Šperky Swarovski chirurgická ocel

Nebaví Vás nosit stříbrné neoriginální šperky? Omrzelo Vás už i zlato? A co takhle si pořídit moderní, originální, neokoukané a stylové šperky Swarovski z chirurgické oceli?

Každá žena zajisté touží být krásná a chce se líbit nejen sobě, ale hlavně svému okolí či svému muži. Tak proč si nepořídit právě originální šperky Swarovski. V těchto špercích si však najdou oblibu nejen dámy ale i pánové. Šperky Swarovski jsou vhodné jak pro běžné každodenní nošení, tak pro slavnostnější události ke společenským šatům či oblekům.

Ocelové šperky se stávají stále více populárnějšími, a to nejen mezi mladými lidmi. Jsou krásné a moderní. Zirkony Swarovski, kterými jsou šperky z chirurgické oceli zdobeny, jsou do šperku usazovány výhradně fasováním, a to velice precizní technologií, což vám zaručí, že kamínek nikde nevypadne. Šperk má tak dlouhou životnost.

Šperky Swarovski historie

Firma Swarovski vznikla již v 19. století, kdy si Daniel Swarovski založil vlastní podnik na výrobu šperků a bižuterie. Povedlo se mu vyrobit stroj na broušení šatonů (skleněné napodobeniny drahokamů) a díky nim, se velmi brzy prosadil na světovém trhu. Šperky se začaly vyvážet do USA, Velké Británie, Německa a dalších zemí, kde měli o tuto značku zájem. V roce 1913 se firma stala zcela soběstačnou, nezávisle na předcházejících dodavatelích surových skleněných materiálů. Na výrobě šperků se tak začali podílet i synové Daniela. Později začala firma Swarovski vyrábět brusné kotouče, které sloužily pro výrobu bižuterie. Když Daniel zemřel, firmu převzal jeden ze synů. Ta se stále více rozrůstala a začala dokonce vyrábět křišťálové lustry. Swarovski nevyráběl pouze šperky a bižuterii ale také skleněné figurky. Tou první byla stříbrná křišťálová myš. V devadesátých letech se do čela firmy dostala umělecká ředitelka Rosemarie Le Gallais, která sklidila velký úspěch za využití šperků v módě. Firma také představila křišťálovou síť, která se používala při výrobě přepychových pásků náramkových hodinek a později se z této sítě začali vyrábět i šaty.

Dnes se šperky Swarovski vyrábějí ve 40 zemích světa. Na výrobě se podílí přes 1700 pracovníků. Swarovski se může také pochlubit tím, že výrobní zařízení, ze kterého se do celého světa šperky dostávají, je jejich vlastní výroby. firma Swarovski se řadí mezi nejvýznamnější světové výrobce křišťálu.

Od roku 2010 nabízí firma Swarovski precizně provedené šperky z chirurgické oceli.

Co je to chirurgická ocel?

Chirurgická ocel je specifický druh nerezové oceli, která se používá především ve zdravotnictví. Jak již název napovídá, z této špičkové oceli se vyrábějí nejen šperky ale chirurgické nástroje a tělní implantáty. Jde o velmi kvalitní slitinu kovů. Tato slitina je velmi tvrdá a odolná. Chirurgická ocel je odolná vůči korozi a poškrábání. Díky těmto a dalším jiným vlastnostem, jsou šperky z této oceli mnohem praktičtější než šperky například stříbrné. Tyto šperky si našly oblibu především u mladších generací.

Výhody chirurgické oceli

Jednou z hlavních výhod je určitě hypoalergennost. Díky tomu nevyvolávají tyto** šperky** alergické reakce, jako tomu může být například u stříbra. Další výhodou je již zmiňovaná pevnost. Proto se nemusíte bát, že by se vám například náušnice zlomily. Určitě se vám již stalo, že vám stříbrné šperky zčernaly. Toho se však u chirurgické oceli nemusíte bát, protože jedna z jejich dalších výhod je barevná stálost. Jak bylo již zmíněno, šperky jsou odolné vůči poškrábání a odření. Tyto šperky navíc neoxidují, jako je tomu již u zmiňovaného stříbra a navíc si stále udržují svůj lesk.

