Aplikace botulotoxinu - okres Chomutov

Jestli už vás trápí vrásky, tak si je nechte vyhladit a vraťte pleti mladistvý vzhled. Toho docílíte aplikací botulotoxinu nebo jiných výplňových materiálů, díky nimž budete opět vypadat skvěle.

Jak dodat pleti mladistvý vzhled?

Vrásky či povadlá a zašedlá kůže pomalu značí, že byste se sebou měli něco udělat, pokud nechcete, aby na vás stárnutí bylo tak patrné. Je to jako s prevencí, pokud se něco podchytí včas, tak s tím lze něco dělat, než potom jít na radikálnější zákrok. Zabránit projevům stárnutí se dá hned několika způsoby. Nejlepší je samozřejmě pěstící péče, ale ta vám nezaručí pleť bez vrásek, jen vás udrží ve formě. Následná aplikace botoxu je pak další kosmetickou a nenásilnou formou jak dodat pleti mladistvý vzhled. Zkuste to. Pokud to nepřeženete, tak se nemusíte obávat ono kamenného výrazu, který mají některé hvězdy. U nich to je následek daleko více procedur a ještě navíc to jsou zákroky ve větším množství, než je třeba.

Cena ošetření botoxem a intradermálního výplňového materiálu

Ceny se mohou lišit podle počtu aplikovaných jednotek botoxu nebo intradermálního výplňového materiálu.** ** Vodorovná vráska na čele vás přijde na 3 000 až 4 000 Kč. 2 000 až 3 000 Kč pak stojí vráska mezi obočím. Vrásky na krku se pohybují od 4 000 Kč a výše. Vyrovnání hlubších kožních vrásek obličeje, výplň vkleslých jizev, propadlých tváří, pokleslých koutků kolem rtů, kontura nebo výplň rtů pak stojí od 6 000 Kč nahoru. Nadměrné pocení (oblast podpaží, dlaní či chodidel) vás bude stát 10 000 Kč. Konzultace před výkony jsou ovšem zdarma.

Aplikace botuloxinu

Botulotoxin nebo též botox je vpichován v malých dávkách do místa, kde je vráska. Zde uvolní křeč svalu, čímž se docílí narovnání a vyhlazení pleti. V lékařství má botox ale daleko širší využití. Používá se též k léčbě nadměrného pocení, v neurologii, očním lékařství, k odstranění tiků, léčbě šilhavosti nebo dobře působí na migrény.

Jak probíhá aplikace botulotoxinu

Až se uvelebíte na lehátko, tak vám lékař začne pomalu vpichovat malé dávku botoxu do kůže.

Je to za pomocí tenké jehličky a ve velmi nízkých dávkách jemnými vpichy, tak se nemusíte obávat bolesti. Zákrok je rychlý a není třeba rekonvalescence, vše probíhá bez narkózy a bez následků otoků či ran.

Tam, kde jsou vrásky totiž dochází k výrazné mimice. Časté krčení obličejových svalů postupně zanechává stopy na kůži v podobě mimických vrásek. Tím, jak se botox vpíchne do svalu, tak se jeho činnost eliminuje a tím se vypíná kůže. Nejedná se však o znehybnění mimiky. Ošetřované místo je tak malé, že vám nezůstane strnulý výraz. Botox jen dočasně přeruší spojení nervu se svalem. Tím tak dojde k zabránění dalšího nadměrného smršťování, ale mimiku budete mít pořád stejnou.

Metodou se tak zbavíte vrásek na obličeji (mezi obočím, v okolí očí či na čele) nebo v oblasti krku. Rovněž se můžete zbavit i výše zmíněného pocení nebo jiných problémů.

Jaké jsou výsledky aplikace botoxu?

Výsledky uvidíte asi do týdne, optimálně budete vypadat za 14 dní a efekt po první aplikaci trvá 3 až 6 měsíců. Pak můžete zákrok opakovat, nejedná se o nic přehnaného. Tím, jak budete opakovat zákrok, tak jen zefektivníte účinek.

Kdy se aplikace botoxu nedoporučuje?

Jestli máte alergické reakce na botox nebo na některé jeho složky, tak se zákrok samozřejmě nedoporučuje. Stejně tak pak pokud trpíte neurologickými problémy. V tomto případě aplikaci rovněž prokonzultujte s ošetřujícím. Jestli berete antibiotika, tak o tom rovněž informujete lékaře, protože některé medikamenty tohoto typu ve spojení s aplikací botoxu vyvolají nežádoucí reakce. A pokud jste žena těhotná či kojící maminka, tak počkejte, až nebudete v těchto stavech. Stejně asi budete mít myšlenky na jiné věci.

Aplikace výplňových materiálů

Spousta lidí si často k aplikaci botoxu i nějak přiřazuje aplikaci jiných výplňových materiálů a neví, jaký v tom je rozdíl. K výplňovým materiálům často patří kyselina hyaluronová. Tato látka zajišťuje hydrataci pokožky a sjednocuje barvu pleti. Tím, jak se vpíchne do kůže, tak vyplní prostor mezi kolagenními vlákny, a tím dojde k vyhlazení vrásek.

Proces aplikace kyseliny hyaluronové

Zákrok probíhá v místním znecitlivění. Rovněž se provádí tenkou jehličkou, takže vás to v podstatě nebolí. Výsledky vidíte rovněž za pár dní a vydrží vám půl roku až rok. Lze takto korigovat malé i hlubší vrásky (mezi tváří a nosem, jemných vrásek v okolí úst, na čele a na kořeni nosu), jizvičky nebo lze takto zvětšit a tvarovat rty či bradu.

Kdy se aplikace kyseliny hyaluronové nedoporučuje?

Zákrok by neměly podstoupit rovněž těhotné a kojící ženy. Dále pak lidé trpící akutním či chronickým kožním onemocněním, ti, co mají poruchy krevní srážlivosti nebo ti, co mají akutní opar.

Botox a jiné výplňové materiály - jsou bezpečné?

Chtěli byste zkusit toto nenáročné omlazení, ale máte obavy? Není třeba. Pokud se bojíte vzhledu, které mají některé „kačeří obličeje", například ženy z Kalifornie, tak vězte, že to nemá nic společného jen s úměrnou aplikací botoxu či výplňového materiálu. Dané osoby totiž kombinují daleko více omlazovacích procedur a někdy prostě už nejsou soudné a chtějí více a více. To pak v důsledku samozřejmě vytváří dojem masky, která postrádá jakoukoli mimiku. Zaměřte se také na jiné ženy, které rovněž přiznávají zákrok a přitom vypadají šik. Vidíte, že to jde, když se jedná s mírou.

Jednotlivé složky, ať už se jedná o botox nebo kyselinu hyaluronovou jsou zcela bezpečné a neškodné pro vaši kůži, tak se nemusíte obávat zdravotních komplikací, protože jsou dávkovány v takové míře, kdy vám neuškodí. Naopak, pomohou vám k** mladšímu vzhledu a svěží pleti bez vrásek**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12816 (magazinpodnikani.cz#359)


Diskuze a zkušenosti

Soňa Vívodová | 10.12.2018 05:47
Ráda bych se objednala na konzultaci ohledne vyplneni vrasek botoxem.ci kyselinou hyaluronovou.Dekuji S.Vivodova


Přidat komentář