Anticelulitidní masáže v Praze 1, 4, 6

Také řešíte problémy s celulitidou? Nezlobte se na sebe, jedná se o jev, který postihuje ženy, aniž by na tom musely mít podíl. Mylně se lidé domnívají, že je to díky nadváze. K odstranění tohoto jevu je potřeba terapeutická cesta, jako je třeba masáž.

Co je celulitida a jak vzniká?

Existuje takový vtip, kdy se tvrdí, že muži nemají celulitidu, protože to není pěkné. Je pravda, že muži na celulitidu nebo též pomerančovou kůži netrpí. Proč? Nemají totiž  v těle estrogen, což je ženský hormon. Ten způsobuje, že se zjemňuje podkožní vazivo, které pak mezi svou strukturu snadněji pustí tukové buňky. Ty zde většinou zbytní a nedostane je odsud žádný sport, ale jen mechanické působení na  kůži. Právě na jejím povrchu totiž vznikají vyvýšeniny a prohlubeniny, jež způsobují efekt pomerančové kůry. Jak vidíte, není zde ani selekce, co se týká váhy. Samozřejmě, že ženy s více tukem mají** celulitidu** znatelnější, ale i štíhlé ženy by měly mít nějaký podíl tuku a ten jim může udělat efekt pomerančové kůže či po zhubnutí zůstane zbytnělý tuk ve tkáni též. Cestou k hladké pokožce jsou proto různé procedury, které eliminaci celulitidy výrazně pomohou, ale také správná životospráva.

Jednou z metod, kdy se účinně zabojuje s celulitidou, je masáž. Výhodu této procedury je, že nijak mechanicky nepoškodí vaši kůži, je účinná, ale také při ní budete skvěle relaxovat.

Anticelulitidní masáže v Praze 1, 4, 6

Jestliže chcete prožít nezapomenutelnou masáž pod doteky skutečného profesionála, doporučujeme Vám navštívit kosmetické studio Hands for You s.r.o., které má pobočky v Praze 1, 4 a 6. Jejich masáž Vás nejen uvolní, ale také nabije novou energií. Vybrat si může buď z** klasické rekondiční masáže, relaxační masáže. horké medové či čokoládové masáže, anticelulitidní masáže nebo masáže pro těhotné.  V kosmetickém studiu **Hands for You s.r.o. si můžete také dopřát profesionální klasickou či mokrou pedikůru i manikůru. Protože i Vaše chodila a ruce si zaslouží kvalitní péči :)

Objednávat se na masáž můžete buď:

  • telefonicky: +420 604 656 400 nebo +420 732 718 903

  • e-mailem: iva.marie@seznam.cz

  • nebo přímo ve studiu na Praze 1, 4 nebo 6

Více informací o Anticelulitidní masáže v Praze 1, 4, 6 naleznete na http://www.relaxclubolymp.wbs.cz/Anticelulitidní masáže v Praze 1, 4, 6

Anticelulitidní masáže a programy v Praze 1, 4, 6

Existuje mnoho typů, jaké anticelulitní masáže existují, ale základ je obdobný. Pomocí speciálních rytmických tlaků rukou se hněte kůže, která rozbije a uvolní ony zbytnělé tukové buňky, které se rozprouděnou lymfou vyloučí z těla ven.

Lymfatická masáž Praha

Její průběh byl již naznačen. Jedná se o proceduru, která se buď rozšiřuje nebo naopak doplňuje jiné procedury (např. neinvazivní liposukci). Základ** lymfatické masáže** tkví v tom, že se pomáhá odvodu přebytečné vody a toxinů z těla pryč. Tím se odbourávají otoky a celulitida, protože dochází k aktivaci lymfy (mízy), která tyto škodliviny vyplaví. Tím, že se lymfa hromadí v těle, tak v sobě obsahuje i různé škodliviny, které se do našeho organismu dostanou a tím pádem se snižuje i naše imunita. Tím, jak se masíruje kůže, tak se podporuje prokrvení, čímž se vypíná pokožka a urychlení lymfy má i dlouhodobý účinek, který zafixuje efekt masáže.

