Truhlářství, nábytek na míru Karviná, Ostrava, Opava

Chcete nejen krásný, ale i vysoce kvalitní nábytek? Pak nejlépe uděláte, pokud se obrátíte na zakázkovou firmu, která vám nábytek zhotoví na míru. Přitom si budete moci vybrat materiál a budete se moci vyjádřit i k provedení.

Originální nábytek Karviná, Ostrava, Opava

Originalitu nenajdete v žádném obchodě. Pokud ano, jde často o prodej uměleckých kusů. Většinou však za originálním zařízením svého bytu musíte k odborníkovi. Tedy do truhlářské dílny, kde vám ochotně pomohou nejen s vašimi plány, ale doporučí vám i zajímavý materiál a možnosti zpracování. A nejen to. Je třeba si uvědomit, že originalita není jen v modernosti. Originální nábytek je především nábytek vyrobený na míru zákazníka a daného prostoru. To znamená, že podtrhne interiér, udělá z něho výjimečný funkční prostor, kde se bude každému líbit a bude se zde cítit dobře. Originalita tedy není jen v modernosti a nefunkčnosti. Ale zejména v tom, co** šikovní truhláři a designeři umí vyrobit** k plné spokojenosti zadavatele.

Zakázková výroba nábytku v Karviné, Ostravě, Opavě

Zaručí vám originální design, funkčnost i ergonomická pravidla, stejně jako bezpečnost a variabilnost, a přesně to, co si pro svůj interiér představujete. V dnešní době je v nabídce řada materiálů. I přesto však zůstává nejoblíbenější masivní nábytek. Lze ho však kombinovat i s mnoha dalšími materiály. Tak je možné nechat si nábytek na míru vyrobit kamkoli. Do obýváku, kuchyně, koupelny, ložnice, dětského pokoje, pokoje pro hosty, podkroví, chodby, i tam, kde se na první pohled vůbec nic nevleze.

Kde si nechat navrhnout nábytek

Zakázkový nábytek si můžete navrhnout sami, nebo vám může udělat návrh bytový designer. Můžete i přímo v truhlářství dojednat, že vám nábytek navrhnou. Většinou vás zástupce navštíví doma, proměří a projedná s vámi možnosti a pak vám připraví návrh nábytku. Propracovaný návrh bývá v 3D provedení a vy máte možnost až do jeho odsouhlasení zasahovat a měnit podobu i rozměry. Pokud však jde o vestavěný nábytek, pak s rozměry nic nenaděláte. Po odsouhlasení se sepíše smlouva o dílo a vy již jen čekáte na dodání. Smlouva by měla obsahovat nejen vše o provedení, materiálu a rozměrech zakázky, ale i cenu, data jejího dodání, případné penále při zpoždění, montáž na místě a záruční dobu, včetně podmínek reklamace.

Truhlářství - Karviná, Ostrava, Opava

I když budete mít ve smlouvě uvedeny podmínky reklamace, pak jich nebudete muset využít, zvolíte-li Truhlářství Swaczyna v Horní Suché. Truhlářství pana Jiřího Swaczyny vzniklo již v roce 1998 a za tu dobu získalo řadu velmi spokojených zákazníků. Zařízení, originální nábytek a další výrobky z truhlářské dílny pana Jiřího Swaczyny najdete v mnoha domácnostech, kancelářích, obchodech, ale i restauracích. Vše je vyrobeno na míru zákazníka. Přitom můžete vybírat z klasických i moderních materiálů, stejně tak stylů. Objednat si můžete zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňskou linku, obývací pokoj, ložnici, vestavěné skříně, originální nábytek, zkrátka cokoli, čím chcete vybavit váš interiér.

Pan Jiří Swaczyna je schopen podle domluvy provést také celkovou realizaci vašeho interiéru. Problémem nejsou ani odborné návrhy a provedení, které citlivě sledují přání každého klienta. Další velkou výhodou je samozřejmé zakomponování a dodání vestavěných spotřebičů. A i když se říká, že v jednoduchosti je krása, tak složitý design zase může upoutat svou originalitou. Obojí vám pan Jiří Swaczyna vyrobí. Pro inspiraci i pro další informace můžete navštívit internetové stránky pana Jiřího Swaczyny na** www.swaczyna.cz** nebo se můžete rovnou vypravit do jeho dílny na adresu Hornosušská 1308/93a, 735 35 Karviná, Horní Suchá. Pro další informace i objednávky je tu pro vás e-mailová adresa swaczynaj@seznam.cz, anebo telefonní číslo** +420 608 865 543**.

