Truhlářské práce - Zlín

Nábytek vyrobený "na míru" lze zasadit do každé místnosti. Záleží zde především na Vašem přání, fantazii a vkusu. Návrh Vám mohou vypracovat i odborníci z oboru truhlářství. Máte rádi originalitu? Rádi se lišíte od ostatních?

Nábytek vyrobený na zakázku Zlín odpovídá stejné kvalitě jako nábytek zakoupený v prodejnách. Navíc popisuje Váš životní styl a komfortní požadavky. Pomůže Vám vytvořit zcela funkční domov z hlediska estetiky i praktičnosti, a to k Vaší spokojenosti. Nábytek na míru umožní využít maximálně Váš volný prostor dle potřeb i vkusu. Pokud si to vyloženě nepřejete, nikdo Vám nebude mluvit do výběru barvy, materiálu a celkového vzhledu požadovaného nábytku. Vybrat si můžete jakýkoliv typ čalounění, potahů, látek - smíte kombinovat vše, co Vás zaujme a nadchne!

Kuchyňské linky na míru ve Zlíně a okolí

Pořídit si kuchyňskou linku na míru je mnohdy nutnost. Linky od výrobců nábytku se Vám do kuchyně třeba nehodí, protože prostor je netypický, šikmý či těsně po rekonstrukci. Stěny mohou být zkoseny, proto se standardní linky na určená místa nevejdou. Co teď? Objednejte si kompletní kuchyňskou linku na míru Vaší kuchyně! Ušetříte spoustu místa, zaplníte kdejakou skulinku či nerovnost - budete mít pocit, že jste se na svém království podíleli sami! Kuchyň na míru je neméně důležitým řešením i pro handicapované osoby upoutané na vozíček.

Kuchyně vyrobené na zakázku nabízejí ohromně široký výběr materiálu a barevně sladěných kombinací. Některé firmy nabízejí do vestavěných kuchyní i zabudování extravagantních prvků, které podtrhují originalitu a vkus i těch nejnáročnějších klientů.

Co vše mohou kuchyně na míru obsahovat?

Korpusy kuchyňské linky se většinou vyrábějí z lamina či dýhované** dřevotřísky. Pracovní desky i samotné skříňky si volíte sami** - jak materiál, tak barvu a případné výplně. Vestavěné zakázkové kuchyně mohou být dodány s nábytkovým kováním, zásuvkovými výsuvy, roletovými systémy a výjimkou nejsou ani montáže drátěných systémů, úchytek dle Vašeho přání a výběr zastavěného odpadkové koše.

Termín doručení hotové kuchyně je 3-8 týdnu a její montáž potrvá přibližně dva dny. Důležitá je také záruční doba, kterou by jste si měli u svého výrobce pohlídat. Většinou se záruky na vystavují na dobu dvou let.

Vestavěná skříň na zakázku Zlín

Vestavěné skříně se hodí do každého prostoru, umí skvěle využít volné místo a dodají Vaší místnosti zcela nový design. Mohou však sloužit i jako obývací stěny nebo jako obrovský úložný prostor do kanceláří (na šanony apod.). Skříně se stávají vkusným a praktickým prvkem převážně se správně provedenou výplní posuvných dveří. Vestavěné skříně si můžete nechat zabudovat i do půdní vestavby. Hodí se hlavně do místností, kde jsou zkosené stropy a stěny a kde není možno otevírat klasické dveře. Tyto skříně vyplní celou plochu stěny, jsou nepřehlédnutelné a dokonale promění charakter ložnic, obývacích pokojů i jiných místností.

Vybavení vestavěných skříní

Skříně si můžete nechat různě vybavit.** Základním prvkem vybavení jsou** věšákové tyče, police, posuvné dveře, drátěný systém i zásuvky. Někteří výrobci nabízejí i montáž osvětlení a zrcadel. Posuvné dveře bývají vyplněny dle Vašeho přání - zrcadly, různými druhy tónovaných skel a lacobelem. Tyto výplně se samozřejmě mohou společně kombinovat (lamino a zrcadlo, lamino a sklo aj.).

