Kavitační ultrazvuková liposukce - Radotín

Nemusíme zrovna čekat, než jaro začne klepat na dveře, abychom mohly začít formovat naši postavu. Spokojené s tělem můžeme být po celý rok. I když podzimní a zimní oblečení lehce ukryje nějaký ten špíček, v létě bohužel nic neutajíme. Řešení tu však je.

Nejednu z nás trápí nějaké to kilo navíc a tukové špíčky v problematických partiích, jako jsou paže, pas, bříško, boky, zadeček a stehna. Když se k tomu přidá** celulitida**, která dokáže potrápit i štíhlé dívky, pak smutně hledíme na plavky, šortky a sukně, které bychom si rády oblékly.

Trápit se však je skutečně zbytečné. Je třeba ještě poznamenat, že i když se vrhnete s veškerou vervou na změnu stravy se spoustou čerstvé zeleniny, ovoce, vlákniny, mléčných výrobků a budete se pravidelně věnovat nějakému pohybu, tak se nemusíte zbavit tukových zásob v určitých partiích, převážně, právě těch problematických. Na vině, pokud se to tak dá říci, jsou stěžejní období v našem životě, jako je dospívání, těhotenství, menopauza. Řešení je však nasnadě. Jedná se o velmi oblíbenou a vyhledávanou kavitační ultrazvukovou liposukci.

Liposukce klasická, laserová, vibrační, radiofrekvenční

Tím, že je** liposukce tolik vyhledávanou službou**, a není se čemu divit, protože má skvělé výsledky, máte možnost si vybrat hned z několika typů liposukcí. S kterými liposukcemi se můžete setkat? Kupříkladu klasickou liposukcí; laserovou liposukcí; radiofrekvenční liposukcí; vibrační liposukcí; tumescentní liposukcí a také kavitační ultrazvukovou liposukcí.

Je třeba říci, že v podstatě každá ze zmíněných liposukcí si poradí s tukovými polštářky na pažích, bříšku, bocích, zadečku, stehnech, kolenou. Ovšem, ne každá liposukce je bezbolestná, tj. neinvazní, čímž se také liší následná doba rekonvalescence.

Co je kavitační ultrazvukové liposukce

Kavitační ultrazvuková liposukce se řadí mezi bezbolestnou liposukci, která využívá jedinečnou technologii, a to s přesným zaměřením na podkožní tukovou oblast.  Slouží k odbourání tukových ložisek, ale také redukci pomerančové kůže, tj. celulitidy.

Již po jednom ošetření můžete zaznamenat měřitelný úbytek v ošetřovaných partií. Většinou jsou však viditelné výsledky v průměru po třetím ošetření.

Kavitační ultrazvuková liposukce Radotín

Tím, že je o bezbolestnou liposukci velký zájem, je logické, že nabízené ošetření si zařazuje do své nabídky stále více salónů a studií. A bydlíte-li ve větším městě, je pravděpodobné, že se setkáte i s větší nabídkou liposukce. Jste z Prahy a blízkého okolí, nebo plánujete cestu do matičky Prahy, ať už za nákupy, nebo v rámci služební cesty, dovolené? Pak Vám doporučujeme využít odborného ošetření Studia, které využívá pro ultrazvukovou kavitaci moderní přístroj. A proč právě dát přednost tomuto studiu před jinými? Očekávejte ošetření na profesionální úrovni, dlouholeté zkušenosti, individuální a milý přístup, vstřícnost. Ze Studia budete odcházet nejen o nějaký ten centimetr štíhlejší, ale také odpočaté a relaxované. ** **

Výhody kavitační ultrazvukové liposukce

Kdo by chtěl dobrovolně podstupovat bolest. U kavitační ultrazvukové liposukce nemusíte mít žádné obavy, jedná se o neinvazní, tj. bezbolestné ošetření, bez zásahu do kůže. Ošetření je nejen nebolestivé, ale i značně efektivní, rychlé a bezpečné. Tím, že je ošetření neinvazní, není nutná žádná následná hospitalizace, tj. ihned po ošetření můžete vykonávat vše, na co jste zvyklé.

