BOZP

Chcete se pustit do podnikání? Nebo již podnikáte? A budete nabírat zaměstnance? Každý, kdo někoho zaměstnává, musí zajistit bezpečný provoz na pracovišti a dbát na požární ochranu.

BOZP Ostrava, Opava, Olomouc, Zlín

Kromě BOZP a PO patří mezi další povinnosti podnikatelů pravidelné revize elektrických přístrojů. Splnit tyto zákonem dané povinnosti mnohdy není pro běžného podnikatele v jeho vlastních silách. Od toho tu jsou odborné firmy, které zajišťují, dohlížejí a kontrolují, aby měl podnikatel všechny své povinnosti řádně plněny a zajistil tím bezpečí svých zaměstnanců nebo zákazníků a zároveň se nevystavoval možným pokutám ze strany státních kontrolních orgánů. Pokud hledáte odborníky v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany nebo revizí elektro, neváhejte kontaktovat firmu.

Specialista na BOZP a PO

Pod zkratkou BOZP se skrývá označení „Bezpečnost a ochrana zdraví při práci“. Tento pojem zahrnuje zásady a kroky, které mají vést k bezpečnosti práce a prevenci zranění. Jde například o pravidelná školení vedoucích i řadových zaměstnanců, pravidelné kontroly strojů používaných při práci, vypracovávání směrnic a zásad práce pro konkrétní pracoviště, poskytování osobních ochranných pracovních pomůcek (OOPP) zaměstnancům, rizikové a havarijní plány, preventivní opatření aj. Navíc je o tom všem potřeba vést formálně i obsahově správnou dokumentaci. Pokud si v oblasti BOZP s čímkoliv nevíte rady, neváhejte kontaktovat profesionály ve společnosti, kteří zajistí, aby měl Váš podnik splněny všechny náležitosti od A do Z.

Požární ochrana, školení, prověrka

Písmena PO v sobě ukrývají označení „Požární ochrana“. Taktéž zásady PO znamenají určitou administrativní zátěž včetně vedení dokumentace a školení, avšak na druhou stranu mohou zabránit mnoha škodám nebo zachránit lidské životy. Požární ochrana v sobě zahrnuje například evakuační plány, označení únikových cest, umístění požárních přístrojů a ohlašoven požáru aj.

Revize elektrických přístrojů

V podniku, na pracovišti a v provozovnách je nutno dbát na pravidelné revize elektro. Četnost povinných revizi se liší dle konkrétního prostředí (normální, vlhké, mokré, extrémní). Také provádění revizí může být právě ve Vaší firmě ověřováno státními kontrolními orgány, proto se nevyplácí jej zanedbávat. Kromě toho opět platí, že jde o bezpečnost zaměstnanců i zákazníků.

Odborné poradenství, zastupování, dohled, revize i vedení dokumentace

Administrativní zátěž podnikatelů je v ČR velmi vysoká, dle mezinárodního srovnání dokonce jedna z nejvyšších na světě. I když se mnoho byrokratických nařízení může zdát jako zbytečných, právě povinnosti v oblasti BOZP, PO a revize elektrických přístrojů mezi ně určitě nepatří. Naopak, jejich dodržování zajišťuje bezpečnost pro Vaše zaměstnance i zákazníky. Proto z nich nic nepodceňujte.

A pokud si s něčím nevíte rady, oslovte specializovanou firmu , která poskytne veškeré profesionální služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany i revize elektrických přístrojů včetně školení zaměstnanců, vedení dokumentace, pravidelných vnitropodnikových kontrol a revizí i profesionální zastupování Vaší firmy při jednání s úřady a státními kontrolními či jinými orgány.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14282 (magazinpodnikani.cz#3259)


Diskuze a zkušenosti

Martin Rychtář | 20.08.2014 11:25
Re: ENERGOM Projekty a.s. Mam velice dobrou zkušenost s touto firmou. Na schůzku přišel odborník na BOZP a vysvětlil mi co všechno mi chybí. Byl jsem trochu nervózní, ale musím říct, že jsem spokojený. Měli jsme ve firmě pracovní úraz a hned přijeli apomohli vyřešit všechny věci, protože já jsem byl opravdu docela rohozený. Je to nejlepší firma, kterou jsem na BOZO zatím měl. Mají profesionální přístup a velmi příjemný a vstřícný. Vždy zvedají telefon a jsou na příjmu i večer. Takže doporučuji!

Vadim Cholevík | 26.08.2014 06:48
Re: ENERGOM Projekty a.s. Jsou to profesionálové!

Tiskára Opava | 21.09.2014 09:47
Re: ENERGOM Projekty a.s. Při naší spolupráci s firmou ENERGOM Projekty a.s. oceňuji zejména osobní přístup a rychlost řešení našich potřeb. Neméně podstatnou skutečností jsou velmi přijatelné ceny za prováděné služby. Spolupráci s firmou ENERGOM Projekty a.s. Vám mohu s klidným svědomím doporučit. Michal Kocifaj

Euro Aukro CZ | 22.09.2014 08:06
Re: ENERGOM Projekty a.s. Na základě svých dobrých zkušeností s individuálním přístupem k našim potřebám a se spolehlivostí služeb jsem se rozhodl pro všechny naše firmy využívat společnost ENERGOM Projekty a.s., neboť kvalita služeb je podstatně vyšší než u původní společnosti na BOZP, jejíž služby jsem pro naše potřeby donedávna využíval.

