Truhlářství, nábytek na míru - Králův Dvůr a okolí

Přejete si nábytek, který nikdo nemá? Toužíte po originalitě nebo je váš interiér atypický? Máte rádi vůni dřeva a sladěný nábytek do posledního detailu? Pak navštivte truhlářskou dílnu. Truhlář splní vaše požadavky do puntíku.

Truhlářství - Králův Dvůr a okolí

interiéru nachází dřevo maximální využití. Nábytek ze dřeva to je nejen klasika, to je originalita, elegance, praktičnost. Kuchyňská linka z rukou truhláře znamená maximální pohodlí pro hospodyňku, protože linka bude přesně podle jejich potřeb, její výšky, způsobu jejího vaření. Chodby, ložnice, koupelny, úložné prostory mohou být vybaveny nejrůznějšími vestavěnými skříněmi, které prostor výborně doplní a zároveň poskytnou možnost bezproblémového uložení věcí při nejlépe využitém prostoru. Celý domov lze zútulnit dřevěnými obklady, zvýraznit elegantním dřevěným schodištěm, které může dokonce působit dominantním dojmem. Prostor mohou doplnit police a různé prvky z rukou truhláře, který je přesně vyrobí na základě vašich předložených představ. Atmosféru domova skvěle doplní** dřevěné podlahy**, které jsou nejen krásné, ale také praktické a mohou se renovovat.

ukázka z dílny firmy DUOLIT

Hledáte-li odborníka přes** truhlářské práce** a bydlíte v oblasti Králova Dvoru a okolí, máme pro Vás tip na firmu DUOLIT s.r.o. . U firmy DUOLIT s.r.o. můžete poptávat služby týkající se** truhlářských prací, výroby a montáže kuchyškých linek na míru, dětských pokojů a celkového vybavení interiéru.** . Více informací o službách firmy DUOLIT s.r.o. naleznete na internetových stránkách** www.duolit.cz.** Kontaktovat již zmíněnou firmu můžete na tel. čísle +420777 340 764, na e-mailu petr-cervenka@iol.cz či osobně na adrese Králův Dvůr 432, 267 01.

**Logo firmy
**

Využití dřeva v exteriéru, zahradní nábytek na zakázku Králův Dvůr

Dřevo najde své uplatnění také venku. Na terase, v zahradě, u bazénu, prostě všude, kde poskytuje pohodlí a odpočinek pro své majitele. Dnes se již není třeba obávat využití dřeva venku. Zásluhou impregnace a také dovozu exotických dřev má dřevo ve venkovních prostorách velmi dlouhou užitnou hodnotu. Dnes je možné využít dřeva i tam, kde to dříve bylo problematické. Je to právě zásluhou dovážených** exotických dřev**, které mají vysokou tvrdost a odolnost. Nepotřebují dokonce ani chemické ošetření. K typickým zástupcům těchto dřev patří dřevina bangkirai.

Profesionální truhlář v Králově Dvoře

Pokud zatoužíte pořídit si** dřevěný nábytek** ať již do interiéru nebo exteriéru svého domova, je zapotřebí vybrat opravdu** šikovného truhláře**. Právě ten totiž dokáže z neopracovaného kusu dřeva vytvořit podle vašeho přání prvotřídní kus nábytku nebo interiéru.

Králův Dvůr dřevěný nábytek na míru

nábytek na míru

Nábytek z masivu je často objednáván zákazníky, které neuspokojuje současná nabídka nábytku na trhu. Většinou jde o zákazníky, kteří mají velký cit pro přírodu a přírodní materiály nebo o ty, jež zařizují atypické prostory. Dřevo je mnoha generacemi prověřený materiál bez jakýchkoliv nežádoucích účinků, který je vhodný jak pro děti, tak pro alergiky. Jde o

