Kavitace, neinvazivní liposukce - Středočeský kraj

Kdo by netoužil po dokonalém těle? I pro ty, kteří mají problémy s hubnutím při pravidelném cvičení a zdravém jídelníčku existuje řešení, při kterém nemusí podstoupit chirurgický zákrok. Tímto řešením je odstranění přebytečného tuku metodou kavitace.

Odtranění přebytečného tuku z těla nemusí být bolestivé, pokud podstoupíte kosmetické ošetření nazvané kavitace, neboli také neinvazivní liposukce. Nejen, že je toto ošetření naprosto bezbolestné, ale je také ambulantní, to znamená že po ošetření nenásleduje žádná rekovalescence a Vy můžete jednoduše odejít domů.

Kavitace Středočeský kraj

Kavitace je metoda neinvazivní liposukce, která slouží k odbourání tukových zásob a k redukci celulitidy. Při této metodě se nemusíte bát, že dojde k jakémukoliv poškození integrity kůže. Kavitace je zcela bezbolestná, rychlá a přitom velmi efektivní metoda, v porovnání s klasickou chirurgickou liposukcí.


Přístroj Elis int Cosmetic

Přístroj Elis int Cosmetic pracuje na bázi infračerveného záření, které ohřívá ošetřovanou tkáň a zvyšuje zásobu krve v ošetřovaném místě, čímž se podporuje hojení a obnova buněk. Dochází k rozšíření tepen, ke zlepšení krevního oběhu a také ke zrychlení metabolismu buněk. Ultrazvukové vlny potom odbourávají přebytečnou tukovou tkáň v okolí ošetřovaného místa.

Efekt kavitačního ošetření je trvalý, stejně jako v případě chirurgické liposukce. K dosáhnutí nejlepšího výsledku se ovšem doporučuje kavitaci vícekrát opakovat. V minimálním rozmezí 7 – 10 dní. Počet opakovaného podstoupení ošetření je závislý na tělesné struktuře klienta či klientky, ošetřovaném místě a také na individuálních představách klientů. Kavitaci mohou podstopit muži, stejně jako ženy všech věkových kategorií (18 – 75 let).** Mezi hlavní výhody ošetření metodou kavitace patří následující:** Již po prvním ošetření můžete pozorovat odstranění přebytečné tukové tkáně a celulitidy. Jde o neinvazivní ošetření, nedochází tedy k žádnému poškození pokožky. Ošetření lze velmi přesně zacílit, a to i na velmi specifická místa. Kavitaci můžete podstoupit v jakémkoliv věku od 18 – 75 let.

Před ošetřením metodou kavitace je nutné dodržovat pravidelný pitný režim, stejně tak i po ošetření. Je tedy nutné vypít minimálně 2 litry vody denně, aby se odbouraný tuk mohl následně odplavit močí z těla ven. Před ošetřením byste měli omezit pití kávy a omezit příjem soli. Čtyři hodiny před ošetřením se potom nedoporučuje nic jíst.

Jak probíhá ošetření metodou kavitace?

Jedno ošetření metodou kavitace trvá v průměru 45 minut. Položíte se na lehátko, terapeut Vám natře ošetřované místa na těle gelem, který poté vmasíruje do kůže. Následuje samotné ošetření ultrazvukovou hadicí přístroje na kavitaci. Při ošetření budete cítit pouze příjemnou hřejivou masáž. Po 45 minutách můžete ihned odejít domů. Ošetření Vás tak nijak neomezí. Četnost ošetření záleží vždy na individuálním klientovi a také na jeho představách, většinou se doporučuje ošetření opakovat jednou za 2 – 3 týdny.

Princip metody kavitace

Na jakém principu vlastně kavitace funguje? Pomocí ultrazvukových vln o kmitočtu 40 kHz, které prochází pokožkou dochází k rozmitání tukových buněk a následně k narušení buněčných membrán tukových buněk a k narušení tukové tkáně v ošetřované lokalitě. Tuková tkáň poté uvolňuje lipidy, které putují do lymfatického systému, kde jsou přirozeně odbourávány.

