Bižuterie a šperky - druhy a tipy pro výběr

Touha zdobit se provádí lidstvo od samého počátku. Dnes je však moderní mít na každou příležitost či každý den, neustále něco nového. A proto, je nejlepší variantou kvalitní bižuterie a pro milovníky - luxusní šperk, který je také vhodný jako dárek.

Ozdobou každé ženy je již odpradávna bižuterie či šperk sloužící jako doplněk k podtrhnutí ženské krásy, hodící se k jakékoli příležitosti.

Bižuterie a šperky - druhy a tipy pro výběr

Jak již bylo zmíněno, kdysi dávno měla svou ozdůbku každá žena. V dnešní době však existuje mnoho druhů bižuterie a šperků, a tak je vhodným doplňkem nejen pro ženy, ale i muže, mladé dívky či chlapce a rostoucí dítka. Proto je také důležité, abychom rozeznali opravdu kvalitní bižuterii a šperky, které jsou vůči vnějším vlivům odolné oproti té obyčejné, která po chvíli zčerná či zrezaví a nejen, že už je nepoužitelná, ale dokonce můžu způsobit nepříjemné podráždění pokožky.

Chcete-li luxusní bižuterii či šperk, který je opravdu kvalitní, ale zároveň cenově dostupný s určitým kouzlem, které v sobě skrývá v podobě vyzařující krásy? Tak ty mohou být vyrobeny pouze v rukou odborníka, kterou je** paní Libuše Pixová** - LeeDesign, která dbá na kvalitu materiálu z jehož skládá pomocí své tvořivosti a inspirace překrásnou bižuterii či šperk plné lásky, pozitivní energie a kouzla její osobnosti. Proto je také vhodný jako dárek, je možné ho totiž nechat vyrobit dle představ a přání blízkého či známého. Není se pak třeba bát, že by se dárek nelíbil či nehodil. Zaručeně každému z nich vykouzlí ten krásný rozjasňující úsměv na tváři.

Udělejte svým blízkým radost a darujte jim jeden z těchto překrásných šperků. V případě, že si nejste jisti jejím výběrem, darujte jim DÁRKOVÝ POUKAZ a ponechejte tak výběr na nich. Dárkové poukazy jsou zasílány v tištěné podobě v dárkovém balení. Objednat si jej můžete na tel. čísle: 734457499 nebo na emailové adrese:lee@leedesign.cz

** **

Co si představit pod názvem LeeDesign? Je to internetový obchůdek s nadčasovými šperky a kameny Swarovski, ale také s kvalitní bižuterií se závojem luxusu. Design samotných šperků vzniká dle tvořivosti a inspirace přímého výrobce paní Libuše Pixové, která Vám může zaručit nejen jejich kvalitu, ale i celkově bezproblémový záruční servis a opravu.

Zajímá Vás, jaká je nabídka této bižuterie a šperků? Šperky Swarovski, Shamballa, Kolekce Velvet, Korálkové a kameny Swarovski. Všechny tyto šperky a bižuterie jsou v nabídce v mnoha provedeních - náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, také  druhů - pro ženy, může a děti. A v neposlední řadě jsou vyrobeny v různých barvách a velikostech, které si přímo u paní Pixové můžete nechat zhotovit dle Vašeho vkusu. Nahlédněte do internetového obchůdku LeeDesign, kde naleznete tu nejširší nabídku a možnosti vůbec.

...Podtrhněte svou krásu a osobnost - inspirace pro Vás...

Připravili jsme pro Vás malou ukázku těchto luxusních šperků a bižuterie. Přičemž každý z následujících obrázků lze po rozkliknutí otevřít v plné velikosti přímo v e-shopu samotné autorky překrásného konceptu - LeeDesign. Všechny tyto šperky naleznete v provedení náušnic, náramku, náhrdelníku a prstenu. V případě, že se Vám určitý šperk líbí, ale v nabídce jste nenašli barvu, kterou by jste chtěli, rádi Vám šperk s požadovanou barvou vyrobí. Kontaktujte se na emailové adrese: lee@leedesign.cz

Šperky Swarovski Elements

Originálními krystaly Swarovski Elements (Made with Swarovski Elements) jsou zdobené exclusivní rhodiované šperky se závojem luxusu, které jsou díky nádhernému brusu a dokonalému třpytu nejen velmi žádané a populární u všech věkových kategorií, ale i pro nejširší výběr možností barev a tvarů, které tak umožňují využití pro jakoukoliv příležitost.

 

Shamballa šperky

Ručně vyrobené Shamballa šperky jsou nejen elegantní a luxusní záležitostí, ale také jejich originální krása umožňující lidem výběr pro tradiční či netradiční příležitosti. Při jejich výrobě se používají ty nejkvalitnější materiály, které umožní precizní provedení těchto šperků. Vyrábí se z mnoha materiálu: sklo, plast, polymer, pryskyřice, kov, minerály a jiné. Více o historii, významu či využití Shamballa šperků naleznete na webových stránkách www.leedesign.cz

Šperky z korálků

Ručně šité či háčkované šperky z korálků jsou luxusními doplňky ať už chcete vypadat elegantně či originálně.

Ostatní šperky

V těchto špercích nenaleznete krystaly Swarovski Elements, přesto jsou překrásné a elegantní. Patří mezi luxusní šperky vyrobené různými technikami z nejrůznějších materiálů a komponentů.

Libuše Pixová aneb cesta ke šperkům

Pro ucelenou představu o samotné tvůrkyni paní Libuše Pixové, přinášíme z jejího kouzelného a kreativního obestřeného života pár střípků nejen o její originální tvořivosti, ale i několik dalších zajímavostí.

Cesta paní Libuše Pixové vedoucí k výrobě šperků byla občas trnitá, ovšem ve výsledku je velice ráda, protože může vykonávat práci, která jí naplňuje. Paní Pixová je bývala tanečnice, která byla nucena skončit kvůli bolestech na klentbové část. Její manžel taktéž tancoval a nyní dokonce učí tanec ve své sportovní taneční škole STK - Praha, kde tehdy učil i svou nejstarší dceru, která tam nyní taktéž vyučuje.

Jejím prvním podmětem pro rozhodnutí se seberealizovat v odvětí tvořivosti v rámci výroby šperků přišlo znenadání, když nakupovala s mladší dcerou korálky, přičemž se rozhodla si to také vyzkoušet. Po zjištění, že jí to velice baví, se pustila hned do složitějšího tvoření. A to byli právě šaty, které ozdobila své nejstarší dceři na soutěž vrcholových tanečnic. Se šperky Swarovski se poprvé setkala, když sháněla sponzora pro kostýmy její dcery, bohužel však nikoho nenašla. Objevila, ale výhradního dovozce Swarovski, kde měla možnost odběru těchto kamínků za mnohem lepší cenu. Postupem času chtěla umožnit nákup i jiným, a proto se rozhodla založit e-shop pouze s kameny Swarovski.

Tisíce těchto kamenů použila na ozdobení kostýmu a šatů. Vše si dělala sama, už odmalička byla dá se říct samouk. A její tvořivost a představy jí  podpořili k nynější výrobě šperků a bižuterie, které postupem časů přidala na e-shop ke kamenům Swarovski, které i nyní umožňuje k odběru v podobě nalepovacích a našívacích kamenů.


Všechny tyto šperky naleznete v internetovém obchůdku LeeDesign, kde Vám milá a ochotná paní Libuše Pixová ráda pomůže s výběrem nebo Vám umožní vyrobení dle Vašeho výběru.

**
**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12662 (magazinpodnikani.cz#128)


Přidat komentář