Ing. Vladimír Ruml | 27.09.2014 13:45
Re: ENERGOM Projekty a.s. Dokumentaci firmy jsem v pořádku obdržel. Tímto bych chtěl vám všem poděkovat za skvěle odvedenou práci. Potěšilo mne, že vše fungovalo tak, jak slibujete na svých stránkách, což v našich krajích nebývá zvykem. Přeji hodně dalších úspěchů!

Jiří Přečka | 09.10.2014 11:46
Re: ENERGOM Projekty a.s. Dobrý den, chtěli bychom poděkovat Vaší společnosti ENERGOM Projekty a.s. a hlavně Vašemu technikovi BOZP a PO za profesionální školení našich zaměstnanců a všechny další služby v BOZP. Vše proběhlo v naprostém pořádku. O nic jsme se nemuseli starat. Konečně je tady na trhu profesinonální firma jak přístupem tak kvalitou služeb. Ještě jednou moc děkujeme za zodpovědný a profesionální přístup Vaší společnosti a přejeme hodně úspěchů. Jiří Přečka

Ladislav Klimek - Auto Klimek | 20.10.2014 16:07
Re: ENERGOM Projekty a.s. Byli jsme velmi spokojeni se společností ENERGOM Projekty a.s. a vřele doporučujeme dalším klientům.

Jaroslav Gajdoš - AUTOLAKY | 02.11.2014 12:05
Re: ENERGOM Projekty a.s. Společnost ENERGOM Projekty doporučuji všem, kteří chtějí hodně ušetřit na službách BOZP a PO.

Ing. Petra Janečková | 11.11.2014 10:01
Re: ENERGOM Projekty a.s. S firmou ENERGOM Projekty a.s. jsem velice spokojena a to jak s profesionálním přístupem, tak i ochotným a lidským jednáním. Využila jsem jejich služeb BOZP a jsem s touto společností plně spokojena a ihned po prvním setkání jsem byla přesvědčená, že jsem si lépe vybrat nemohla. Ve všem nejen dobře poradí, ale i ochotně pomůžou s vyřízením veškerých záležitostí týkajících se BOZP. V dnešní době je těžké najít nějakou společnost, která by jednala, tak ochotně jako právě tato společnost a všem moc děkuji. S poděkováním Ing. Petra Janečková

Karel H., Solento s.r.o. | 17.11.2014 22:22
Re: ENERGOM Projekty a.s. Dobrý den, se službami společnosti jsme velmi spokojeni, zejména rychlost. Vřele doporučujeme. Ušetříte mnoho drahocenného času.

Milan Pech | 19.11.2014 14:10
Energom projekty a.s. Se společností Energom projekty a.s. mám výborné zkušenosti. Jednání proběhlo u nás ve firmě. Přišla velice milá slečna, která nám přinesla kompletní dokumentaci BOZP. Zjišťoval jsem si na internetu informace o Energomu a mimo příspěvků jedné konkurenční firmy, které se je snaží pošpinit jsou pouze pozitivní reakce. Je vidět, že si váží zákazníků. Energom určitě doporučuji. Bezpečnosti práce opravdu rozumí.

Folwarczná M. | 25.11.2014 07:46
Re: ENERGOM Projekty a.s. Chtěla bych moc poděkovat společnosti Energom projekty a.s., vše bylo důkladné a pan technik byl velice příjemný, hlavně jsme dali vše z BOZP a PO společně dopořádku.

Ing. Zdeňka Ewo, Bruntál | 26.11.2014 01:17
Re: ENERGOM Projekty a.s. Dobrý den, s Vaší firmou jsme spokojeni. Především s perfektním profesním přístupem vedení a výbornou prací všech zaměstnanců. Přejeme Vám všem hodně dalších úspěchů.Ing. Zdeňka Ewo, Bruntál

AT stav spol. s.r.o. | 27.11.2014 15:25
Re: ENERGOM Projekty a.s. Před pěti lety jsme s manželkou začali podnikat v Krnově ve stavebnictví, kontrola u nás zatím žádná nebyla, jsme za to moc rádi, ale i tak se mohou kdykoli nahlásit a my budeme v klidu, protože víme, že máme vše z BOZP i co se týče elektrorevize v pořádku. A to díky společnosti ENERGOM Projekty a.s..

Dřevovýroba Holešov | 02.12.2014 10:04
Re: ENERGOM Projekty a.s. Školení BOZP, požární ochrana, práce ve výškách a školení vysokozdvižných vozíků (VZV) to vše pro nás dělá ENERGOM Projekty v Holešově. Také nám zajistili servis pro VZV. Jsem maximálně spokojen, dlouho se mi nestalo, abych narazil na někoho kdo má takový zájem. Takže můžu díky své zkušenosti doporučit.

