Herbust a jeho pozitivní účinky

Ne ke každé z nás je příroda štědrá, abychom se mohly pochlubit pevným poprsím, prostě takovým, se kterým bychom byly spokojené. I po těhotenství, kojení již naše ňadra nejsou většinou taková, jako dříve. Vyzkoušejte Herbust, budete příjemně překvapené.

Co je to Herbust a proč užívat Herbust

 • Zvětšení poprsí – jedinečné složení, v tom správném poměru, Herbustu Vám napomůže ke zvětšení ňader.
 • Zpevnění poprsí – porodila jste Vaše milované děťátko a dala mu ze sebe to nejcennější pro jeho další život, tj. mateřské mléko. Ovšem kojení se může negativně projevit na tvaru a pevnosti Vašich ňader. Užívejte pravidelně Herbust a uvidíte, jak budou Vaše prsa zpevněná a Vám se tímto navíc opět vrátí sebevědomí a dobrá nálada. Budete opět ve skvělé formě pro plavkovou sezónu.
 • Snížení nadváhy – máte-li nějaké to kilo navíc, můžete se také těšit na snížení Vaší váhy, ovšem současně při tom nezapomínejte na vyrovnanou životosprávu, stravu bez přemíry tuků, cukrů, ale i alkoholu.
 • Pozitivní účinek na hormonální rovnováhu – během dospívání; v těhotenství; po porodu; zpevnění poprsí po ukončení kojení
 • Pozitivní účinek v období menopauzi – dokážou Vás pěkně potrápit náhlé změny nálad, návaly pocení, bolesti hlavy a další potíže související s klimakteriem? Užívejte Herbust a tyto nepříjemnosti se výrazně zmenší a v některých případech i vymizí.
 • Příznivý účinek v případě snížení příznaků premenstruačního syndromu - často se Vám stává, že bolesti podbřišku jsou takové, že si musíte vzít den volna, protože v práci byste prostě nevydržela? Vaše prsa jsou nateklá a citlivá na dotek? K tomu se ozve bolest hlavy? Zkuste užívat Herbust po dobu třech měsíců a zaznamenáte změnu k lepšímu.

Klinické testy Herbustu

A nyní se pojďme podívat, jak dopadly klinické testy, kdy Herbust užívaly ženy (celkem 216), ve věkových kategorií, a to: 18 let a více; 18 až 25 let; 26 až 35 let; 36 až 45 let; nad 46 let. Přípravek ženy užívaly po dobu třech měsíců a zjišťoval se účinek tablet na: zvětšení poprsí; plnost poprsí; citlivost poprsí; zpevnění poprsí; mírnou váhovou ztrátu a snížení příznaků PMS.

 • Jak dopadly tyto klinické test? Například u věkové kategorie žen od 26 do 35 let – po prvním měsíci užívání tablet a poté po třech měsících užívání:

Zvětšení poprsí 50% - I. měsíc –80% - III. měsíc

Plnost poprsí 35% - I. měsíc –79% - III. měsíc

Citlivost poprsí – 35% - I. měsíc – 36% III. měsíc

Zpevnění poprsí – 35% - I. měsíc – 68% - III. měsíc

Mírná váhová ztráta – 35% - I. měsíc – 27% - III. měsíc

Snížení příznaků PMS – 56% - I. měsíc – 94% III. měsíc

 • Nyní se podívejme, jak dopadla věková kategorie žen ve věku 18 až 25 let:

Zvětšení poprsí 70% - I. měsíc –82% - III. měsíc

Plnost poprsí 26% - I. měsíc –82% - III. měsíc

Citlivost poprsí – 82% - I. měsíc – 44% III. měsíc

Zpevnění poprsí – 30% - I. měsíc – 67% - III. měsíc

Mírná váhová ztráta – 30% - I. měsíc – 15% - III. měsíc

Snížení příznaků PMS – 63% - I. měsíc – 89% III. měsíc

 • Také Vám předkládáme výsledky klinické studie u žen věkové kategorie nad 46 let:

Zvětšení poprsí 60% - I. měsíc –88% - III. měsíc

Plnost poprsí 68% - I. měsíc –100% - III. měsíc

Citlivost poprsí – 48% - I. měsíc – 48% III. měsíc

Zpevnění poprsí – 28% - I. měsíc – 76% - III. měsíc

Mírná váhová ztráta – 0% - I. měsíc – 8% - III. měsíc

Snížení příznaků PMS – 68% - I. měsíc – 199% III. měsíc

Výsledky hovoří za vše. Nepřesvědčili Vás výše uvedené hodnoty? Nic nebrání tomu, abyste tablety vyzkoušely a mohly tak ocenit jejich jedinečné účinky.

