Výškové práce a mytí oken ve výškách - Jihlava

V o co vyšším patře pracujete, tím se také můžete těšit z vyšší prestiže. A tak není náhodou, že nových výškových budov přibývá a starší budovy zažívají proměny. Aby však byl pozitivní dojem zachován, nelze se chlubit špinavými okny.

Samozřejmě, z přízemí jen těžko dohlédneme do desátého, dvacátého a vyššího patra, abychom se jali zkoumat, zda je na oknech prach a fasáda potřebuje nějaké opravy. Jiný pohled se nám však naskytne přímo v daném patře.

Mytí oken na výškových budovách, hotelech

A jak jsme již v úvodu předestřeli, pokud si vezmete do Vaší luxusní kanceláře či zasedací místnosti potenciálního obchodního partnera, významného klienta apod., celkové snažení může přijít vniveč kvůli detailu: oknům, které sice slibují úžasný výhled. Výhled je však jakoby v mlze díky špíně, mastnotě a dalším nečistotám. Ovšem důležitost čistých oken nesouvisí jen s případným uzavřením obchodu. Výškové budovy nejsou jen firmy, ale také hotelové komplexy. A v neposlední řadě je možné ve výškových budovách také žít. Ať už v prvním, druhém, nebo třetím případě, nemusíte být na umývání oken, ale i další práce ve výškách, sami.

Výškové práce – Jihlava

V otázce výškových prací se můžete obrátit na specializované firmy, kdy jsou jejich pracovníci patřičně vyškoleni a mají zkušenosti a několikaletou praxi v oboru. Zaměříme-li se na Vysočinu, konkrétně na Jihlavu, pak Vám můžeme dát tip na firmu MARIAN VLK, s.r.o., u které lze poptávat celou řadu výškových prací, jež jsou vykonávány převážně s využitím horolezecké techniky a průmyslového lezectví. Objednat si můžete nejen již zmíněné **mytí oken, ale také**údržbu a čištění průmyslových hal – nátěry konstrukcí, střech a fasád, více, viz http://www.marianvlk.cz. Budete-li se chtít domluvit na konkrétní zakázce, či dlouhodobé spolupráci, kontaktuje firmu na e-mailu vlk.marian@gmail.com, nebo na tel: +420 777 646 398. Firma má také zastoupení v Pardubicích. Připojujeme kontakty: pan Petr Hejkal, Lidmily Malé 823, Pardubice, tel.: +420 725 317 060.

Profesionální výškové práce v Jihlavě

Možná zvažujete, že byste stran výškových prací zaúkolovali Vaše zaměstnance, případně firmu, která Vám provádí běžný úklid kanceláří, haly apod. Při výškových prací však nejde jen o strach z výšky. Profesionální firma, kterou byste si sjednali na výškové práce, zaměstnává pracovníky, kteří jsou patřičně vyškoleni a prošli veškerými důležitými zkouškami. V neposlední řadě je pak firma, včetně pracovníků, pojištěna při případném úrazu, či při vzniku škody na Vašem majetku. Samozřejmostí, kterou můžete očekávat, je kvalitně odvedená práce, která se pak týká nejen mytí oken. Výškové práce totiž zahrnují celou plejádu prací, včetně drobných zednických, opravárenských, elektroinstalačních apod.

Mytí oken ve výškách Jihlava

Než přejdeme k dalším výškovým pracím, zastavíme se ještě chvíli u mytí oken ve výškách. Mytí a čištění se pak týká jednak oken, ale i prosklených dveří, prosklených příček, skleněných plášťů budov. Při** mytí oken ve výškách Jihlava** se můžete setkat s možností v podobě pojízdného lešení, vysokozdvižných plošin, či úvazu.

mytí oken vy výškách

Nátěry ocelových konstrukcí v Jihlavě

Vše má svoji životnost, trvanlivost. Navíc, pokud se ještě přidá působení vnějších vlivů, je jen otázkou času, kdy bude zapotřebí opravy, modernizace aj. Stopy času, stejně jako déšť, vítr, kroupy, se promítnou i na stavu ocelových konstrukcí.** Nátěry ocelových konstrukcí** je možné provádět za využití horolezecké, případně vysokozdvižné techniky. Nejde však jen o ledajaké natření. Je třeba také znát problematiku jednotlivých nátěrových hmot.

