Kurzy angličtiny Zlín

Někdo se učí novým věcem výjimečně rychle a snadno. Pro jiného je zase trápení do sebe „něco nasoukat“, a to se týká i výuky cizích jazyků. Patříte k tzv. chronickému začátečníkovi a již byste chtěli překročit bludný kořen?

Pokud se Vám to doposud nedařilo, ať už jste se snažili jako samouci, nebo formou korespondenčního kurzu, či prostřednictvím internetové výuky, možná, že je na čase svěřit se do rukou profesionálního a zkušeného lektora Zlín. Stud, že se Vám bude lektor, či jiný student, nebo kolega z práce smát, není na místě. Každý chybuje a ostatně, kdy se při učení něčeho nového nespletl, a to ne jednou. Pokud Vám nebude chybět vůle, motivace a vyberete si fundovaného lektora, pak se úspěch bezpochyby brzo dostaví, a nebude jen krátkodobého charakteru.

Kurzy angličtiny pro firmy ve Zlíně

Máte ryze českou firmu? A je to skutečně konečná? Možná se tímto krokem, rozhodnutím, připravujete o případné nové, lukrativní zakázky, klienty. A podnikáte-li již nějaký ten rok, jste zavedenou firmou, i přesto to do jisté míry nepředstavuje žádnou větší překážku, abyste do budoucna uvažovali o proniknutí na zahraniční trh. Ovšem, co nyní? Postupně propustit zaměstnance, kteří neovládají cizí jazyk, angličtinu, abyste zaměstnali nové, pracně zaučili jiné zaměstnance? Trošku těžkopádné řešení, ke kterému však nemusí dojít. Mnohem efektivnější, rychlejší, ale také finančně méně náročné a pro samotné zaměstnance i motivující je zajistit pro ně lektora, který by je cizímu jazyku naučil.

Výhoda kurzů angličtiny pro firmy

Uvidíte, přijdete-li s nabídkou, že Vašim zaměstnancům zaplatíte, či přispějete na kvalitní** výuku angličtiny**, tak to budou pozitivně kvitovat. Díky ovládání světového jazyka se jim totiž zvýší, prohloubí kvalifikace a tím pádem se u nich i zvýší pravděpodobnost vyšší zaměstnanosti. A Vy jako zaměstnavatel? Nejenže zaměstnancům nabídnete výhodný a smysluplný benefit, ale také díky kvalifikovaným zaměstnancům, schopným se domluvit s potenciálními zahraničními partnery, klienty, můžete dosahovat vyšších zisků.

Kurzy angličtiny pro školy ve Zlíně

Ne každá škola základní, střední, se může pochlubit kvalifikovanými, zkušenými lektory, kteří skutečně své svěřence naučí cizímu jazyku. Pokud je to již nějaký ten čas, co jste sami vyšli školu, pak si můžete vzpomenout, co Vám samotným dala výuka cizího jazyka, na jaké úrovni byla, co Vám přinesla. Proč jet v zajetých kolejích a učit neefektivně? Pro tento případ nabízí některé jazykové školy možnost** kurzů pro školy**, které bývají rozdělené do několika základních úrovní. Úrovně se dělí jednak podle stupně, tj. na mladší a starší žáky a také studenty středních škol. Pak tu jsou také, neméně důležité a poptávané doučovací kurzy pro školáky, studenty, a to všech úrovní. Velmi žádané jsou intenzivní prázdninové kurzy. Ty jsou ostatně také objednávané z řad dospělých, kdy si vezmou dovolenou a získají tzv. 2 v 1. Odpočnou si a zároveň se zdokonalí v konverzaci, gramatice aj.

Kurzy angličtiny pro školky ve Zlíně

Výchova dětí s sebou přináší často otázku kdy, či od kdy. A to platí i v případě výuky cizích jazyků. Jste rodiči malých dětí, pak si nejspíš i Vy pokládáte tuto otázku. Chcete se „jen“ spolehnout na výuku cizích jazyků, která proběhne na základních, středních školách? Zde však platí rčení „čím dříve, tím lépe“. Rozhodně prckovi nijak neublížíte, pokud se začne seznamovat s cizím jazykem již v předškolním věku, formou hry. Můžete sami vést potomka k zájmu o cizí jazyk, například za pomoci obrázkové knížky, pexesa, písniček aj. Navíc je tu i možnost kurzů pro školky. S touto nabídkou se setkáte u specializovaných jazykových škol. Kde probíhají kurzy pro školky? Již název napovídá, že výuka, ne však drilování, probíhá přímo ve školce. Na příslušnou jazykovou školu se můžete obrátit, ať už jste z řad rodičů, nebo provozujete školku.

Soukromá výuka angličtiny Zlín

Rádi byste se naučili cizímu jazyku, ale hromadné kurzy nejsou nic pro Vás? Ono se ani není čemu divit. Někdy je totiž možné se u hromadné výuky setkat spíše s důrazem na kvantitu, než kvalitu, a tak může být ve třídě i více než deset „žáků“. A když taková hodina trvá 45 minut, tak kolikrát se dostanete na řadu, abyste mohli říci jednu větu? A pak, hromadné kurzy probíhají jednou, maximálně dvakrát týdně. Často tedy není možné moc hovořit o efektivní výuce. Oproti tomu soukromá výuka, kdy se lektor věnuje jen Vám, je opakem výuky hromadné. Na řadě budete stále, budete moci směřovat výuku tím směrem, který potřebujete. Budete se učit to, kde máte nedostatky, kde se potřebujete zlepšit aj.

Výhody soukromé výuky angličtiny

Nebudeme zastírat, že soukromá výuka je dražší, než výuka hromadná. Ovšem, jak se to vezme. Individuální, soukromá výuka Vám dá více, než výuka, která od Vás bude vyžadovat více času a svým způsobem i peněz. Nikdy nevíte, kdy se objeví příležitost k povýšení, získání lukrativnějšího místa. A povětšinou výhodná šance „nebude čekat“, té je třeba se hned chopit, když se naskytne. Soukromá výuka je tak pro získání znalostí, prohloubení vědomostí, zbavení se strachu z konverzace, mnohem efektivnější a rychlejší. A tak se Vám investované peníze bezpochyby vrátí. Investování do vzdělání je velmi rozumnou záležitostí. Budujete si tím budoucnost, která může být lepší.

Jazykové školy nabízející soukromou výuku

Kde však najít vhodného lektora, který Vám „sedne“, bude Vám moci předat zkušenosti? Můžete se poptat Vašich známých, kolegů, přátel. Můžete však také ve Vašem městě, okolí oslovit zavedenou jazykovou školu, která se může pochlubit kladnými referencemi. U lektora, kterého Vám doporučí například soused, se může jednat o jedince, který si „jen“ tak přivydělává a třeba ani neumí „učit“. Ještě neznamená, že když někdo hovoří cizím jazykem, že ho také může, či umí učit. Nechcete-li jen tak někoho testovat, či promarnit další dny, bude jistě lepší se obrátit na fundovaného, zkušeného lektora, kterého najdete v jazykové škole.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12955 (magazinpodnikani.cz#644)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 25.11.2014 09:16
Re: Kurzy angličtiny Zlín dobrý den,měla bych zájem o soukromou výuku AJ Fryšták Otrokovice prosím info o ceně a kontakt na uč. děkuji černá


Přidat komentář