Tepelná izolace střech Beroun

Jakmile začne zatékat a profukovat do domu, je to neklamnou známkou toho, že práce na střeše byla nekvalitně provedena, nebo se zub času a vnější vlivy podepsaly na funkčnosti a životnosti střechy. Vzniklou situaci je třeba rychle řešit.

Mít v podkroví hrnce pro zachytávání vody může vypadat nostalgicky a romanticky jen ve filmech. Jakmile se však sami v reálném životě ocitnete tváří v tvář prosakování vody do domu, na romantiku si ani nevzpomenete. Snažit se vlastními silami ucpat díry ve střeše všemožným dostupným materiálem, je vskutku jen krátkodobým řešením, navíc neúčinným. Krom toho, pokud byste nechali situaci tak, jak je, bez odborného zásahu, může dojít časem ještě k většímu rozsahu škod, což Vás v konečném důsledku vyjde o poznání dráž, než kdybyste jednali hned, jak zpozorujete nedostatky na střeše. Můžete být odhodlanými a v řadě činností šikovnými domácími kutily. Přeci jenom však odbornou práci přenechejte znalým a zkušeným profesionálům. U nich máte jistotu, že odvedená práce bude provedena v potřebné kvalitě.

Tepelná izolace střech - Beroun

Hledáte-li skutečného odborníka v oblasti tepelné izolace plochých a sedlových střech, pak Vám můžeme doporučit specializovanou firmu na realizaci střech a fasád, a to firmu IZOLACE-STŘECHY, s.r.o. se sídlem Karlštejn 170, 267 18 Karlštejn.

S firmou se můžete dohodnout také na hydroizolaci střechy, balkónu, terasy a na izolaci základů. Uvedený výčet služeb však zdaleka ještě není konečný. Firma je zkušená také v náročných klempířských konstrukcích různých materiálů, hromosvodářských prací ch, a v neposlední řadě pak v sádrokartonářských prací ch, více viz http://www.izolace-stolz.cz/. Oslovíte-li uvedenou firmu, můžete očekávat profesionálně odvedenou práci za využití kvalitních materiálů a izolačních systémů významných firem. Dotazy a stejně tak poptávku můžete zaslat na e-mail:*** *info@izolace-stolz.cz. Připojujeme také tel.: +420 602 291 893.

Hydroizolace střech v Berouně

Tepelná izolace střech Pod hydroizolací se ukrývá izolace vůči vodě. Střecha bez kvalitně provedené hydroizolace, není v podstatě střechou, respektive nemůže v plné míře plnit svoji funkci. Samotná hydroizolace střechy vyžaduje značnou pozornost při jejím provedení. Pro hydroizolaci se využívají střešní pláště z asfaltových pásů, ale také z fólií. Moderní postupy hydroizolace zajistí, že Vám do domu, chaty, chalupy nezačne zatékat. Hydroizolace pak nedá vlhkosti prakticky žádnou šanci, aby se dostala do příslušného objektu. Při hydroizolaci je současně nutné, aby došlo k zaručení vysoké propustnosti pro vodní páry. Hydroizolace by měla přinést jen minimální přítěž pro nosnou konstrukci střechy. A pak je tu také otázka ekologické nezávadnosti.Hydroizolace střechy

Typy hydroizolací na Berounsku - jaké jsou nejlepší

S jakými typy hydroizolace se můžete setkat? U specializované firmy můžete poptávat hydroizolaci střešních plášťů – hydroizolaci zahradních jezírek, bazénů – hydroizolaci spodní části stavby vůči vlhkosti, radonu, tlakové vodě, ropným produktům – hydroizolaci balkónů, teras aj.

Fóliové hydroizolace pro střechy, balkóny, terasy

Jednou z moderních technologií, které se využívají pro hydroizolaci střech, ale také balkónů, teras, jsou fóliové hydroizolace. Fóliová hydroizolace nabízí kvalitu, trvanlivost, mechanickou odolnost a bezúdržbovost. Fóliová hydroizolace Vám zaručí dlouhou a bezporuchovou funkci střechy, střešního pláště, a to i v případě panování extrémních podmínek. Fóliová hydroizolace odolá agresivitě ovzduší, mrazu, UV záření, tepelné energii, přelétavému ohni aj. Výše jsme zmínili potřebnost minimální zatížitelnosti konstrukce střechy při realizaci hydroizolace. V případě, že se rozhodnete pro fóliovou hydroizolaci, můžete očekávat zatížitelnost v minimální možné míře.