Kompletní realizace interiérů Karviná, Ostrava, Opava

Zřejmě není nic krásnějšího, než když na vás hned při vstupu dýchne interiér zajímavou atmosférou, určitým stylem, který dává interiéru punc výjimečnosti. Přesně toho dosáhnete, pokud váš interiér budou zařizovat** odborníci na zakázkovou výrobu nábytku a dalších doplňků**. Takto realizovat můžete profesionální prostory, veřejné prostory i soukromé. Ty první vás budou reprezentovat, ukáží zákazníkům a klientům váš pohled na život, vaši profesionalitu. Soukromé prostory na míru pak poskytnou pohodu i pohodlí.

Nábytek na míru, kvalitní nábytek

Nábytek na míru má hned několik výhod. Tou první je jeho originalita. Následuje kvalita a trvanlivost, perfektní design i zpracování. V neposlední řadě je tu splnění vašeho přání ohledně zařízení bytu i následného využívání. A co se týče ceny, pak je třeba si uvědomit, že nábytek na zakázku není až tak drahý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Cena je sice vyšší, ale v porovnání s nabízeným hotovým nábytkem v obchodech a kvalitou, je cena příjemná. A pokud zabrousíte do obchodu s opravdu kvalitním nábytkem, pak je stejná. Jen ten váš nábytek je splněním vašeho snu.

Kuchyňská linka na míru Karviná

Kuchyňská linka na míru dokáže vyřešit řadu problémů. Perfektně využije daného prostoru, způsobu i stylu vaření majitele, dokáže pomoci s hendikepy menších i větších osob, kterým klasická linka dělá problémy. Kuchyně na míru podle vašich představ řeší i zabudování spotřebičů. K moderním kuchyňským linkám patří ergonomické uspořádání, různé detaily, které usnadní přípravu jídla i stolování. Kuchyňská linka na míru je nejen originálem, ale umožňuje vyjádřit osobnost majitele i jeho vkus.

Obývací pokoj a ložnice na míru Karviná

Stejně tak je to i u** obývacího pokoje a ložnice**. Právě** zakázková výroba** umí vyřešit problémy s prostorem. V menších prostorách dokáže obývací pokoj i ložnici vyřešit velmi šikovně i v jedné jediné místnosti. Ve velkých prostorách pak využije velkoryse všech možností, které se nabízejí, a vy si je přejete.

Vestavěné skříně Karviná

Vejdou se zřejmě všude. Jsou řešením pro ložnice, které nemohou mít šatnu, mohou řešit řadu** úložných prostor** v chodbě a předsíni. Jsou nejvhodnější variantou nábytku v podkroví. Vestavěné skříně mohou mít jednoduché klasické police, ale i celou řadu různých věšáků, stojanů, košů a dalších pomůcek, které usnadňují ukládání věcí. Samozřejmostí je dnes i osvětlení vnitřního prostoru skříně. Velkou výhodou je pak nepřeberné množství druhů materiálů.

Odborné návrhy nábytku, realizace nábytku

Vytvořit příjemný a vkusně zařízený interiér není jednoduchou záležitostí. Již jen z důvodu rozdílných povah a přání majitelů. Chce to citlivou ruku, představivost a prostorové vidění. Samozřejmě i znalost materiálů a jejich možností. Důležitá je také vnímavost zákazníka a jeho přání. Odborníci však umí zákazníkům vyjít vstříc. Znalosti materiálů, technických i designových možností umožňují navrhnout a také realizovat nábytek pro každého. Umí vybavit dětský pokoj, obývák, ložnici i kuchyň.

Originální nábytek vzniká na přání. Profesionálové Karviná, Ostrava, Opava ho umí vyrobit na míru prostoru i přání zákazníka. A tak to má být. Vznikají tak ojedinělé prostory, ve kterých je každému opravdu dobře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14036 (magazinpodnikani.cz#3013)


Přidat komentář