Detoxikace biorezonanční terapií Praha

Trpíte zdravotními problémy, ale zdá se, že klasická medicína je na Vaše potíže krátká? I to se stává a bohužel ne výjimečně. Nebo naštěstí? Existuje totiž biorezonanční terapie, která Vám dokáže efektivně pomoci.

Trápí Vás zdravotní stav Váš nebo Vašich blízkých, ale nevíte jak jej zlepšit? Metody klasické medicíny nezabírají tak, jak by měly, a domníváte se, že jste již tak vyčerpali všechny možnosti jak se opět cítit dobře? Pak jste zřejmě ještě neslyšeli o** detoxikaci biorezonanční terapií**. Jedná se o alternativní medicínu, která však může být někdy o krok popředu před medicínou tradiční.

Škodliviny v lidském těle, paraziti v těle

Lidský organismus je vystaven mnoha škodlivým faktorům. Zdravotnímu stavu nepřispívá jednat současná hektická doba, která klade na člověka vysoké nároky, rychlé pracovní tempo a nedostatek času na zdravý životní styl, ale lidské zdraví ohrožují i jiné faktory, kterými jsou škodliviny a paraziti. Tyto faktory můžou působit každý zvlášť, nebo současně.

Detoxikace biorezonanční terapií, alternativní léčba

Možná patříte k těm lidem, kteří se dosud s tímto termínem nesetkali. Pokud ano, jistě jste slyšeli, že se jedná o velmi účinnou alternativní léčbu, která dokáže lidi zbavit mnoha problémů, se kterými si tradiční medicína neví rady. Pokud rádi nahrazujete chemickou léčbu přírodními prvky, které dokážou Váš zdravotní stav opět vrátit do rovnováhy, pak se Vám jistě bude zamlouvat i biorezonanční terapie Praha. Velkou výhodou je, že biorezonanční terapie se nepotýká s žádnými vedlejšími účinky. A v čem spočívá její podstata? Tento druh terapie se zabývá informačním systémem, který pracuje stejně jako rezonance s elektromagnetickými poli, které se ovšem vyznačují velmi nízkou intenzitou. Použitá elektromagnetická pole zajišťují až příliš velké množství aktivních a přesně rozdělených informací. Přístroj, který se k biorezonanční terapii používá, vydává signály, které do jisté míry ovlivňují elektromagneticky řízené procesy lidského těla. Pokud Vás trápí Váš zdravotní stav, máte potíže se zdravím, trpíte bolestmi a celkově se sebou nejste spokojeni, biorezonance Vaše tělo dokáže naučit procesy, které byly Vašem tělu známé dříve, ještě v době, kdy bylo Vaše tělo zdravé, plné elánu a síly. Tato terapie se provádí za pomoci speciálního přístroje, které dokáže Vaše tělo zbavit určitých potíží.

Detoxikace biorezonanční terapií - Praha

Rozhodli jste se zlepšit Váš zdravotní stav, zbavit se problémů, které Vás sužují a vyčistit organismus od škodlivin a parazitů s pomocí biorezonanční terapie? Jestliže hledáte skutečné odborníky, kteří používají nejvýkonnější přístroj, jež pro tuto terapii byl kdy vyroben, pak Vám můžeme doporučit centrum paní Ivety Nurové, které se zabývá detoxikací biorezonanční terapií. Centrum terapie najdete v Praze, na adrese: Karlovo náměstí 317/5, 120 00 Praha-Nové Město. Stačí se jen objednat a následně se o Vás postará tým zkušených odborníků, kteří Vám pomůžou se velmi rychle, ale především bezbolestně zbavit zdravotních problémů, které Vás trápí a které Vás omezují ve Vašem životě. Jestliže se necítíte ve své kůži, ale nevíte, co je toho příčinou, nebo naopak Vás trápí zdravotní potíže konkrétního rázu, ale nedokážete se jich zbavit, pak Vám jistě pomůže centrum paní** Ivety Nurové**. Objednat se můžete osobně nebo telefonicky, pokud vytočíte telefonní číslo: +420 776 719 528, či e-mailem na adrese: info@detox-synergy.cz. Přečtěte si více o této velmi účinné alternativní léčbě a navštivte internetové stránky: http://www.detox-synergy.cz/.

Pro koho je detoxikace biorezonanční terapií vhodná?

