Zakázková výroba nábytku - Nový Jičín a okolí

Truhlářské firmy nabízí výrobu různých částí nábytku a dřevěných doplňků. Proč si nedopřát originální skříň? Součástí práce zaměstnanců takových podniků je větší vstřícnost a individuální přístup k zákazníkovi.

Dřevěný nábytek, truhlářství

dnešní trh s nábytkem nabízí široký výběr obývacích stěn, skříní, komod, stolů i jiného dřevěného nábytku, ne vždy si vybereme podle svých představ. V takovémto případě lze využít služeb truhlářství, kde nám vyhotoví nábytek podle našeho přání. To můžeme zkonzultovat se zkušenými truhláři, kteří nám odborně poradí, jaký materiál se nejlépe hodí pro daný kus, jaké jsou možnosti opracování dřeva či lamina, varianty provedení a v jiných důležitých záležitostech spojenými s výrobou námi požadovaného nábytku. Další výhodou je, že skříň nebo stůl na míru bude mít rozměry, které si přejeme, protože výrobky prodávané v obchodě ne vždy vyhovují svou velikostí našim představám a možnostem umístění v bytě. V neposlední řadě budeme mít něco originálního, co nikdo jiný ve zcela stejném provedení mít nebude. Navíc zaplatíme jenom to, co skutečně potřebujeme a nebudeme tak muset kupovat kupříkladu skříň, ve které bude nějaké nevyužité místo. Mnohdy budeme překvapeni i nízkou cenou a to i v porovnání se sériovým nábytkem prodávaným v síti obchodních řetězců. Navíc pracovníci truhlářských firem mají k zákazníkům větší individuální přístup než prodavači ve velkých obchodech.

Nabídka truhlářských služeb v Novém Jičíně

Podívejme se nyní, co vše nám nabízí truhlářské díly v dnešní době.

Postele na míru, výroba

Jelikož postele na našem trhu jsou k dostání převážně ve čtyřech typizovaných velikostech, tak zvláště osoby většího vzrůstu nebo silnější  postavy mají problém s nalezením té své správné délky nebo šířky. Tento problém pak vyřeší zakázková kusová výroba. Moderní postele se skládají z bočnic a čel, která mohou být různě zdobena, především výzdoba čela může tomuto druhu nábytku dát prvky jedinečnosti. Podél bočnic je uložen rošt nesoucí nejčastěji pérovou, pěnovou nebo gumovou nafukovací matraci. Pod matrací je také rošt nebo prodyšná deska, která umožňuje proudění vzduchu a tak umožňuje odvádění vlhkosti z matrace během spánku. Místo pod postelí často slouží jako úložný prostor, což však negativně působí při odvětrávání. Protože v posteli statisticky trávíme kolem jedné třetiny života a správný spánek má velký vliv na naše zdraví, je jejich výběr velice důležitý.

Vestavěné skříně na míru

Skříně nám slouží jako prostor ke odkládání šatstva a oděvů, domácích spotřebičů, knih a časopisů i jiných věcí jako například trvanlivých potravin, které uchováváme ve spížních skříních. Skříň se skládá z korpusu, který je umístěn na soklu jinak zvaným podložím Její součástí jsou mnohdy police nebo zásuvky. Jejich důležitou součástí je lišta přišroubovaná ke dveřím tzv. klapačka anebo u moderního nábytku kartáček, který zabraňuje nadměrné prašnosti. Často máme specifické představy o rozložení a počtu polic a zásuvek anebo o rozměrech skříně, proto se při výběru tohoto druhu nábytku obracíme na** truhlářské specialisty**, kteří nám lépe vyhoví podle našich požadavků.

Kuchyňské linky na míru - Nový Jičín a okolí

Současné kuchyňské linky nám často kompaktně spojují veškeré kuchyňské spotřebiče, čímž kladně působí na celkový estetický vzhled kuchyní. Jsou v nich vkomponovány mikrovlné trouby, sporáky, ledničky a dřezy. V poslední době se jejich součástmi stávají také myčky, mrazáky a digestoře. Tímto dochází k jejich různorodosti a nárokům na kusovou výrobu na míru zákazníka.