stabilní materiál, který jde renovovat a jehož užitná hodnota je několik desítek let. Jeho odolnost se navyšuje konečnou povrchovou úpravou, kdy se dnes nejčastěji využívá vodou ředitelných laků a přírodních vosků. Konečná povrchová úprava nabízí nejen kvalitní ochranu nábytku, ale dává i možnosti oprav a retuší drobností a dodává nábytku atraktivní patinu. Výběr dřeva, ze kterého si nábytek objednáte, závisí na vašich představách o barvě dřeva, letokruzích, tvrdosti a odolnosti. Každý druh dřeva má jiný odstín. Lze tak vybírat ze světlých až žlutých dřev, z červených odstínů, z odstínů do zelena, z tmavých odstínů, některé odstíny mohou být až černé. Také** struktura dřeva** je pokaždé jiná, buď je hustá a velmi výrazná nebo jen velmi řídká až nepatrná. Dříve se nábytek z masivu vyráběl pouze v selském stylu, dnes lze vyrobit nábytek na zakázku přesně podle vašich představ, tedy klidně i ve vysoce moderním minimalistickém stylu.

Kuchyně na zakázku Králův Dvůr a okolí

kuchyně na míru

Kuchyň se často nazývá srdcem domova. Patří totiž k nejpoužívanějším místnostem v domě. Schází se zde celá rodina. Kuchyň může sloužit k celé řadě účelů. Záleží, co která rodina preferuje. Pro někoho je kuchyně vlastně takovým obývákem, pro jiného jen koutem na vaření, případně místem pro rychlé stolování. Oblibu mají také velké** kuchyně kombinované s jídelním koutem**. Tyto kuchyně jsou opravdu plně využívány celou rodinou. Plní se zde klasické úkony jako příprava jídla, vaření, konzervování, společná posezení, společné snídaně, obědy i večeře. Z pravidla se zde slaví i narozeniny a vánoce. Taková kuchyň potřebuje opravdu** příjemné a praktické vybavení**.

Moderní kuchyňská linka na míru

Musí být především praktická a účelná. Pokud si ji necháte vyrobit na zakázku, pak bude také originální. Navíc naprosto přesně zapadne do vymezených prostor. Nezapomeňte na to, že kuchyňská linka by se měla dělit do zón. Navíc si nechte nainstalovat i moderní úchyty, police s vysouváním, držáky, koše. Součástí moderní linky na zakázku jsou i vestavěné spotřebiče, které mají mnohdy menší spotřebu než ty volně stojící. Nezapomeňte ani na takové maličkosti, jako jsou police na zeď. Tak vám bude celá kuchyň krásně ladit.

Králův Dvůr výroba nábytku do dětského pokoje

Jde o prostor, který nelze vybavit nábytkem natrvalo. Jde o to, že dětský pokoj vlastně stále roste stejně jako jeho obyvatelé. V první fázi života dítěte platí heslo, že méně znamená více. Základní nábytkovou výbavou by měla být skříň na oblečení a postýlka. Hračky se většinou vejdou do bedny. Jak dítě roste, potřebuje stále více zařízení. Přibude postel, stůl, psací stůl, police a další úložné prostory.

dětský pokoj

Podlahy z masivu, renovace podlah z masivu Králův Dvůr

Dřevěné podlahy budou vždy stálicí na trhu s podlahovinami. Mají nesporné výhody, co se týká údržby a jejich renovace, dnešní výběr druhů dřeva je opravdu široký a tak vznikají podlahy, které jsou svým vzhledem** moderní i klasické, zajímavě řešené a především přírodní.** Masivní podlahy mohou být z tuzemských dřev nebo z dřev dovážených. Pravdou je, že podlahy z tuzemských dřev jsou levnější, ale exotické dřeviny nabízejí naproti tomu neotřelý design, který skvěle doplní moderní i tradiční interiér. Navíc podlahy z exotických dřevin vynikají tvrdostí, mají zvýšenou odolnost a tvarovou stálost. Velmi dobře se udržují a stejně jako podlahy z tuzemských dřevin se mohou několikrát renovovat.

Truhlářská dílna v okolí Králova Dvora

ukázka z dílny firmy DUOLIT

Než se rozhodnete pro zadání zakázky truhlářské dílně, měli byste dílnu navštívit a požádat o možnost nahlédnutí do vzorníku používaných dřev a také možnost prohlédnutí již hotových výrobků. Jen tak si můžete udělat konkrétní představu o kvalitách a barevném provedení vybraného druhu dřeva a také o práci zvolené truhlářské dílny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13250 (magazinpodnikani.cz#1302)


Přidat komentář