Izolace základů i proti radonu - Beroun

Fóliová izolace je také využívána pro hydroizolaci a izolaci vůči radonu, a to veškerých typů spodních částí objektů, ať už se bude jednat o obytné, veřejné, průmyslové, zemědělské, či sportovní objekty. Fóliová izolace je odolná vůči působení agresivní podzemní vodě, vykazuje trvalou pevnost v tlaku, ohebnost a pružnost při chladu, skvělou svařitelnost, odolnost vůči perforaci, a také tvoří vysoce účinnou protiradonovou bariéru spodní stavby objektu. S fóliovou izolací, kterou Vám provede Izolace střech specializovaná firma, se Vám dostane spolehlivé ochrany hydroizolace.

Klempířské práce Beroun, kvalitní práce

K střeše neodmyslitelně patří také klempířské prvky. Zde můžeme jmenovat žlaby, úžlabí, svody, parapety vikýřů, lemování nadezdívek, zdí, komínů aj. Ideální je, pokud klempířské prvky korespondují s životností Vámi vybrané střešní krytiny. Dojde-li ke zjištění potřeby výměny klempířských prvků, je kolikráte nutné přistoupit k částečnému rozebrání střechy.

Používané materiály pro klempířské práce Beroun

S jakými materiály pracují firmy zabývající se klempířskými pracemi? Především se jedná o měď, titanzinkový plech, pozinkovaný plech, hliník, poplastované ocelové plechy aj. Měď se může pochlubit vysokou životností, kdy není třeba údržby. Stejně tak i titanzinkový plech, který navíc můžete pořídit za nižší cenu, než měď. Pozinkovaný plech vykazuje nižší životnost, kdy koroduje, a je třeba počítat s ochranným nátěrem. Na druhou stranu pozinkovaný plech můžete pořídit za nízkou cenu. Hliník, jako klempířský materiál vykazuje vysokou životnost, kdy se však nedá, stejně jako poplastované plechy letovat. Výběr vhodného materiálu pro klempířské prvky můžete nechat na odbornících, kteří Vám doporučí ten nejvhodnější materiál, který bude splňovat Vaše očekávání a potřeby.

Hromosvodářské práce v Berouně

Bez hromosvodu se neobejde žádný objekt. Montáž, stejně tak případnou opravu přenechejte vždy firmě, která je oprávněna provádět hromosvodářské práce. Taková firma Vám provede montáž, opravy, revize hromosvodů, a to vždy dle platných norem, navíc z certifikovaných materiálů.

Používané materiály pro provedení hromosvodů na Berounsku

Také u hromosvodů si můžete vybrat, z jakého materiálu je budete chtít mít. Nejčastěji se využívá měď, legovaný hliník, žárově zinková ocel a nerezový materiál. I v tomto případě je vhodné se při výběru materiálu poradit s odborníkem. Na provedené hromosvodářské práce Vám firma poskytne patřičnou záruku. Samozřejmostí by pak měla být také zpracována patřičná revizní zpráva, kterou si pečlivě uschovejte pro případ škodní události, či pro další revizi.Sádrokartonové práce

Beroun sádrokartonářské práce, moderní materiály

Sádrokartonářské práce se stávají stále oblíbenější službou poptávanou ze stran klientů. Se sádrokartonem lze totiž čistě, snadno a rychle zmodernizovat a zrekonstruovat každý objekt. Sádrokartonové desky, které jsou na trhu k dostání, se liší svými vlastnostmi, kdy se můžete rozhodnout pro standardní, ale také impregnované, protipožární, akustické, či ohýbané desky. Každá z uvedených sádrokartonových desek je vhodná do určitého prostoru, který vyžaduje příslušné podmínky. Impregnované sádrokartonové desky Vám firma doporučí při modernizaci vlhkého prostoru, jako je koupelna, toaleta, kuchyň. Pokud byste si chtěli pohrát s předsíní, kdy by se Vám líbila například klenba, pak se oceníte možnosti ohýbané sádrokartonové desky. Akustické sádrokartonové desky jsou skvělé všude tam, kde chcete eliminovat hluk z vedlejší místnosti, nebo také z venku.

Využití sádrokartonu, kompletní rekonstrukce, bytová jádra, snížení stropů Beroun

Sádrokarton je využíván například pro kompletní rekonstrukci bytového jádra, jako předěl místností, jako podhled, pro snížení stropu. Se sádrokartonovými deskami si můžete nechat zbudovat půdní vestavbu, kterou jste doposud využívali čistě jen pro věšení prádla, sušení bylinek, hub, či pro uskladnění věcí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14161 (magazinpodnikani.cz#3138)


Diskuze a zkušenosti

jan novák e-mail noten@seznam.cz | 19.01.2016 20:37
dobrý den, poptávám montáž a revizi hromosvodu na novém RD v Kublově. Máte-li zájem, prosím o podání zprávy. Děkuji


Přidat komentář