Proceduru je vhodné podstupovat vícekrát, aby se ustálil onen efekt, a pak samozřejmě – čím více návštěv, tím větší účinek. Optimálních je tak 10 až 20 procedur, záleží to samozřejmě na rozsahu problému. Uvidíte, jak již po první návštěvě se budete vznášet nad zemí a během celé kúry můžete v průměru ztratit až 5 centimetrů v obvodu.Anticelulitidní masáže v Praze 1, 4, 6

Anticelulitidní programy Praha

Efekt lymfodrenáže se může různě rozšířit. Pokud se použije speciální zábal, který prohřeje tukovou vrstvu, tak způsobí, že se tuk sám od sebe rozpustí. Tím, jak pokožka do sebe přijme živiny, tak je hladší, jemnější a vypnutější.

Jinou metodou je pak Vacuo masáž, kdy se speciálním přístrojem na povrchu kůže vytváří podtlak, který rovněž rozbíjí tukové buňky. Ty jsou následně odváděny z těla ven.

Co je ale** podstatné pro lymfodrenáž**, aby se škodliviny dostaly z těla ven?** Musíte pít**. Alespoň tři litry před procedurou a hlavně po ní, protože jen tak se vytvoří cesta, která s sebou vezme tuky a vše ostatní škodlivé.

Masáže pro vaši relaxaci v Praze 1, 4, 6

Asi jste byli zmatení některými názvy masáží, které byly výše zmíněny. Tak se s nimi seznamte.

Masáž lávovými kameny uvolňuje energické cesty a prohřívá orgány, které pak správně fungují. Díky působení tepla se totiž vysílají signály hluboko pod kůži a toto sálání s pomocí vibrací uvolňuje napětí hluboko ve vašem těle. O thajských masážích jste asi něco slyšeli. Jedná se o speciální bodové působení tlaků na bolavá místa, kdy se vám uvolní svaly, šlachy i klouby. Procedura je završena protahováním těla a tím pádem dojde k dostatečnému uvolnění. Medová detoxikační masáž je jednak příjemná, protože med voní a prospívá pokožce. Tím, jak se hmotou kůže masíruje, se na povrch dostávají i škodliviny, proto během masáže má med bělavou barvu. Stejně tak se uvolníte u čokoládové masáže, která vám poskytne relax a následně hebkou pleť.Anticelulitidní masáže v Praze 1, 4, 6

Aromatická masáž vás hlavně uvolní, protože budete jen vnímat výpary esencí a jednotlivé doteky maséra jsou příjemné a uvolňující. Obdobný efekt mají bylinné měšce, které též voní, ale ještě vám prohřejí kůží, čímž** uvolní hluboké napětí. Havajská  masáž Lomi Lomi** rovněž pomáhá při detoxikaci a stimuluje vaši energii, protože se vás masér dotýká předloktím. Při BackScratch se vám drbou nervová zakončení, což vám působí příjemný pocit a užijete si nevšední masáž. Na závěr tu máme speciální masáž hlavy a šíje, kdy se vám uvolní ztuhlá krční páteř, napětí a eliminuje se bolest hlavy.

Zdravotní a terapeutické masáže v Praze 1, 4, 6

Sem spadá i lymfordrenáž, protože se zde manipuluje s vaším zdravím. Obdobné je tomu i v případě nápravy zablokovaných kloubů, ztuhlých svalů či speciálních terapií pro sportovce nebo těhotné ženy. Kde se uvolňují specifické problémy.

Wellness programy Praha 1, 4, 6

Jestli se necítíte na masážní doteky, tak zkuste peelingy nebo zábaly, které otevřou vaše póry a kůže bude přijímat živiny jinak. I tak se prokrví, vypne a bude hladší a pevnější.Anticelulitidní masáže v Praze 1, 4, 6

Kosmetické služby Praha 1, 4, 6

Procedury, jako je lifting nebo masáže obličeje či rukou vám dopomohou k pěstěnému vzhledu, kdy budete nejen vypadat, ale i se cítit mladší, protože s vráskami se uvolní i energie.

Nechte se hýčkat v multifunkčním salonu terapeutickými službami. Pokud si necháte masírovat tělo nebo ho jinak osvěžíte, tak uvidíte, že odejdete jako znovuzrození. To se odrazí i ve vašem výrazu a vy nebudete potřebovat tolik líčidel, protože budete vypadat skvěle.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12867 (magazinpodnikani.cz#451)


Přidat komentář