Zabezpečení vozidel Hradec Králové

Koupili jste si nový vůz a máte obavy z jeho odcizení? Chcete si nechat havarijně pojistit své vozidlo a chcete ušetřit? Pokud zní alespoň jedna Vaše odpověď ano, pak byste měli vyhledat firmu, která Vám Váš vůz zabezpečí.

To, že dnes má své auto téměř každý z nás, není nutné zmiňovat. Spolu s touto informací však jde ruku v ruce ještě ta, že se auta stále častěji kradou. Proto bychom si měli své plechové miláčky nechat dostatečně zabezpečit proti krádeži.

Zabezpečení vozidel - Hradec Králové

Rozhodli jste se zabezpečit svůj automobil a hledáte spolehlivou firmu, které byste tuto práci svěřili? Hledáte-li takovouto firmu v Hradci Králové, můžete se s důvěrou obrátit na firmu ELSTAR, jejímž majitelem je pan Jan Hvězda. Ještě před tím, než se na tuto firmu obrátíte, si můžete prohlédnout její internetové stránky www.elstar-hk.cz. Na těchto stránkách se mimo jiné dozvíte, co vše pro Vás může ELSTAR udělat. A co to je? Tato firma prodává a montuje bezpečnostní systémy SHERLOG, GSM, GPS pro radiové a satelitní vyhledávání vozidel či mechanické zabezpečení. Dále pak prodává a montuje centrální zamykání, autoalarmy a imobilizéry. A v neposlední řadě také firma ELSTAR montuje centrální zamykání, autorádia, navigace, handsfree a xenony. Poté již můžete firmu ELSTAR kontaktovat, a to buďto prostřednictvím e-mailu rehak.elstar@seznam.cz, nebo na telefonním čísle +420 777 666 584. Máte-li raději osobní kontakt, najdete tuto firmu na adrese Na Kotli 662, 500 09 Hradec Králové – Nový Hradec Králové.

ELSTAR - Jan hvězda

tel.:777 666 584

** ** e-mail:rehak.elstar@seznam.cz

*** *www.elstar-hk.cz

**
**

**
**

Zabezpečení vozidel proti krádeži v Hradci Králové

Dnešní doba je plná nenechavců, kteří si rádi místo toho, aby si auto koupili, raději nějaké ukradnou. Aby se nám nemohlo stát, že jednoho dne vyjdeme před dům a náš plechový miláček tam nebude, je potřeba jej dostatečně zabezpečit. Možností, jak to udělat je mnoho a firem, které se touto činností zabývají také. Proto zde vyvstává nejtěžší otázka a tou je. Jak si vybírat firmu, která nám zabezpečí náš vůz a především, jak vybírat vhodný zabezpečovací systém? Ještě před tím, než si zde řekneme, jaký systém je pro nás vhodný, měli bychom si zde říci, jaká zabezpečovací zařízení jsou v nabídce. Pro nás je z velké části při výběru rozhodující finanční stránka věci, ale ve svém vlastním zájmu bychom se jí řídit neměli.

Jaké jsou druhy zabezpečovacích systémů vozidel?

Zabezpečit své vozidlo můžeme hned několika způsoby. Na našem trhu existuje široká škála možných způsobů a to od zabezpečení SHERLOG, GSM či GPS až po mechanické zabezpečení. Co si představit pod pojmem mechanické zabezpečení? Jedná se především o centrální zamykání, imobilizéry, blikající diody, autoalarmy apod. Každý jednotlivý druh zabezpečovacího zařízení má něco do sebe. Výběr vhodného zabezpečovacího systému bychom měli přizpůsobit zejména stáří vozu a tedy jeho hodnotě. Jen sotva si budeme pořizovat nákladné sledovací zařízení do automobilu za cenu několika desítek tisíc korun. Naopak máme-li automobil za půl milionu, budeme trvat na dokonalém zabezpečení apod.

Mechanické zabezpečení vozidel Hradec Králové

Jedním ze způsobů, jak si své auto zabezpečit je, nechat si do něj nainstalovat mechanické zabezpečení. Mechanickým zabezpečením je kupříkladu zámek řadicí páky. Tento způsob je prováděn tak, že se provádí uzamčení řadicí páky v poloze couvání u manuální převodovky. Jedná-li se o automatickou převodovku, zamkne se tato v poloze P. Tento druh zabezpečení, vyrábí hned několik firem, jako např. Defend-Lock, Construct či ATC- Lock atd., přičemž rozdíl mezi nimi je pouze v designu, konstrukci či samotným ovládáním při uzamykání.  Další možností, jak si zabezpečit své auto je, značení skel. Toto značení se provádí tzv. pískováním evidenčních čísel či leptáním VIN kódů. Tento způsob Vaše auto neochrání, avšak pokud dojde k odcizení, je možno dle uvedených znaků tento automobil najít.

