Truhlářství - Kounice (Středočeský kraj)

Není v obchodech nábytek podle vašich představ? Potřebujete vyrobit kuchyň, schody či skříně na míru, přesně do prostor vašeho bytu či domu? Nevíte, jak vyřešit patrové spaní a ušetřit tak místo v bytě? Plánujete stavbu altánu? Vyřeší to šikovný truhlář.

Zakázková výroba nábytku v Kounicích

Dřevo je doslova kouzelný materiál a našli bychom skutečně jen málo věcí, které ze dřeva nejdou udělat. Vždyť existují i dřevěné koleje a kolejnice! A dům či** domácnost? Tam může být dřevo opravdu úplně všude. Od střechy až po **podlahy a nosné piloty. Dnes existují i dřevěné vany a umývadla. To zní na první dojem jako převratná novinka, ale opak je pravdou. Od pradávna existovala dřevěná korýtka a jiné nádoby k mytí a praní. Dřevo má totiž vynikající vlastnosti technické a chemické, ale také hygienické a dnes v neposlední řadě i estetické.

Ve Středočeském kraji nabízí firma pana Kádnera zakázkovou výrobu nábytku. Tato firma je prověřená nejen počtem realizací, které má již na kontě, ale také spokojenými zákazníky. Firmu pana Kádnera si můžete objednat nejen na zakázkovou výrobu nábytku ale také hlavně na restaurování nábytku*** *. S panem Kádnerem se vždy domluvíte na nejlepším řešením i ceně. Více naleznete na http://http://web.quick.cz/truhlarstvi-kadner/. Pro sjednání schůzky využijte telefonní číslo: 723 388 530 či e-mail:truhlarstvi.kadner@gmail.com.Firmu pana **Kádnera vám můžeme jen doporučit. Jistě oceníte vstřícné jednání a necháte si poradit nejlepší možné řešení svých požadavků.

truhlářstvíA což teprve naše duše? Vím o lidech, kteří nemají v oblibě umělou hmotu a plastové materiály, znám lidi, na které nepůsobí dobře kovy nebo sklo, ale skutečně neznám člověka, kterému by vadilo dřevo a věci ze dřeva. Naopak. Dřevo, ať chceme nebo ne, a výzkumy to potvrzují, působí na lidskou psychiku jednoznačně pozitivně. Proč tedy nevyužít dřevo v maximální míře i v bytech a domácnostech? Potřebujete vyřešit malý prostor nebo vám chybí úložné prostory? Řešíte schodiště ve svém domě? Uvažujete o příjemném posezení na zahradě? Rádi byste inovovali jednoduše vzhled svého bydlení? Může vám pomoci truhlář a jeho práce. Umí udělat ze dřeva prakticky cokoli. Nábytkem počínaje, střešními konstrukcemi, obložkami dveří a pergolami či altány a kůlnami konče.

Profesionální truhlářství Kounice, Středočeský kraj** **

Co tedy můžeme očekávat od truhlářské firmy? Především zakázkovou výrobu ze dřeva. Ať už se jedná o nábytek všeho druhu nebo řešení střech, oken či dveří nebo stavbu schodiště nebo zahradních staveb, budou to truhláři, kteří pro nás umí najít řešení. Tito profesionálové umí navrhnout, jak by věci mohly vypadat a především ví, jak to technicky a technologicky vyřešit, aby se naše přání a požadavky staly co nejrychleji skutečností. Pokud již máme projekt či plán, umí truhlář podle něj věci vyrobit a udělat tak, jak navrhl projektant. Většinou díky své praktické zkušenosti umí ještě vylepšit či doladit vyprojektované a naplánované věci tak, aby byly nejen krásné a podle projektu zapadaly do celkového konceptu a návrhu, ale truhlář ví, jak to udělat, aby věci byly také praktické a funkční. Práce se dřevem je hlavní náplní práce truhlářů.

  • Miloš Kádner
  • tel: 723 388 530
  • email: truhlarstvi.kadner@gmail.com

Často se stává, že nakonec potřebujeme vyřešit něco, kde nám právě dřevo může přijít vhod pro svou variabilitu a technicky skoro neomezené možnosti. Někdy hledáme dlouho a složitě řešení nějakého stavebního či bytového problému a často by stačilo poradit se třeba nezávazně právě s truhlářem, zda by nemohl pomoci, zda by nenašel a nenavrhl nějaký postup a řešení. Truhlář je praktik a profesionál a většinou vidí věci trochu jinak než my, laikové. A řešení ho napadne i to, nad čím my bychom vůbec neuvažovali, nebo vidí řešení v něčem jiném, než laik. Někdy blízké a jednoduché řešení pro jeho jednoduchost ani nevidíme. Pak je jen otázkou vzájemné dohody, jak budeme postupovat. Zda nám navržená cesta a řešení vyhovuje.** **

Kuchyně a nábytek na míru Kounice

truhlářství

Kuchyň i nábytek si můžeme koupit hotové nebo si je necháme dodat truhlářskou firmou. Co se týká kuchyně, nebude v ceně prakticky rozdíl. Vždy bude záležet na použitých materiálech. Truhlář ale bude navíc umět udělat kuchyň přesně podle dispozic interiéru. Bude se spolu s vámi snažit, aby bylo prakticky využito každého, třeba i malého prostoru, může vyrobit netypické tvary, šířky a výšky skříněk, polic atd. Samozřejmostí je už dnes osazení a připojení spotřebičů dle výběru zákazníka.