Z jakých šperků od firmy Swarovski můžete vybírat?

Firma** Swarovski** vyrábí nespočetně mnoho šperků všech druhů. Ať už se jedná o náušnice, náramky, řetízky, přívěsky, prstýnky, piercingy atd. Je už jen na vás jaký šperk si zvolíte.

Náušnice s krystaly Swarovski Elements jsou ideálním doplňkem pro každou ženu. Jsou velice praktické a elegantní. Vybrat si můžete od decentních náušnic až po zářivé se třpytícími se krystaly. Díky těmto šperkům strhnete na sebe jistě pozornost, ať už jste kdekoli. Nejenže dáte možnost vyniknout své kráse, ale podtrhnete tak i své kouzlo osobnosti.

Přívěsky a řetízky s krystaly Swarovski Elements dokáží zvýraznit dekolt každé ženě. Přívěsky mají očko z chirurgické oceli a samotný řetízek je taktéž z chirurgické oceli. Možnost vybrat si z různých tvarů a barev zajistí, že si dokáže najít ten nejvhodnější každá z vás.

Swarovski nabízí soupravy s krystaly Elements pro ty z vás, které si chcete koupit v sadě náušnice i s náhrdelníkem. Tím docílíte perfektního sladění, protože krystaly jsou stejné barvy a tvaru.*** ***

Cena šperků Swarovski z chirurgické oceli

Ač vás to možná překvapí, šperky z této kvalitní chirurgické oceli 316L vás vyjdou levněji oproti jiným šperkům z drahých kovů. Ceny se samozřejmě odvíjí od druhu šperku.

  • Náušnice Swarovski z chirurgické oceli můžete koupit již od 100,- Kč (dětské šperky) do 500,- Kč.
  • Cena prstenů Swarovski se pohybuje v rozmezí od 480,- Kč po zhruba1 000,- Kč.
  • Přívěsky Swarovski z chirurgické oceli jsou k dostání již od 430,- Kč.
  • Náramky s krystaly Swarovski z chirurgické oceli zakoupíte od 800,- Kč do 1600,- Kč.
  • Náhrdelníky s krystaly vás vyjdou od 600,- Kč do zhruba 3 200,- Kč.

Kde šperky Swarovski koupíte?

Šperky Swarovski zakoupíte v každém lepším zlatnictví. Nabídka těchto šperků je opravdu široká. A pokud cestu do zlatnictví zrovna nemáte, můžete si tyto šperky zakoupit z pohodlí domova přes internet. Internetových obchodů (zlatnictví) naleznete spousty.

Šperky Swarovski si oblíbily jak české, tak zahraniční celebrity. Například Britney Spears zdobí své kostýmy právě krystaly Swarovski, a to kvůli jejich lesku a třpytu. Krystaly nezdobí jen kostýmy ale i společenské róby a návrháři je právě často používají pro své nové kolekce.

Firma Swarovski pochopitelně nevyrábí jen šperky z chirurgické oceli ale také šperky stříbrné nebo z rhodiované oceli. Ve Swarovskeho nabídce nenalezneme pouze zmiňované šperky, ale například hodinky, přívěsky na mobil, skleněné figurky, brože, pánské šperky, snubní a zásnubní prsteny, spony na kravaty, spony na peníze, manžetové knoflíčky, brýle, lustry, klávesnice počítačů, obaly mobilních telefonů nebo třeba zdobená pera apod.

Věděli jste, že každoroční rozsvícení Vánočního stromu v New Yorku se již více jak pět let bez firmy Swarovski neobejde?

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli šperk právě z** chirurgické oceli**, nebo kterýkoli jiný šperk či doplněk Swarovski, určitě nebudete litovat. A věřte, že po zakoupení prvního šperku Swarovski určitě jen u jednoho nezůstanete. Swarovski nepotěší pouze vás ale i vaše blízké.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13923 (magazinpodnikani.cz#2897)


Přidat komentář