Jaké jsou výhody ošetření kavitací?

Výhody kavitace jsou:

  • Hlavní výhodou, kterou metoda kavitace nabízí je samozřejmě to, že nemusíte podstoupit žádný chirurgický zákrok.
  • ** ** Kavitace je vysoce účinná již po prvním ošetření.
  • Je možné ji zacílit přesně na požadovanou partii.
  • Po kavitaci nenásleduje žádné období rekovalescence.
  • Jde o bezbolestnou metodu, téměř bez rizik.
  • Kavitace také zaručuje pravidelný tvar ošetřené partie.
  • Kavitace dále pomáhá proti celulitidě, která trápí nejen ženy.

Vznik celulitidy je dán dědičně. To znamená, že stavbu tkáně a vznik celulitidy tedy neovlivníme. Celulitida se objevuje nejčastěji v těchto etapách ženského života: puberta, těhotenství a menopauza. Kromě toho se na vzniku celulitidy podílí také nedostatečná činnost lymfy, nevhodně zvolená strava, nedostatečný pitný režim a nedostatek pohybu. Pokud  celulitidou trpíte, jistě víte, že zbavit se jí je obtížné. Ošetření kavitací patří k těm několika mála procedurám, které projevy celulitidy mohou zmírnit.

Kdy jsou patrné výsledky kavitace?

Výsledky jsou patrné již po prvním ošetřením a jsou trvalé. Můžete tak pozorovat jak úbytek tukové tkáně, tak ubýtek celulitidy - tzv. pomerančové kůže. Pro ideální výsledek je ovšem kavitaci nutné opakovat.

Partie těla, které nelze kavitací ošetřit

I když se metoda kavitace provádí na mnoho částech těla, existují i takové partie, které ošetřit nelze. Patří sem: krk, obličej, hlava, podpažní jamka, podkolenní jamka a oblast třísel.

Kdy kavitaci nelze provádět?

Kavitaci není možné provádět u osob trpících rakovinou, cukrovkou, epilepsií, srdečním onemocněním, vysokým krevním tlakem, onemocněním ledvin nebo jater, vysokým cholesterolem, kožním onemocněním, cévní poruchou. Nebo pokud máte v těle kovové implantáty, kardiostimulátor. Dále kavitaci nelze provádět v době těhotenství a v době menstruace, nebo pokud užíváte léky proti srážlivosti krve.

Kavitace versus chirurgická liposukce

Pomocí chirurgické liposukce se odstraňuje přebytečná tukovou tkáň z tukových polštářků pod kůží odsáváním. To se provádí pomocí kanyly napojené na přístroj vytvářející podtlak, která se zavádí pod kůži. Chirirgická liposukce bývá prováděna jak v místní, tak v celkové anestézii v závislosti na rozsahu úkonu. Ve většině případů vyžaduje následnou hospitalizaci. Především v těchto ohledech se liší klasická chirurgická liposukce od té kavitační. Rozdíl je také v ceně, jedno ošetření metodou kavitace Vás přijde na něco okolo 2 000 Kč, kdežto ceny za chirurgickou liposukci se pohybují v rozmezí od 5 000 až po 16 000 v závislosti na lokalitě.

Kavitace – neinvazivní liposukce

Kavitace je bezbolestným řešením pro ty, kteří se touží zbavit jednou pro vždy tukových zásob. Provádí se speciálním ultrazvukovým přístrojem, který je k pokožce těla velmi šetrný. Výsledky jsou patrné již po prvním zhruba 45 minutovém ošetření. Ošetřit si můžete nechat oblasti jako jsou stehna, záda, bříško, zadeček, boky, kolena a předloktí. Nezapomínejte ovšem, že ani tato metoda liposukce není náhradou za zdravý životní styl. Pokud si chcete výsledky udržet opravdu dlouhodobě, je nutné dodržovat zásady zdravého životního stylu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12898 (magazinpodnikani.cz#513)


Přidat komentář