Elektronické zabezpečení vozidel Hradec Králové

Možnosti elektronického zabezpečení jsou daleko rozsáhlejší a účinnější, než u zabezpečení mechanického. Jedná se z velké části o autoalarmy, které se jeví jako optimální druh zabezpečení, neboť dokáže ohlídat celé auto od dveří, oken, kufru, kapoty až po interiér vozu. Toto zařízení funguje prostřednictvím ultrazvukových čidel a informuje majitele vozu ihned, jakmile dojde k zapnutí zapalování, rozbití okna, ukradení kol či napojení automobilu na odtah. Dále nás pak alarm upozorní na pohyb s automobilem, byť by se jednalo pouze o jeho náklon apod. Alarm vyhodnocuje situaci a poté zasílá majiteli vozu zprávu na pager. Alarm lze také dále napojit na elektrický okruh palivového čerpadla či startéru, čímž dojde ke znemožnění nastartování daného vozidla. Další alternativou elektronického zabezpečení jsou imobilizéry, které znemožní nastartovat dané vozidlo. Imobilizérů je velká spousta a řadí se podle typů na kontaktní, bezkontaktní, s dálkovým ovládáním, s připojením na centrální zámek či v podobě jednoduchého vypínače s výstražnou červenou blikající diodou.

Vyhledávací systémy ve vozidlech Hradec Králové

Další možností, jak své vozidlo zabezpečit je nainstalovat si do něj vyhledávací systém. Tento druh zabezpečení je instalován do dražších automobilů a dokáží identifikovat lokalitu vozu s velmi velkou přesností. Toto zařízení pracuje na principu lokalizačních vysílačů, které hlídají vozidlo celých 24 hodin. Úspěšnost vyhledávání ukradených vozidel zabezpečených funkcí SHERLOG je, až 98%. V případě, že máte své vozidlo zabezpečeno tímto zařízením, můžete si být jisti, že Vám pojišťovna poskytne výrazné slevy a bonusy na havarijní pojištění. Druhým typem vyhledávacího zařízení je GSM vyhledávání. Toto hledání je prováděno prostřednictvím GSM komunikátoru, který je ukryt ve Vašem voze. Tento komunikátor pak lze ovládat prostřednictvím svého mobilního telefonu. Jaké jsou možnosti GSM komunikátoru? S jeho pomocí lze zjistit polohu vozidla, odposlouchávat interiér vozu, zastrašit pachatele, odpojit startér či palivové čerpadlo, spustit poplach či aktivovat SOS volání. Jedním z dalších druhů vyhledávacích systémů je systém GPS, který využívá při své práci satelit.

Hradec Králové nabídka Hands-free sad

Mnoho řidičů i v dnešní době neustále za volantem telefonuje. Přitom existuje velká spousta možností, jak řídit a bezpečně telefonovat za volantem. Nejlepším způsobem, jak problém s držením telefonu vyřešit je, nechat si do svého vozu nainstalovat Hands-free. Toto zařízení se skládá z mikrofonu, kabelů a reproduktorů. Při instalaci hands-free sady jsou použity stávající reproduktory v autě a jsou-li při zvonění telefonu aktivní, třeba v podobě poslechu hudby, dochází k jejich samovolnému ztišení apod. To, že je nutno mít v autě hands-free udává zákon. Pouze tímto způsobem lze telefonovat za jízdy. Novinkou v hands-free sadách je možnost použití Bluetooth. Tato funkce je vhodná pro všechny druhy mobilních telefonů a při jejím použití není potřeba vrtat do palubní desky a řešit elektroinstalaci ve voze.

Hradec Králové instalace parkovacích systémů do auta

Jedním ze způsobů, jak pečovat o své auto je, nainstalovat si do něj parkovací systém. Tento systém nám dává možnost koukat se tzv. za vůz v případě, že chceme zaparkovat. Parkovací systém nás upozorní na možné překážky prostřednictvím akustického signálu. A jak to funguje? Čím menší je vzdálenost k překážce, tím vyšší je frekvence tónů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13897 (magazinpodnikani.cz#2871)


Přidat komentář