  • Miloš Kádner
  • tel: 723 388 530
  • email: truhlarstvi.kadner@gmail.com

Nábytek rovněž může přesně rozměrově i designově odpovídat přesně tomu, co se hodí právě do vašeho interiéru. Navíc nábytek zhotovený z masivu a podle vašeho přání může být doslova uměleckým dílkem, protože nábytek z masivu je nejen krásný, ale bude to i originál.

Vestavěné skříně, policové systémy, výroba na zakázku Kounice** **

V současnosti je již běžné využívání různých vestavných systémů. Ať již jde o klasické skříně nebo nejrůznější sestavy polic, zásuvek a nejnovějších vymožeností k uskladnění šatstva, bot, doplňků a dalších věcí. Chceme mít své byty a domy zařízeny prakticky a vkusně a zároveň požadujeme praktická řešení, tak aby nám úklid a údržba nezabírala mnoho času, abychom potřebné věci měli kdykoliv po ruce. A naopak chceme, aby sezónní či jen málokdy potřebné součásti života byly správně uloženy a uschovány. Právě nejrůznější vestavné moduly nám toto všechno umožňují. Můžeme volit mezi řadou materiálů co do vzhledu i kvality. Obyčejné dřevo či exotické dřeviny či různé lepené materiály atd. Truhlář nám poradí a udělá nám návrh včetně finančního rozpočtu, abychom se mohli rozhodnout a vybrat pro nás nejlepší řešení.** **

Výroba dveří na zakázku ve Středočeském kraji

Nevěřili byste, jak nám mohou vchodové, ale hlavně pak  interiérové dveře, změnit atmosféru v bytě. Dříve prakticky výhradně používané kovové zárubně je možné schovat za obložky, které nám truhlář zhotoví a k tomu si pořídit nové dveře a celý interiér bude okamžitě působit úplně jinak. Samozřejmě, že bude záležet na našem výběru materiálu, který zvolíme a na celkovém zpracování, které podle našeho přání truhlář zvolí.

Střešní krytiny, střešní okna, dřevěné krovy Středočeský kraj

Truhlář s vámi může dokonce řešit také osazení střešních oken a záležitosti kolem dřevěných krovů a střešní krytiny včetně zateplení. Záleží na nabídce jednotlivých firem a rozsahu jejich činností.

Pergoly a altány, výroba na zakázku Kounice

truhlářství

Dnes již pomalu každá zahrádka má své posezení a často si přejeme zastřešené zahradní stavby nebo stavby podpírající různé popínavé rostliny atd. Šikovný truhlář dovede navrhnout a vyrobit od jednoduchých po doslova královské zahradní dřevostavby. Vše je jen otázkou dohody a finančních možností.

Schody, patrové spaní a další stavby na míru Kounice

Již v úvodu bylo řečeno, že ze dřeva se dá udělat a vyrobit téměř cokoliv. Schodiště či malé pódiové schůdky, různé patrové spací plochy, ozdobné římsy a trámy v interiérech atd. atd. Je jen na nás, jak se s truhlářskou firmou dohodneme, jaké návrhy si necháme zpracovat, čemu dáme přednost, jaké materiály zvolíme. S dřevem jako materiálem jistě zklamáni nebudeme.

Restaurování nábytku Středočeský kraj

Zub času, ale také míra a způsob používání, se podepíše na nábytku, který tvoří součást našeho domova, kanceláře, firmy aj. V dnešní době není ani tak problém si koupit, či nechat vyrobit jakýkoli nábytek na míru. Některý nábytkový kousek však i přes svůj pokročilý „věk“ jde s dobou, a nevypadá nemoderně, ani po letech. Byla by škoda se hned takového nábytku zbavovat, a nahradit ho supermoderním kouskem, který se třeba nemůže pochlubit takovou „duší“, detaily a precizností. Není však ani důvodu, aby nábytek vypadal smutně, omšele, otlučeně, svěříte-li ho do zkušených rukou, které se specializují na restaurování nábytku.

Jaké jsou možnosti restaurování nábytku

truhlářství

V rámci restaurování nábytku bude konkrétní nábytkový kousek renovován, opraven, doplněn o chybějící části, namořen, pozlacen apod. Můžete si nechat zrestaurovat stůl, komodu, židle, skříně, sofa, křesla, příborník aj. Za zručného, šikovného a znalého restaurátora hovoří samo jeho dílo. Pod jeho rukama, jakoby znova oživla historie, a na Vás dýchla dřívější doba, kdy nábytek vznikl, a zažíval tu největší slávu. Rozdíly nábytku tzv. před a po, jsou kolikráte natolik markantní, že se Vám ani nebude chtít věřit, že je to ta samá skříň, komoda, truhla, kterou jste svěřili restaurátorské firmě. Ne každý nábytek jde tzv. zachránit, ale vše záleží na zkušenostech, možnostech, domluvě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13302 (magazinpodnikani.cz#1436)


Přidat komentář