Výškové a stavební práce - Žďár nad Sázavou

Čištění a úklid světlíků, opravy fasád, střech a žlabů, to je pouze malý příklad prací ve výškách, kdy je třeba použít horolezecké vybavení a mít notnou dávku odvahy. Výškové práce jsou odborná činnost, kterou svěříme zkušené firmě.

Jistě s námi budete souhlasit v tom, že práce ve výškách nemůže vykonávat každý z nás. Většina lidí má samozřejmě přirozený strach z výšek. Sami jste možná měli možnost vyzkoušet, že pracovní činnost z pouhé výšky štaflí či žebříku není stejná jako při stabilním postoji na zemi. Nejde tedy jen o to nebát se, ale také mít jistotu o tom, co dělám a mít potřebné zkušenosti. Pracovníci, kteří provádějí výškové práce, navíc musí znát a dodržovat pravidla bezpečné práce ve výškách, musí znát veškeré právní normy a zásady bezpečnosti. Firmy, které se zabývají výškovými pracemi, používají potřebnou horolezeckou techniku. Kromě platného osvědčení k práci ve výškách za pomocí horolezecké vybavení, mají takové firmy zkušenosti, vysokou odbornost a profesionální přístup. V tomto oboru se nesmí nic zanedbat. Pojďme si tedy něco o této zajímavé profesi říci. Zajímalo nás, jaké práce ve výškách si můžeme objednat, a jaké je praktické využití výškových prací pomocí horolezecké techniky.

výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení

 

Výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení ve Žďáru nad Sázavou

Pokud potřebujete vykonat stavební práce ve výškách, které nelze zrealizovat za pomocí pracovní plošiny nebo lešení, obraťte se na odborníky na práce ve výškách. Tito specialisté na výškové práce používají profesionální horolezecké vybavení a dokáží splnit úkoly, kde ostatní selhávají. Výškové práce pomocí horolezecké techniky zahrnují veškeré stavební, montážní a lakýrnické činnosti a práce ve výškách, práce na nedostupných místech, a v prostředí, kam se technika nedostane. A protože je zde vyloučen pronájem lešení nebo strojního vybavení, služby výškové práce za pomocí horolezecké techniky jsou levnější a rychlejší.

Práce ve výškách Žďár nad Sázavou

Firma Jan Štefáček, která nabízí výškové práce, pro Vás dokáže zrealizovat řadu služeb a činností.** Zkušení pracovníci - horolezci umějí** mnoho různých řemesel a profesí. Jedná se o špičkové odborníky, kteří ovládají spousty řemesel, mají praxi a znalosti. Mnohdy pracují nad našimi hlavami, ve městech, na budovách, nad chodníky, a my o nich nemáme ani tušení. Pokud hledáte odborníka pro výškové práce neváhejte se obrátit na firmu:

  • Jan Štefáček
  • Hamry nad Sázavou 373, 591 01
  • +420 602 746 698
  • hammer.ranc@seznam.cz

Žďár nad Sázavou nabídka služeb výškových prací

Výškové práce je velmi široký pojem a tak si pojďme představit, co všechno výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení představují. Vybírat můžeme z velmi široké škály služeb a produktů, jako například čištění okapů, čištění a úklid světlíků, opravy fasád domů, natírání střech a žlabů. Ale pomocí horolezecké techniky je nabízeno také například mytí oken u výškových budov, čištění fasád, zednické práce na opravách říms a fasád, opravy komínů, montáže nebo opravy hromosvodů. Další službou jsou nátěry veškerých klempířských prvků ve výškách, tmelení stěn ve výškách či montáž okapů a žlabů. Pomocí horolezecké techniky je také prováděno rizikové kácení stromů nebo likvidace nebezpečné vrstvy sněhu ze střech domů.