Nátěry střech, renovace střech na Jihlavsku

Také střecha, byť by byla sebekvalitnější, potřebuje čas od času natřít, vyčistit. U firmy se specializací na výškové práce, můžete poptávat nátěr střech, případně i renovaci, konkrétně pak střech plechových, asfaltových, eternitových, taškových. Se střechou, jako takovou, pak ještě úzce souvisí nátěry okapů, jejich montáž, oprava.

Natírání sloupů vysokého napětí v Jihlavě

U natírání ve výškách ještě zůstaneme. Možná při Vašich toulkách, cestách spočine pohled nejen na krajinu, louky, pole, lesy, ale také budovy a sloupy vysokého napětí. Ony sloupy musel někdo instalovat. Ovšem tím práce s nimi nekončí. Je zapotřebí je nechat pravidelně natírat. A i touto ne zrovna bezbečnou prací, se zabývají firmy specializující se na výškové práce.

Jihlava nátěry fasád

Fasáda domu plní nejen funkci estetickou, ale také užitnou. I v případě fasády je třeba pamatovat na renovační kroky, spočívající v čištění a nátěrech. Pro nátěry fasád se využívají akrylátové fasádní barvy, silikátové fasádní barvy, silikonové fasádní barvy. Vybraná firma Vám pak může provést nátěr fasády dle Vašeho výběru. Můžete si však také nechat poradit, nejste-li zrovna znalí ve fasádních barvách a doposud jste se touto problematikou nezabývali.

Výběr fasádní barvy na nový nátěr

Akrylátová barva se především volí u nových objektů, ale také v těch případech, kdy nemusíte řešit případné potíže s vlhkostí. Akrylátová barva se dobře omývá, je elastická, paropropustná a také dobře odolává povětrnostním podmínkám. Oproti tomu silikátová barva se volí u starších objektů, ale také u novostaveb. Můžete u ní očekávat vysokou paropropustnost, čím dochází k potřebnému vysychání zdiva, které je vlhké. Je však třeba pamatovat na to, že silikátovou barvu není možné použít na fasádu, která byla předtím natřená akrylátovou, nebo silikonovou barvou. A jako poslední je zmíněná silikonová barva, pro kterou je typické, že velmi dobře brání usazování prachu na fasádě. Silikonová barva se také může pochlubit výbornou vodoodpudivostí, paropropustností a je využívána například pro památkové objekty.

nátěry fasád ve výškách

Technologický postup pro nátěry fasád

Než vůbec může dojít k novému nátěru, je třeba přistoupit k řadě kroků. Prvním z nich je očištění zdiva od prachu, mastnoty, ale také od případného narostlého mechu, či lišejníku. Následuje oprava míst, která jsou například popraskaná, puklá. Finálním krokem je pak zpevnění podkladu, kdy hovoříme o penetraci. A pak již může firma provést nátěr vybranou barvou (typ, odstín). Samotný nátěr se pak provádí za pomoci štětky, válečku, nebo také speciálním strojem.

Opravy domů v Jihlavě

Mezi další výškové práce patří opravy domů, včetně domů panelových. V tomto případě můžete poptávat například nové vyspárování panelů – sanace lodžií – sanace balkonů – tmelení meziokenních výplní – tmelení samotných oken – nátěry fasády – nátěry jednotlivých klempířských prvků.

Drobné zednické práce Jihlava

Od fasády, opravy domu se dostáváme k zedničině. Tu může zastat nejen vyučený zedník. Častokrát je však třeba nejen znalostí a zkušeností zednického oboru, ale současně i zkušeností s prací ve výškách. Ne každý zedník kvituje, že jeho práce je maximálně ve výšce několika metrů. Svým způsobem tak můžeme** zednické práce** zařadit i do** výškových prací**. Díky oslovení firmy, která má v nabídce služeb nejen výškové práce, ale i práce zednické, získáte značnou výhodou.

