s tím, aby byl efekt dostatečný, je nutné tento zákrok opakovat ze začátku dvakrát až třikrát týdně, dále postačí pouze jedna návštěva za týden. Po jednotlivém zákroku se ještě na pleť nanese další pečující gel.

Jak galvanická žehlička funguje?

Zdá se to až k neuvěření, co všechno tento na první pohled jednoduchý přístroj umí. V zjednodušené verzi lze fungování galvanické žehličky popsat jako proud pozitivní i negativní, který povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě. Galvanická žehlička působí až do nejhlubší části kůže a je tak inteligentní, že si sama určí typ pleti a dle něj pak nastaví intenzitu čištění.

Cena zákroku galvanickou žehličkou

Cena vyžehlení galvanickou žehličkou se samozřejmě liší salon od salonu. Nejlevnější záležitost to není, avšak je běžným lidem dostupná. Pro orientaci za jeden zákrok žehlení pokožky obličeje zaplatíte cca 550 – 650 Kč.

Pro koho je galvanická žehlička určena?

Jednoduše jak pro ženy, tak i pro muže. Prostě pro všechny osoby, které se chtějí zbavit neestetických vrásek a to jak v obličeji, tak na krku. Galvanická žehlička v těchto partiích působí na svalstvo, které posiluje a tak je vznik dalších vrásek patřičně omezen. Navíc se působením přístroje aktivuje redukce tukových buněk a klient se zbaví stárnoucí pokožky a také druhé či každé další brady.

Únava, nevyspání či stres se vyznačují mimo jiné i kruhy a otoky pod očima. Galvanickou žehličkou se lze těchto nevzhledných úkazů také zbavit. Proto je vhodná i pro veškeré pracující.

Nad** galvanickou žehličkou** by rukou neměli mávat ani poněkud mladší ročníky. Akné, či pozůstatky po něm, a další možné pupínky, také jizvy následkem úrazu, a mnoho dalších barevných nerovností pleti tato žehlička snadno odstraní.

Zázračný přístroj by měli vyzkoušet i lidé s lupenkou, ekzémem a dalšími kožními problémy. Nejednomu takto trpícímu klientovi žehlička pomohla.

A perlička na závěr – celulitida, jeden z hlavních nepřátel každé ženy. Naštěstí v tomto boji stojí vaše pravá přítelkyně – galvanická žehlička – při vás milé dámy a po několika zákrocích již dáte nevzhledným dolíčkům sbohem.

Výhody galvanické žehličky

Jasnou výhodou je to, že čištění pleti pomocí galvanické žehličky nemá žádné vedlejší účinky (žádné červenání, podráždění pleti apod.), není nutné dodržet žádný režim, po žehlení se lze v klidu nalíčit.

Další důležitou výhodou je to, že zákrok je zcela bezbolestný.

V dnešním rychlém životě, kde je neustále něco v pohybu a nikdo nic nestíhá, ocení klienti i to, že zákrok je rychlý.

Nevýhody galvanické žehličky

Jistou nevýhodu lze spatřovat v ceně, protože procedura rozhodně není levnou záležitostí. Výsledek po proceduře také není trvalý a přeje-li si klient dokonalý efekt, musí na zákrok pravidelně docházet. Vrátí se Vám to na krásné a mladistvě vypadající pleti.

Lymfodrenáž Pardubice

Lymfatický systém našeho těla lze porovnat s kanalizací v běžném městě. Vedou tudy odpady a toxiny z těla ven. Ne však vždy tento systém funguje tak, jak bychom si přáli, respektive tak, aby veškeré jedy a škodliviny odešli z těla pryč. Důvody mohou být různé – nemoc, nedostatek pohybu, špatná strava, sedavé zaměstnání a další. Lymfatický systém se zpomaluje, zadržuje toxiny v těle, což se pozná otoky, bolestmi hlavy či kloubů a také třeba celulitidou.

Není nutno však nad touto skutečností bědovat. Vlastně stačí poměrně málo, aby se lymfatický systém rozběhl řádně a zbavil nás nepříjemných otoků či dolíčků na stehnech.

Stačí si pravidelně dopřávat lymfodrenáž, a to ať už přístrojovou, tak ruční – manuální. Obě jsou to tlakové masáže, jejichž hmaty jsou přesně určené, cílené a rozproudí** lymfatický systém** tak, jak je potřeba. Mimo odvod škodlivin z těla také lymfatická masáž působí na krevní oběh, který rozproudí, což vede k prokrvení pokožky a zlepšení její kvality. Samozřejmě za zmizení pupínků může i detoxikace provedená stimulací lymfatického systému.

Posilovací stroj Vibro - Gym Pardubice

Revoluční posilovací stroj, který má hned několik funkcí. Jeho vibrační schopnosti rozproudí krev v těle, stejně tak lymfatický systém, tudíž dochází k prokrvení pokožky, odvodů toxinů z těla ven, také zrychlení metabolismu, což znamená rychlejší spalování tuků. Vy mezitím cvičíte, posilujete partie, na kterých si přejete zeštíhlet a svalstvo posílit do vysněných proporcí. V tomto všem je přístroj jedinečný a také, co je potěšující, i třikrát účinnější, než běžný posilovací stroj.

Nutno zmínit, že při cvičení se uvolňují endorfiny, přezdívané hormony štěstí. Člověk se tak cítí svěží fit a velice šťastný. Navíc po zjištění, že stačí strávit pouhých několik minut třikrát týdně na stroji Vibro – Gym a výsledek je znát zpravidla hned po první návštěvě.

Aby byl výsledek spolehlivý a klienti vždy spokojení, je nutno cvičení na přístroji opakovat. Proto i v cenících salonů obvykle najdete cenu za použití přístroje hned na několik vstupů – například pět, či deset.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12802 (magazinpodnikani.cz#335)


Přidat komentář