Dveře vestavěné skříně si volíte sami. Rozhodnout se můžete pro posuvné, skládací nebo rozevírací. Vkládají se do kvalitních hliníkových rámů v různé povrchové úpravě jako je lesklé provedení nebo barevné (zlaté, stříbrné, zelené, tmavé, matné a lesklé profily). Ačkoliv se může zdát, že samotné vestavěné skříně působí těžkopádně, není tomu tak. Skříně jsou velmi lehkým prvkem a sestávají z několika skříní poskládaných vedle sebe. Rozměrové jsou neomezené a vysoce variabilní. Můžete je přizpůsobit velkému domu i malinkému bytečku. Jejich výroba může být zkombinována s připojením botníku či prádelníku.

Pořízení vestavěné skříně ve Zlíně

Důvodů, proč si vestavěnou skříň domů pořídit, je hned několik. Uvedeme ty základní:

  • moderní a vysoce designový prvek Vašeho pokoje
  • prostor bude komfortně uspořádán
  • velká úspora úložných prostor

Konečně naleznete všechno, co jste kdy hledali, v jedné jediné části nábytku!

Grafický návrh nábytku na zakázku Zlín

Výrobce po Vás bude potřebovat přesný seznam všech Vašich požadavků a přání. Může s Vámi sestavit tzv. "grafický návrh" (bývá vypracován i ve formátu 3D), díky kterému bude vypočítána kalkulace předběžné ceny vestavěného nábytku. Co tento návrh může obsahovat?

  • rozměry - rozměry musejí být alespoň přibližné, počítá se zde výška, hloubka a délka požadovaného kusu nábytku
  • výstřižek z katalogu - pokud se Vám v nějakém katalogu či časopise zalíbila fotografie vestavěné zdi, doneste jej sebou k výrobci. Dokáže Vám podle této fotografie nábytek zhotovit.
  • vnitřní vybavení - rozmyslete si, co vše byla měla vestavěná skříň obsahovat, aby odpovídala Vašim požadavkům (tyče, rámy, vnitřní zrcadla aj.)
  • celkový vzhled - vyberte si ze vzorníku barvy, materiály, typy výplní, druhy posuvných dveří i doplňky, které budou dokonale ladit s interiérem.

Profesionální truhlářství na Zlínsku

K truhláři se vydáváme převážně proto, že toužíme po originalitě a máme jasnou představu o tom, jaký nábytek se nám domů hodí. Důvod je i takový, že se nám zkrátka běžná sériová výroba nábytku nelíbí nebo do bytu nehodí. Do obchodů a prodejen nábytku se chodí především vybírat "z toho, co je" a výběr bývá mnohdy odbytý, uspěchaný a nevýhodný. Důležité je i porovnání cen a kvality použitých materiálu. Obecně platí, že cesta za novým vestavěným nábytkem bývá delší ale do detailu promyšlenější.

V oboru truhlářství neexistuje smlouvání. I zde jsou ceny výroby udány. Nesnažte se za každou cenu ušetřit. Kvalitní materiál je zde důležitý stejně jako dokonale odvedená práce. Při první návštěvě vybraného výrobce nábytku na míru si všímejte, kolik informací o požadovaném produktu nabízí a jestli má zkušenosti a přehled o práci s více materiály. Smlouva o zakázce by měla být úplná. Musí obsahovat záruční dobu, kalkulaci o ceně i info o případné sankci za nedodržení termínu.

Nelitujte žádné zastavěné plochy stěny! Dokáže Vám ušetřit tolik místa, že budete koukat! Jen si představte ten útulný, uklizený prostor ve Vašem domě. Žehlící prkno už nemusí působit jako pěst na oko opřené o stěnu ve Vaší ložnici. Oblečení bude krásně vyskládané a přehledné ihned k dispozici. Nezapomeňte, že starých nevzhledným skříním už dávno odzvonilo. Žijte moderně a prakticky s vestavěným nábytkem!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13260 (magazinpodnikani.cz#1326)


Přidat komentář