Floating - relaxační a rehabilitační účinky

Mnoho z nás trpí stresem a dalšími problémy a chceme-li se jich zbavit, je Floating tím nejlepším možným způsobem. Tento způsob je úžasný, neboť při něm pouze ležíte ve speciální vodě, relaxujete a posloucháte příjemnou hudbu.

Dnes se téměř všichni cítíme díky této hektické době velmi unavení. K tomu, abychom se tohoto pocitu zbavili, potřebujeme najít místo, kde by  nám někdo provedl speciální masáže, nebo nám doporučil jiný způsob kvalitního odpočinku. A na výběr je opravdu mnoho možností. Jak si vybrat tu nejideálnější z nich? Pokud nějaké problémy máte, měli byste se začít o techniky odpočinku a relaxace zajímat.

Kde hledat místo pro odpočinek a relaxaci?

Snad všichni lidé znají relaxaci v podobě sauny, bazénu či různých masážních technik. Málokdo z nás ale ví, že je zde možnost příjemného a zároveň účinného odpočinku a to v podobě tzv. Floatingu. Kde však Floating hledat? Odpověď je velmi snadná. Buďto Vám Floating doporučí někdo z Vašich známých, nebo lékař, a pokud ne, budete se muset poohlédnout na internetu.

Co je to Floating?

Když se bavíme o Floatingu, je potřeba si představit zařízení, které bylo vynalezeno v 60. letech v USA. Floating má podobu vajíčka a v něm je obsaženo 550 litrů roztoku, v němž je rozpuštěno 350kg soli z Mrtvého moře. Tento roztok cirkuluje neustále přes dokonalou filtraci a tímto splňuje veškeré hygienické podmínky.

Floating napodobuje prostředí Mrtvého moře a umožňuje beztížné plavání na hladině. Díky ideální teplotě celkové lázně jsou zde vytvořeny ideální podmínky k rehabilitaci a skvěle si zde můžete regenerovat své fyzické a také duševní síly. Při Floatingu se stabilizuje Váš krevní tlak a krev, která ve Vás proudí, tak přináší více výživných a hojivých látek ke všem buňkám v těle a tím urychluje odplavení odpadních látek.

Díky všem těmto blahodárným procesům, hluboké relaxaci a dokonalé masáži svalů a páteře dochází při Floatingu ke zlepší Vaší kondice a celkového zdravotního stavu.

Jak Floating pracuje?

Při Floatingu ležíte v ideálním tvaru a ze všech stran jste hýčkán stejnou teplotou a to jak vzduchu, tak rovněž roztoku, ve kterém se právě nacházíte. Nic neděláte, pouze na sebe necháváte působit minerály z Mrtvého moře spolu s masážními tryskami a k tomu posloucháte relaxační hudbu, která Vás příjemně uklidňuje.

Pro koho je Floating ideální?

Floating je ideální pro všechny, kteří si potřebují odpočinout a nabrat nové síly. Zázračnost tohoto přístroje je ideální pro lidi, kteří trpí nejrůznějšími kožními problémy (lupénka, atopický ekzém apod.). Dále jej využívají lidé s poškozením pohybového aparátu (klouby, páteř, revma či ischias). Floating je velmi účinný také na poúrazovou či pooperační ztuhlost kloubů. Velmi příjemně působí na lidi trpící depresemi, stresy, neurózami a únavovým syndromem či onemocněním dýchacích cest. Díky svému ideálnímu tvaru jsou floatingové vany vhodné pro vyznavače jógy a dalších meditačních technik.

Minerály z Mrtvého moře

Jak všichni jistě víte, obsahuje Mrtvé moře mnoho minerálů, díky kterým je tak blahodárné na naše zdraví. Ty nejdůležitější z nich jsou:

  • Hořčík celkově regeneruje organismus a výrazně zpomaluje stárnutí. Další předností hořčíku je fakt, že je protialergický a snižuje přecitlivělost kůže.
  • Draslík omezuje praskání cévek, povzbuzuje buněčný metabolismus a také optimalizuje úroveň vlhkosti.
  • Zinek působí preventivně proti akné a podporuje obnovu buněk.
  • Chlor zlepšuje minerální vyváženost v buňkách.
  • Vápník výborně aktivuje enzymy a posiluje buňky v těle.
  • Brom působí velmi příznivě na hojení kožních nemocí a to mimo jiné také lupenky a zklidňuje citlivá nervová zakončení v pokožce.
  • Sodík a draslík mimo jiné napomáhají látkové výměně mezi buňkami a umožňují z nich vylučovat toxické látky.

Jak se zbavit zdravotních a psychických problémů?

Zdraví je to nejdůležitější, co máme. Pokud nejsme zdraví, nemůžeme dělat vše tak, jak chceme, a náš život se neubírá směrem, kterým bychom chtěli, aby se ubíral. K tomu, abychom byli zdraví, je potřeba zdravě žít. Ke zdravému životnímu stylu patří zdravě jíst, dodržovat pitný režim a také sportovat. Nemusíte být vrcholovým sportovcem, ale chodit pravidelně běhat, nebo plavat bude stačit.

K tomu, abychom si nemuseli na náš zdravý životní styl zvykat, je potřeba s ním vyrůstat od malička. Proto je velmi důležité vést již své děti k tomu, aby žily zdravě a pečovali o sebe. Pravdou je, že dnešní životní styl se točí kolem hamburgerů, smažených mas a jiných kalorických bomb, které nás neustále obklopují. Pokud těmto svodům podlehneme, zaděláváme si na celulitidu a jiné problémy, kterých se jen těžko budeme zbavovat.

Pokud budeme přemýšlet nad tím, jak si své zdraví udržet a zbavit se jak zdravotních tak psychických problémů, dojdeme k tomu, že je Floating jedním z těch správných a příjemnějších způsobů. Všem lidem přeji, ať jsou zdraví, neboť teprve tehdy si mohou plnit své sny a touhy. Všichni z nás mají nějaký sen, který si chtějí splnit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12897 (magazinpodnikani.cz#511)


Přidat komentář