Jihlava práce a opravy na těžko dostupných místech

Ne každá práce je procházkou růžovým parkem. Budovy, domy, chalupy a další objekty se nestaví jen na místech, které jsou dobře přístupné. Kupříkladu na Vysočině, ale i v horských oblastech je nemožné najít jen rovinu. A tak, pokud potřebuje opravit, či provést práci na domě, či jiné nemovitosti, ke které se zrovna lehce nedostane, víte, na koho se můžete obrátit.

Údržba a čištění průmyslových hal na Jihlavsku

Průmyslové haly, výrobní haly má řada z nás spojené s hlukem, prachem, špínou, mastnotou. To, že se jedná o průmyslovou halu, však ještě neznamená, že není nutné tolik řešit její údržbu a čištění. Spíše by tomu mělo být naopak. Kupříkladu čištění průmyslové podlahy, dlažby může výrazně snížit počet pracovních úrazů. Vedle čisté podlahy, dlažby, pro kterou je využíváno vysokotlaké čištění, můžete poptávat i další dílčí činnosti. K nim patří například venkovní nátěry průmyslových plechových konstrukcí, hal – protipožární nástřiky – protipožární nátěry – umytí oken, prosklených stěn, světlíků – vyčištění horizontálních a vertikálních žaluzií – vyčištění konstrukcí – vyčištění elektroinstalace – vyčištění osvětlení a klimatizace aj.

čištění a údržba průmyslových hal

Instalace reklam Jihlava

K výškovým pracím Jihlava patří také** instalace reklam**, které můžete spatřit nejen u dálnic, ale také na štítech budov, konstrukcích, či jiných reklamních poutačích. I instalace reklamy, či reklamní plachty, reklamního polepu vyžaduje zručnost a zkušenost. Bez horolezecké, či vysokozdvižné techniky není možné instalaci reklamy provést. Častokráte se instalace provádí na špatně dostupných místech, včetně nepřístupného terénu.

Arboristika a kácení stromů v Jihlavě

Další službu, kterou můžete u firmy zabývající se výškovými pracemi poptávat, je komplexní péče o Vaše dřeviny, ať už na zahradě, u firmy, či v parku apod. Můžete poptávat všechny odborné zákroky, ke kterým patří řezy stromů, jejich ošetření, vazby korun. S tím souvisí i problematika bezpečného kácení stromů, kdy je třeba dbát zvýšené opatrnosti, aby část stromu při prořezu, či jeho koruna, nijak nepoškodila objekt, či nezranila případné kolemjdoucí.

Jihlava úklid sněhu ze střech, odstranění ledu

Zima a příděl sněhu přináší nejen radovánky v podobě koulovačky, jízdy na sáňkách, na lyžích. Nánosy sněhu, stejně jako ulpívající led a rostoucí rampouchy mohou přidělat nemalé starosti majitelům objektů. Ne však v případě, pokud jejich odborné odstranění a úklid přenecháte profesionální firmě.

Výměna a drobné opravy svítidel a elektrozařízení Jihlava

S příchodem každého večera se rozsvítí pouliční lampy, díky kterým se nemusíme bát jít ven i v noci. U lamp, stejně jako u elektrozařízení, může dojít k poškození, či se na jejich nefunkčnosti podepíše nějaký ten vandal. Co nyní? Se žebříkem se jen těžko ke svítidlu dostanete. Krom toho nemáte ani oprávnění. Se svým požadavkem však můžete Vy, obec, město oslovit firmu, která se specializuje na výškové práce a disponuje patřičným osvědčením.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13941 (magazinpodnikani.cz#2916)


Diskuze a zkušenosti

Boudy | 31.03.2014 18:19
Re: Výškové práce a mytí oken ve výškách - Jihlava Firma není to za co se vydává, jsou to lháři a podvodníci. Audit na ně, a bylo by.

Stanislav Petr | 01.01.2015 15:46
Re: Výškové práce a mytí oken ve výškách - Jihlava Všechno je to o zkušenostech a výbavě. Bez kvalitní výbavy Vám nikdo okno pořádně neumyje, a když občas vidím, co by správně měli tito pracovníci vlastnit (stačí si projet www.worksafety.cz), tak se místy divím, že běžní umývači oken ve výškách neplní stránky černých kronik.


Přidat komentář