Židle a stoly na míru

Tento** základní druh nábytku** je součástí snad každé domácnosti. Mnohdy chceme jeho vzhled skloubit s pojetím kuchyňské linky a ne vždy si vybereme ze sériově vyráběných produktů.

Dětský nábytek na zakázku

Každé je dítě svým způsobem osobnost, která je jedinečná a má své zájmy. Ty se navíc mění s věkem dítěte. Toto je třeba zohlednit při vybavení dětského pokoje či koutku.

Kancelářský nábytek na zakázku

V moderní době mají kancelářské prostory nepřeberné množství využití. Jinak si rozhodně budeme představovat vybavení kanceláře pro přijímání zákazníků nebo obchodních partnerů a jinak** kancelářský nábytek** pro bankovní přepážku. Často nám stoly slouží i jako kryt na osobní počítač anebo na ně umísťujeme počítačové periferie a jinou kancelářskou techniku.

Výběr správného kancelářského nábytku ovlivňuje naši práci a celkový pocit na pracovišti, kde mnozí z nás tráví většinu pracovního dne.

Dřevěné obklady a stropy

S pomocí dřeva můžeme vhodně** pomocí obkladů** doplnit vzhled místnosti. Obkladový materiál volíme tak, aby nám ladil s nábytkem a tak dotvářel celkový charakter. Podobně tomu je i u stropů, které rovněž lze dotvořit za pomoci dřeva.
Tady bychom jsme se měli poradit s truhlářem, který nám jistě doporučí možnosti řešení těchto bytových situací a vybere vhodný materiál.

Dřevěné schody

Podobně i schody lze vyrobit ze dřeva. I tady můžeme realizovat své představy a volit z několika druhů dřeva. I v případě zábradlí se nám nabízí několik variant zpracování a materiálu. Takto lze vhodně dotvořit interiér budovy, což obzvláště oceníte v chatách a chalupách.

Dřevěné balkóny

Zakázková truhlářství se zabývají i dřevěnými balkóny. Ty mohou být ozdobou domu případně bytu. Na základě Vašeho návrhu lze vytvořit opravdu hezké balkóny, které ještě mohou vyniknout případným zdobením dřeva.

Výroba pergol na zakázku

Pergoly jsou stále častější součástí našich zahrádek. Nejčastějším materiálem pro jejich výrobu bývá dřevo. Mnoho lidí za pomocí truhláře realizuje svou představu o tomto zahradním doplňku, proto se velice zřídka setkáme s podobnými a ještě řidčeji se stejnými pergolami blízko sebe.

Výroba plotů na zakázku

V minulosti bylo** oplocení** okolo stavení téměř výhradně dřevěné. Dnes tento materiál znovu přichází do módy a to zejména pro větší různorodost plotů a širší možnosti opracování.

Materiály používané v truhlářské výrobě

Nejčastějšími materiály využívanými v truhlářské výrobě jsou dřeva buku, dubu, olše a smrku. V poslední době se k vybavení bytů stále více uplatňuje** lamino**, které má podobné vlastnosti jako dřevo a přitom bývá cenově výhodnější.

Profesionální truhlářství v Novém Jičíně a okolí

Neváhejme tedy a vypravme se do** truhlářství**, kde můžeme se poradit s odborníky, kteří nám poradí jak nejlépe vybavit nábytkem náš dům nebo byt, navrhnou obložení zdi či stropu nebo nám případně pomohou dotvořit vzhled zahrady doplněním o pergolu nebo vhodný dřevěný plot. Proč si tedy nepořídit něco originálního, něco zcela podle našich představ a co skutečně potřebujeme a plně budeme využívat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12913 (magazinpodnikani.cz#549)


Přidat komentář