Biorezonanční detoxikace organismu - Praha

Začínáte ztrácet nadějí, že se vůbec někdy zbavíte vleklých zánětů nebo jiných onemocnění? Vyzkoušejte biorezonanční detoxikaci organismu. Tato terapeutická metoda vás může velmi překvapit.

Přemýšlíte nad tím, jak se zbavit neustálých zánětů vedlejších nosních dutin nebo jiných chronických či akutních onemocnění? Vyzkoušeli jste už vše a stále nedošlo k výraznější změně? V tom případě přišel čas na biorezonanční terapii. Tato terapie je založena na principu rezonance s elektromagnetickými poli s extrémně nízkou intenzitou.

Biorezonanční detoxikace organismu Praha

Trápí vás opakované krční infekce, infekce nosních dutin nebo jiná onemocnění? Příčinou těchto chronických problémů může být snížený imunitní systém nebo si váš organismus volá po detoxikaci. Metoda** biorezonance** vám může nabídnout** detoxikaci** vašeho organismu a také posílení imunitního systému. Biorezonanční terapie vám může pomoci, když vás trápí vleklá onemocnění, jako mononukleóza, hepatitida, borelióza a další. Biorezonance je také způsob jak se chránit před chřipkou. Biorezonace vám může nabídnout účinnou pomoc, když se cítíte zesláblí, trpíte častými záněty a nemáte dostatek energie pro práci nebo sport.

Pro koho je biorezonanční terapie vhodná

Biorezonance může pomoci osobám s migrénou, chronickou únavou, poruchami imunity, záněty střev, psychickými potíži. Biorezonance poskytuje řešení při poruchách koncentrace, alergiích, astmatu, akné, chronických zánětech žlučníku, gynekologických a urologických onemocněních. Tato terapie může pomoci při překyselení a zaplísnění organismu. Vyzkoušet tuto terapii můžete také, když vás trápí pocity únavy, špatné nálady, kolísání emocí nebo poruch učení. Biorezonanční terapie je jednoduše aplikovatelná, bezbolestná, bezpečná a nejsou zde vedlejší účinky.

Biorezonanční detoxikace organizmu plazmovým generátorem RPZ 14

Plazmový generátor RPZ 14 využívá principu bezkontaktního přenosu frekvencí (vyroben na základě poznatků Dr. Royala Raymonda Rifa). Tento plazmový generátor pracuje naprosto přesně, bez zkreslení. Tento plazmový generátor je současnosti špičkou na trhu.

Biorezonanční detoxikace organizmu plazmovým generátorem Super Ravo Zapprem

Super Ravo Zapper je programovatelný, multifunkční frekvenční generátor kladně vyvážených obdélníkových impulsů s plynule pohyblivou frekvencí pro provádění zappingu. Jedinečnost tohoto přístroje je dána tím, že si zde můžete sami nastavit frekvenci, kterou užíváte k ovlivnění zdraví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13864 (magazinpodnikani.cz#2838)


Přidat komentář