Vedle bezbolestnosti, očekávejte úbytek tělesného tuku, rozproudění lymfatických cest a celkové zformování postavy. Vaše tělo bude vytvarované a zeštíhlené bez jakýchkoli jizviček.

Díky** ultrazvukové kavitaci** dochází také k podpoře a zrychlení Vašeho metabolismu. Kavitační liposukcí je možné si nechat ošetřit de facto jakoukoliv partii těla, tj. všude, kde je usazen tuk a nelze se ho zbavit. Můžete se těšit na vysokou účinnost ošetření, a to kolikrát již po prvním ošetření.

Co můžete očekávat od kavitační ultrazvukové liposukce?

Jak jsme již výše uvedli, odstranění tukových špíčků z problematických partií není pro kavitační ultrazvukovou liposukci žádný problém. Potřebujete zhubnout cca 5 obvodových centimetrů či se zbavit tukových řas? Pak vsaďte na kavitační ultrazvukovou liposukci.

Pro koho je nejvhodnější kavitační ultrazvuková liposukce?

Jste ženou ve věku od 25 do 55 let, a Váš BMI index se pohybuje od 25 do 35? Pak Vy jste tou nejvhodnější klientkou, respektive můžete očekávat maximální účinky kavitační ultrazvukové liposukce.

Lymfodrenáž Radotín

Právě** lymfodrenáž**, navazuje-li na kavitační ultrazvukovou liposukci, přispívá ke zmenšení obvodu veškerých ošetřovaných partií těla, také zmírňuje otoky, zlepšuje vzhled Vaší kůže, celkově regeneruje organismus. A pokud patříte mezi ty šťastné, že Vás ještě „nenavštívila“ pomerančová kůže, je lymfodrenáž výbornou prevencí právě celulitidy, ale i obezity.

Podpořte účinky kavitační ultrazvukové liposukce

Chcete ještě více podpořit účinky kavitační ultrazvukové liposukce? Pak je dobré dodržet pár doporučení, které přispějí k lepšímu výsledku ošetření. Především nezapomínejte na pitný režim, a to z důvodu, že „rozbité“ a uvolněné tukové buňky se musí dostat z těla ven, a to lymfou. Stačí tedy pamatovat na pravidelný přísun vhodných tekutin, jako je kupříkladu neperlivá voda, bylinkové čaje, minimálně dva litry denně. Také, pokud ve Vašem jídelníčku převládaly tučná, smažená jídla a sladkosti v podobě dortů, čokolád a oplatek, zkuste tyto, ne zrovna ideální, pochutiny a laskominy postupně redukovat. A do třetice se i trochu hýbejte. Nemusíte zrovna trávit hodiny v posilovně. Zaměřte se spíše na pravidelnost, například každodenní procházku, lepší rychlejší chůzí. Je však lepší se vydat na procházku, až přijdete domů, protože chodit s plnými nákupními taškami není zrovna to pravé ořechové. A jako příjemný bonus si můžete dopřát již zmíněnou lymfodrenáž, která nejenže podpoří účinky kavitační ultrazvukové liposukce, ale příjemně si při ní odpočinete a načerpáte energii.

Buďte krásná a štíhlá

Proč se smiřovat s tzv. okrasným tukovým prstencem, jak některé z nás říkají, kolem pasu a bříška? Nemusíte si oblékat pouze jednodílné plavky. Díky** kavitační ultrazvukové liposukci** si budete moci udělat radost, a to například nákupem nových, slušivých dvojdílných plavek, se kterými se budete moci pochlubit, až půjdete do whirpoolu, nebo až vyrazíte na dovolenou k moři. Uvidíte, zda si Vaši nejbližší všimnou pouze nových plavek, nebo také toho, jak Vám to báječně sluší.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12872 (magazinpodnikani.cz#459)


Přidat komentář