Gumárna LIGOP | 05.12.2014 13:22
Re: ENERGOM Projekty a.s. Profesionální školení, s obchodním zástupcem jsme vše probrali, řešili jsme co všechno máme, kolik zaměstnanců, jaký máme provoz. Jednoduše potřeboval vědět vše, aby bylo školení přesně pro nás na míru, nic obecného nebo něco co nebudeme potřebovat. A to velice oceňuji. Kosat

Polášková Darina | 08.12.2014 09:31
Re: ENERGOM Projekty a.s. Jsme spokojeni, vše máme vyhotoveno přesně pro nás, žádné zbytečnosti, jen to co opravdu potřebujeme.

GRAFOSERVIS | 09.12.2014 15:56
Re: ENERGOM Projekty a.s. Společnost ENERGOM projekty mohu doporučit a to po všech stránkách, rychlost, smysl pro detail a hlavně přístup všech zaměstnanců.

Jurásek | 11.12.2014 15:41
Re: ENERGOM Projekty a.s. Proškolili nám všechny zaměstnance, vypracovali dokumentaci BOZP, máme každý měsíc návštěvy u kterých probíhá vstupní školení nových zaměstnanců. Spolehlivost a jistota kvality.

Mgr. Pechalek | 15.12.2014 15:02
Re: ENERGOM Projekty a.s. Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit velké poděkování Energom Projekty, na všech budovách naší školy, byli učitelé proškoleni na BOZP a PO. Myslel jsem si, že bude probíhat nudné a dlouhé školení, ale nebylo tomu tak. Pan školitel nás překvapil, probíhaly také ukázky první pomoci. Mgr. Pechalek

Anonym | 02.01.2015 14:52
Re: ENERGOM Projekty a.s. Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti ENERGOM Proejtky a.s., hlavně oddělení z Opavy. Jejich osobitý přístup, ochota a zkušenosti by mohly být vzorem ostatním firmám na BOZP a PO.

Schnitzer | 12.01.2015 14:32
Re: ENERGOM Projekty a.s. Prozatím jsme měli pouze školení práce ve výškách, ale po delší úvaze jsem usoudil, že budeme potřebovat i školení BOZP, sám na to už opravdu nestačím. Nevím co by nastalo kdyby se někdo z pracovníků zranil.

Kateřina Kolomazná | 29.01.2015 11:37
Re: ENERGOM Projekty a.s. Rychle, snadno, příjemně, ale hlavně kvalitně! To mi nabídla společnost ENERGOM projekty a já jsem za to ráda, kde jinde bych si byla tak jistá, že mám vše v pořádku!

Anonym | 05.02.2015 11:27
Re: ENERGOM Projekty a.s. Energom projekty a.s. nám udělali kompletní audit BOZP a dodělali nutné podklady k požární ochraně, kterou jsme neměli díky majiteli budovy nijak ošetřenu. Kdyby začalo hořet pojišťovna nám nevyplatí ani pojistku, naštěstí už máme vše v pořádku. Vůbec jsem netušil, že veškeré tyto věci musím řešit.

Kramoliš Lukáš | 03.03.2015 09:00
Re: ENERGOM Projekty a.s. Měli jsme ve firmě kontrolu, přijel technik ze společnosti Energom Projekty a ve všem nás dokázal zastoupit. Kontrola dopadla dobře, technik nás několik měsíců zpět školil a díky tomu jsme věděli jak postupovat.

Tománek Luděk | 10.03.2015 15:59
Re: ENERGOM Projekty a.s. S firmou ENERGOM Projekty nějaký čas spolupracujeme. Služeby jsou kvalitní a vždy víme, že se na společnost můžeme obrátit. Solidní jednání ve všech směrech.

Klanicová Ludmila, pobočka Brno | 16.04.2015 15:59
Re: ENERGOM Projekty a.s. Chtěla bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s BOZP, nahlásila se nám kontrola z inspektorátu práce, že k nám dorazí na kontrolu. Do té doby jsme BOZP nijak zvlášť neřešili, tudíž jsme museli najít někoho kdo by nám to dal do pořádku. Našli jsme v Brně společnost ENERGOM Projekty a.s., pán který nás školil byl příjemný a snažil se nás do školení i zapojit.

Mgr. Petra Lakotová | 31.01.2016 15:07
Se společnosti ENERGOM Projekty Praha spolupracujeme zatím jen jeden rok od ledna roku 2015 a musím říct, že jsem nad míru spokojeni. Řeší nám veškerá povinná školení a zpracovali nám veškerou povinnou dokumentaci směrnice dle zákona. Jsem ráda, že konečně máme odbornou a profesionální firmu a nemusíme se spoléhat na jednoho technika v důchodovém věku, jestli nám přijde školit nebo nás zastoupí u kontroly, protože věčinou neměl čas nebo byl nemocný. Technici jsou odborníci a profesionálové o čem nás přesvědčili při zastupování u kontroly Oblastního inspektorátu práce. Celou zpracovanou dokumentaci obhájili. Ještě jednou děkujeme za profesionální přístup ENERGOMU :-)

Mikeš | 18.04.2016 16:07
Udělali nám kontrolu požární ochrany. Energom vše vyřešil. Dobrý !!!


Přidat komentář