Čištění světlíků ve Žďáru nad Sázavou

Čištění světlíků je zajímavá a velmi užitečná služba, která se realizuje pomocí horolezecké techniky. Jedná se mnohdy o výškové práce ve stísněných prostorech, kam by se technika nedostala. Lidé si někdy pletou světlíky s odpadkovým košem a proto je potřeba, aby se někdo vyčištění světlíků ujal. A tou správnou firmou je právě společnost, která se umí pohybovat na horolezeckém laně. Další podobnou službou je čištění průmyslových komplexů a budov, kde se nalézá tak mnoho nedostupných míst.

čištění průmyslových budov

Čištění průmyslových budov na Žďársku

Kromě čištění světlíků u obytných domů je nabízeno také čištění průmyslových budov nebo celých komplexů, čištění jeřábových drah, nebo čištění stavebních a jiných konstrukcí jako jsou například klimatizační rozvody, rozvody vzduchotechniky, elektroinstalace, čištění rozvodů vody, plynu apod.

Výškové čištění okapů

Každá budova má svůj okap, a pokud jsou v blízkosti stromy, okap se stává ideálním místem pro zachycení padajícího listí. Pokud se okapy nekontrolují, zákonitě dojde časem k jejich zanesení. Proto je důležité okapy pravidelně prohlížet a čistit. Nikdy nevíme, co žlabů spadlo, a ze země do nich prostě vidět není. Jak tedy okapy vyčistit? Rychlé řešení přináší firma, která nabízí výškové čištění okapů. Okapy lze totiž velmi snadno a rychle vyčistit s použitím horolezecké techniky. Navíc je pro zákazníka tento způsob čištění výhodný i v tom, že vyčištění okapů probíhá rychle, bez hluku a je mnohem levnější než jiné způsoby.

Zajištění nátěru okapů a střech ve Žďáru

Zajištění nátěrů

Nátěry a opravy střech či střešních krytin je velmi důležité zajistit včas, zejména a měla by jim předcházet pravidelná kontrola. Pokud již začne do domu zatékat, poškozování střechy se bude zvětšovat a hrozí poškození dalších částí domu. Je třeba si uvědomit, že teplota povrchu střechy velmi kolísá a to má vliv na použitý materiál střechy. Také samotná střecha, okapy nebo jejich nátěr samozřejmě stárne a střecha spolu s okapy vyžadují opravy. Proto si nechte stav Vaší střechy včas zkontrolovat, případně opravit. Vhodným způsobem ke kontrole, k opravám, nátěrům střech a okapů, je využití služeb výškových prací na střechách, za pomocí horolezecké techniky.

Opravy fasád ve Žďáru nad Sázavou

Opravy a nátěry fasád domů jsou další z řady služeb, které lze výhodně zrealizovat pomocí výškových prací. Pokud není poškození fasády příliš rozsáhlé, tyto zednické práce jsou úspěšně prováděny právě za pomocí horolezecké techniky. Pracovník na horolezeckém laně zkontroluje, zda fasáda neobsahuje nějaké praskliny a snadno a rychle je opraví. Tyto malé praskliny nemůžete ze země vidět, a jejich včasné odhalení předejde pozdějším nákladnějších opravám. Pomocí výškových prací z lana lze také rychle opravit oloupané části fasády. A ani při tom nemusíte stavět lešení, chodník před domem tedy zůstává volný.

Výhody horolezeckých výškových prací

Výškové práce, realizované pomocí horolezecké techniky, přináší řadu výhod. Obvykle jsou nejlevnější (není třeba pronajímat drahou stavební techniku) a nejrychlejší (horolezec je na místě určení velmi rychle). Proto jsou výškové práce z lana tak často využívány v oblasti drobného stavebnictví. Zkušená firma Vám navíc může nabídnout vyřízení stavebního povolení, realizaci prací, ale také kolaudaci stavby. Správná stavební firma Vám dokáže vytvořit projekt dle Vašich představ. Ať už se jedná o komplexní rekonstrukci domu, opravu celé střechy nebo výměnu střešních tašek. Společnost, nabízející výškové práce, používá profesionální vybavení a kvalitní materiály. Profesionálně vyškolení horolezci jsou zárukou té nejvyšší kvality a vaší plné spokojenosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13617 (magazinpodnikani.cz#2131)


Přidat komentář