Ubytování v Plzni

Plzeň je metropole, kde si užijí dospělí i děti, sportovci i lenoši, milovníci přírody i památek. Nejvíce ze všeho si na své přijdou milovníci piva. Přijďte se tedy podívat do Plzně.

Ať navštívíte jakoukoliv část Plzně, historické jádro s impozantní katedrálou anebo nádhernou přírodu v okolí, skvělé pivnice s vyhlášeným plzeňským pivem, všude na vás dýchne kouzlo výjimečné pohostinnosti. Dovolenou na Plzeňsku můžete strávit mnoha způsoby, je ideálním místem pro pěší turistiku, vodní sporty i cyklistiku. Na Plzeňsku naleznete zajímavou Zoologickou zahradu s Dino parkem, nejdelší motorkářskou dráhu u nás, historické podzemí, minimálně dvě velmi zajímavá a velká golfová hřiště (Golf Park a Golf resort), Technnical science center, Velkou synagogu, Vodní hamr Dobřív, zámek Zbiroh a také unikátní Plzeňský prazdroj.

Jestliže se rozhodnete pro návštěvu Plzně a hledáte něco vskutku jedinečného, zkuste se porozhlédnout po dobrém ubytování.

Návštěva Pivovarnického muzea v Plzeňském pivovaru

Součástí pobytového balíčku je nejen ubytování v hotelu na víkend, parkovací místo, snídaně, ale i speciální pivní menu k večeři od šéfkuchaře hotelu. To však není všechno, balíček je spojen s možností návštěvy Pivovarnického muzea v Plzeňském pivovaru s rezervací v unikátní restauraci PUB, kde si sami točíte pivo.

Restaurace PUB je jednou z restaurací řetězce restaurací The PUB. Pub znamená Pilsner Unique Bar a unikátní je právě v tom, že si můžete natočit své vlastní pivo přímo u stolu. V hospodě můžete také soutěžit s ostatními stoly i restauracemi o pití piva v České republice.

Manažerské pobyty v Plzni

Tip pro manažerské pobyty. Víkend plný rychlých kol a střelného prachu. V pobytovém balíčku naleznete mimo ubytování na víkend pro dvě osoby i možnost využití návštěvy jedné z nejdelších moto-kárových tratí v České republice a možnost si zastřílet na střelnici, která se nalézá nedaleko hotelu.

Romantické pobyty v Plzni

Je pozvánkou pro všechny zamilované, milující, čerstvé novomanžele i všechny ostatní, kteří se chtějí nechat hýčkat a užít i skvělé relaxace. Balíček ** ** obsahuje ubytování, sekt, welcome drink, snídani formou bufetu, 1,5 hodinový pobyt ve wellness centru, romantickou večeři, parkování a třetí noc s padesáti procentní slevou.

Kvalitní restaurace v Plzni

V komplexu hotelu naleznete i kvalitní restauraci, která nabízí zajímavou kuchyni za příznivou cenu. Můžete zde využít poledního menu anebo si vybrat z netradičního jídelního lístku.** Součástí ubytovacích služeb jsou snídaně**. Snídaně můžete využít i v rámci firemního jednání, či prostě, protože je máte rádi. Za jednotnou cenu můžete sníst, co hrdlo ráčí.

Snídaně probíhají formou bufetu, kdy máte na výběr z několika možností teplých i studených potravin. Součástí je široký výběr pečiva, ovoce a nápojů. V restauraci si můžete objednat raut či cateringovou službu, která vám sestaví menu přímo na míru.

Služby hotelu v Plzni, wellnes služby

Poskytovaných služeb hotelu je skutečně mnoho, můžeme je všeobecně rozdělit na placené a neplacené.

V rámci neplacených služeb se vám** hotel** postará o donášku a úschovu zavazadel, poštovní služby, zajišťování služeb hotelu, rezervaci míst v restauraci, rezervaci wellness mimo hotel, všeobecné informace a vyřizování vzkazů.

Kromě těchto neplacených služeb, však možná využijete i z nabídky dalších, již placených. Patří mezi ně: donáška na pokoj, snídaně na pokoj, transfer zavazadel mimo hotel, telekomunikační služby (podle místního tarifu), poskytnutí informací, zajištění lístků a vstupenek, využití praní a žehlení prádla, drobný prodej, hlídání dětí, průvodce, možnost tisku, kopírování a faxování.

Plzeň pronájem konferenčních místností

Nabízí všem obchodníkům a firmám konstruktivně využít svůj pobyt a spojit jej s pronájmem konferenční místnosti. Konferenční místnost poskytuje reprezentativní zázemí pro široký rámec využití. Další velkou výhodou při zvažování pořádání různých konferencí, seminářů, obchodních jednání, je možnosti využití všech služeb pod jednou střechou.

Masáže v Plzni

Ať jste již do Plzně zavítali z pracovních, rekreačních či jiných důvodů, je skvělé po náročném dni využít masérských služeb a nechat se hýčkat zručnýma rukama kvalifikovaného maséra. Masážní salon je vzdálený od hotelu tři minuty pěší chůze a vy v něm můžete zažít příjemnou hodinu a půl, kdy budete jen a jen relaxovat. Z nabídky salonu si můžete vybrat z široké nabídky masáží, například z celotělové masáže, párové celotělové masáže, medové masáže, čokoládové masáže, baňkování či masáže rukou, nohou, šíje, zad a ramen.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12940 (magazinpodnikani.cz#607)


Přidat komentář