S přípravkem Herbust se dostaví úleva

Trápí Vás některý, případně všechny níže uvedené obtíže? Díky užívání Herbustu se však s těmito zdravotními úskalími můžete rozloučit. Úlevu, kterou skutečně ucítíte a Váš pohled na svět bude opět pozitivní. S kterými zdravotními problémy Vám tedy Herbust pomůže:

 • Bolesti dělohy
 • Bolesti vaječníků
 • Klimakterické obtíže
 • Křeče v podbřišku
 • Nadměrné krvácení
 • Návaly horkosti
 • Neplodnost
 • Nepravidelná menstruace
 • Nervozita
 • Nespavost
 • Premenstruační syndrom

Složení přípravku Herbust

 • Fytoestrogeny – jedná se o látky, jenž jsou hormonům podobné, jenž mohou napodobovat činnosti ženských hormonů: estrogenu a progesteronu.
 • Andělika čínská – v jedné tabletě 25 mg. Bylinka užívající se při poruchách menstruace, migréně, závratích, na posílení nervové soustavy, při poruše trávení, navíc stimuluje činnost srdce.
 • Benedikt lékařský – v jedné tabletě 20 mg. Rostlina jenž tonizuje celý náš organismus, pomáhá při nespavosti, posiluje nervy, činnost srdce.
 • Borůvka černá – v jedné tabletě 4 mg. Borůvky je jedinečná v ničení bakterií, virů, desinfikuje a také čistí sliznici střev.
 • Kozinec blanitý – v jedné tabletě 50 mg. Bylinka působící sedativně, používá se pro celkové posílení organismu.
 • Máta peprná – v jedné tabletě 3 mg. Bylinka snižující bolest při nemocích trávicího ústrojí, kožních vyrážkách.  Máta také posiluje celou nervovou soustavu.
 • Pampeliška lékařská – v jedné tabletě 20 mg. Léčivka posilňující metabolismus, pomáhá vyvolat menstruaci, významně čistí krev, odstraňuje veškeré toxiny z těla, pomůže při chronické únavě, zklidňuje a také omlazuje pleť.
 • Přeslička rolní – v jedné tabletě 20 mg. Bylinka, jenž zvyšuje naší plodnost, z toho důvodu je často přidávána do nejrůznějších směsí, jenž jsou podávány na podporu těhotenství.
 • Tolice setá – v jedné tabletě 500 mg. Tolice setá nebo-li vojtěška se užívá při nevyvinutém poprsí, zpomaluje proces stárnutí, posiluje imunitu, příznivě ovlivňuje nervový systém, pomáhá při hormonálních obtížích aj.
 • Ovesné vločky – v jedné tabletě 14 mg. Ovesné vločky by měly být součástí i naší stravy, neboť kromě jiného podporují peristaltiku střev, vážou na sebe špatný cholesterol, zamezují kolísání cukru v krvi. Obsahují vysoký obsah bílkovin, minerálních látek, ale také vitamínů řady B.
 • Želatina – v jedné tabletě 5 mg. Také si občas dopřáváte gumové medvídky? Děláte dobře, želatina je totiž bohatá na bílkoviny, jenž jsou důležité pro stavbu kolagenu. Právě kolagen je stěžejním prvkem pro chrupavku, kosti, vlasy, nehty a pokožku celkově. Věděli jste, že kolagenu se také říká elixír mládí? Želatina je kromě jiného také vhodná pro jedince s nadváhou, kdy jim pomáhá snížit nějaké to kilo, při zácpě, onemocněním střev aj.

Balení Herbustu

Jedno balení Herbustu obsahuje 240 kapslí. Denní dávka jsou 4 tablety, a to vždy dvě tablety po jídle. Je doporučováno užívat Herbust nepřetržitě po dobu třech měsíců, abyste mohly maximálně vytěžit z jeho účinků.

Představení fytoestrogenů obsažených v Herbustu

Fytoestrogeny jsou látkami rostlinného původu, jenž se v zažívacím traktu přeměňují na látky s estrogenními účinky. Vědecky bylo například prokázáno, že stimulace estrogenových receptorů v prsou, a to komplexem přírodních rostlinných látek fytoestrogenů, vede k zvětšení ňader. Je to z toho důvodu, že přírodní fytoestrogeny způsobí opětovný růst prsní žlázy, kromě toho prsní žláze začne také produkovat novou tkáň, čímž dojde nejen ke zvětšení, ale i zpevnění poprsí.

Co neobsahuje Herbust

Herbust neobsahuje žádný estrogen ani jiné další hormony. Dále v něm nenajdete cukr, umělá barviva, konzervační látky, škrob, sojový olej, pšenici, kukuřici, lepek, vejce, arómata.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12731 (magazinpodnikani.cz#224)


Přidat komentář