Detoxikaci biorezonanční terapií byste měli podstoupit např. v případě, jestliže často cestujete po různých zemích světa, především exotických, neboť je potřeba svůj organismus před cizím prostředím, na které naše tělo není zvyklé a připravené, chránit. Biorezonanční terapie je dále určená těm, kteří jsou chovateli domácích zvířat a přichází tak s nimi často do styku. Rozhodně se biorezonanční terapii nebraňte, jestliže Vás trápí Váš zdravotní stav, trpíte bolestmi, není Vám dobře, ačkoliv běžná lékařská vyšetření, která jste podstoupili, dopadla dobře a nebylo zjištěno žádné poškození Vašeho zdraví. Detoxikaci biorezonanční terapií dávají přednost i ti lidé, kteří se brání užívání chemických léčiv, kteří s nimi nemají dobré zkušenosti, kteří se vždy snaží zdravotní problémy řešit přírodní cestou, např. při nemocech, jako jsou nachlazení, angína, chřipka a další. Dále byste měli zvážit tuto alternativní léčbu, jestli Vás trápí plísně, kvasinky, borélie apod.

Jak probíhá detoxikace biorezonanční terapií?

Tento druh terapie je naprosto neinvazivní a jeho cílem je stimulovat a posílit imunitní systém člověka, v důsledku čehož dochází k celkové harmonizace těla. Detoxikace biorezonanční terapií je vhodná naprosto pro každého, včetně malých dětí. Tím, že podstoupíte biorezonanční terapii, uděláte hodně pro to, abyste žili dlouhá a šťastný život bez bolesti, bez zdravotních problémů a potíží.

Paraziti v lidském těle a jejich vliv na zdraví člověka

V lidském organismu, který je nezdravý, o který není pečováno, který je vystaven mnoha škodlivým vlivům, se můžou vyskytovat paraziti. Jedná se o organismy, které žijí na povrchu nebo uvnitř lidského těla a potravu si získávají právě z lidského těla. Jak nám škodí? Zejména svými odpadními produkty. Lidské tělo se snaží parazitů zbavovat, ovšem ne vždy se mu to úspěšně daří. K jejich odstranění vytváří kaménky a produkuje různé sekrety, vytváří otoky, zápaly, nádory a otoky. Takto je Vaše tělo následně postiženo a to jen proto, že se chtělo zbavit škodlivých parazitů. Jestliže se domníváte, že tím, že žijete zdravě a pečujete o své zdraví, že v sobě žádné parazity nemáte, jste na omylu. Jde o infekci, která se vyskytuje v každé civilizaci, zkrátka v každém těle, které není dostatečně léčeno. Celková situace se podstatně zhoršuje tím, jak na člověka působí stres, nepříznivá ekologická situace a další negativní faktory, které jsou běžnou součástí dnešních lidských životů.

Jak se účinně zbavit parazitů v těle?

Parazitů se můžete zbavit pouze efektivní léčbou. Přesto, že výsledky vyšetření klasické medicíny můžou být v pořádku, Váš organismus chřadne a Vy se po zdravotní stránce necítíte dobře. Naštěstí pro Vás existuje řešení, kterým je detoxikace biorezonanční terapií. Parazity z lidského těla dokáže velmi efektivně odstranit plazmový generátor RPZ 14, který však nemá k dispozici každé centrum, které se touto alternativní medicínou zabývá. Jde o přístroj, který je nejpokročilejší na světě. Dosud se jiným výrobcům nepodařilo sestrojit přístroj, který by byl minimálně srovnatelný s plazmovým generátorem RPZ 14. Je to přístroj, který vysílá frekvence, pomocí nichž jsou odborníci schopni provést frekvenční terapii. Jestliže na parazity namíříte frekvenci, která je stejná s frekvencí vlastní parazitu, pak dojde k jeho rozpadnutí a lidské tělo je beze zbytku vyloučí. Zbavte se parazitů dřív, než Vás oni zbaví veškerých Vašich zdravých ložisek v těle. Zatočte s nimi a nedejte jim prostor, aby Vás omezovali, aby Vám způsobovali bolest, a aby Vám ničili život. Objednejte se na biorezonanci a začněte opět žít lepší a zdravější život.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14030 (magazinpodnikani.cz#3007)


Diskuze a zkušenosti

Alena | 23.11.2012 22:35
Detoxikace biorezonanční terapií v Ostravě Dobrý den, je možno se na Synergy Biorezonanční detoxikaci domluvit i někde v Ostravě? Děkuji.

Iveta | 30.11.2012 21:36
Re: Detoxikace biorezonanční terapií Praha Dobrý den, pobočku v Ostravě nemáme. Spolupracujeme se špičkovým diagnostikem, proto doporučuji navštívit naše detoxikační centrum v Praze 2. Velmi záleží na přesné diagnostice celého organismu a následně na postupu plazmování. Používáme cílené frekvence na všechny vývojové stádia daného patogena (larvy, vajíčka, dospělci). Objednávky přijímáme na únor. S pozdravem, Iveta Nurová


Přidat komentář