Tantra masáže

Tatrická masáž je dost často označována jako erotická masáž, což ale není úplně přesné. Tantra je totiž učením o sebe poznání a také vedení těla i duše ke společnému vyvrcholení.

Tantra není jen ubohá erotická masáž. Jedná se o spirituální cestu spojení, v překladu totiž „tantra“ znamená „splétat, spojovat“. Je to tedy cesta, jak spojit dvě duše v jedno tělo, splynout nejen fyzicky a vytěžit ze své sexuální energie maximum. Tantra je obecně známá jako erotická masáž, mnozí se obávají z důvodu intimity ji vyzkoušet, což je dost logické, ale ve skutečnosti nejde jen o nějakou erotickou masáž, kterou mohou v laickém provedení doma zkoušet páry, ale především o poznání vlastní sexuality a naprosté uvolnění jak těla, tak mysli.

Tantrické masáže pro páry

Hodně bývá zájem o tantrické masáže pro páry, kde oba partneři jsou příjemci tantrické masáže a celý proces probíhá buď v jedné místnosti, nebo navzájem oddělených prostorách. I přesto, že většinou partneři přichází s tím, že rozhodně chtějí tantrickou masáž v jedné společné místnosti, z praxe je vždy lepší, pokud je prováděna zvlášť, právě oddělených místnostech. Je to zejména z toho důvodu, protože v přítomnosti toho druhého se obvykle partneři i zajímají o to, jak si tantrickou masáž užívá jejich partner a dostatečně se tak nevěnují sobě, což je účelem tantry. Párové tantrické masáže v oddělených místnostech probíhají tak, že oba z páru jsou příjemci tantrické masáže, po provedené masáži pak následuje chvilka oddechu, uklidnění a uvolnění právě s partnerem, kde je možno vlastní zážitek si navzájem sdělit. Rozhodně se takto praktika v mnoha ohledech osvědčila.

Tantra masáže

Toužíte-li po hřejivém terapeutickém doteku, který Vás uvolní a zároveň také nabije novou životní energií, doporučujeme Vám navštívit profesionálního tantrického maséra.

Uvolnění i nalezení vlastní rozkoše

Cítíte se nesví, neklidní a nic vás nebaví? Možná právě pro vás je tantrická masáž určena. Naleznete v ní klid i harmonii a celkově dobrý pocit. Často lidé, zejména ženy pociťují nedostatečné uspokojení ze samotného sexu, kdy nemohou dosáhnout vyvrcholení. Týká se to mnoha žen a přitom nejde o to, že by daná žena byla frigidní, neschopná vyvrcholení, ale hlavně v tom, že není při pohlavním styku prováděna ta správná stimulace pohlavních orgánů, ale i těch správných bodů, aby tak k vyvrcholení došlo. Často je „zakopaný pes“ jinde, než v tom, že by se při pohlavním styku nepoužívaly ty správné techniky a hmaty. Sexuální rozkoš je často jakýmsi způsobem zakořeněná uvnitř duše, a díky speciálních technikám tantrické masáže může snadno vyplynout na povrch a tak dostat do varu i tu největší frigidu (samozřejmě sděleno s nadsázkou a humorem).

Účinky tantrické masáže

Pořád hledáte důvody, zda tantrickou masáž zvolit či nikoliv? Pak by vám mělo napovědět několik účinků z tantrické masáže, které se snadno projeví hned při prvním kontaktu, po první masáži. Hlavním důvodem, proč tantrickou masáž zažít, je především fakt, že se soustředí na velice citlivá místa, která také masíruje a tím způsobuje naprosté uvolnění a dokonalou rozkoš právě díky stimulaci extrémně citlivých míst na těle. To žádná jiná masáž neprovádí, a tím je tantrická masáž specifická, speciální a jedinečná.

Tantra se věnuje citlivým oblastem těla

To, co odděluje běžné masáže a tantru, je především skutečné věnování se oblastem lidského těla, které u běžných masáží zůstávají tabu. Tantra spíše soustředí hlavní sílu na citlivá místa, právě až ty dost intimní, což samozřejmě u běžných masáží by bylo považováno za sexuální obtěžování. Každopádně není nutné tantru vnímat jako nějaké pokusy pro osahávání lidského těla. Tantrické masérky a maséři nejsou žádní zvrhlíci a jejich náplní není sahat na cizí tělo, ale především stimulovat sexuální rozkoš a vést klienta k vyvrcholení zejména duševní cestou. Naučit klienta správně dýchat je jen jednou ze základních vlastností správného tantrického maséra. A právě díky správnému dýchání dochází také k pravidelnému koloběhu v těle a tudíž se i pulzující rozkoš dostává do stavu pravidelných stahů a tak se také lépe rozvine v celém těle a také vyplyne napovrch. To je nutné vědět, protože právě toto je cílem tantrické masáže, která je čím dále častěji vyhledávána.

Popularita tantrické masáže je stoupající

Dobře provedená tantrická masáž není jen dokonalých zážitkem pro masírovaného, protože po masáži se cítí jakoby zbaven všech strastí, starostí a bolesti. Najednou je vše o poznání jednodušší, zajímavější a lepší. Uvolnění přichází nejen duševně, ale i tělesně. Pravidelní návštěvníci tantra masáží pociťují opravdu velkou úlevu a klid na duši. Cítí se svěží, šťastní a plní sil a to je velké plus. To je také důvodem, proč tantrické masáže stále navštěvuje více a více osob, a je tak tantra hodně vyhledávaným pojmem.

Odhodlat se na masáž

Je pravdou, že tantrická masáž je přece jen dost intimní záležitost a odhodlat se na ni není pro každého samozřejmostí. Už jen klasická masáž s sebou nese to riziko, že je dávno překonána intimní zóna a prakticky se zde pracuje s nahým tělem. U tantrické masáže je dávno překonána i tato hranice, mezi masírovaným a masérem (masérkou) musí panovat jistá důvěřivost a klid, odbourání jakési prvotní stydlivosti. To ne vždy je pro všechny samozřejmé a jasné. Je tedy předem jasné, že zvládnout tento první krok je základem, protože jinak se připravíte o mnoho slastných chvil.

Stydlivost je nutné odbourat

Pokud s návštěvou tantrické masáže váháte z důvodu právě stydlivosti, pak je potřeba si uvědomit, že přece jen tantrický masér masíruje lidi denně, nebude tak pro ně nějakým překvapením vidět nahé tělo. Ne že by prováděl tantrickou masáž jako na běžícím páse, ale přece jen je to jeho práce a vy nebudete ani první (nejspíš) a snad také ne ani poslední, komu tantrickou masáž poskytne.

Co vše získáte tantrickou masáží

Naprosté uvolnění psychiky. To je něco, co je obzvlášť v dnešní uspěchané a náročné době nutné. Všude jsme monitorování, natáčení a také v zaměstnání je vyšší tlak na preciznost a profesionalitu, což ne vždy se povede a ne pokaždé může být dokonáno dokonale. To má za následek stresující stavy a tak je potřeba si odpočinout, odbourat stres a to třeba naprosto jedinečnou a účinnou tantrickou masáží. Uvolní se také vaše emoce, což i s psychikou souvisí. Dále je to získání lepšího vztahu k sobě a svému tělu, lépe jej budete vnímat a lépe chápat. Tantrickou masáží získáte dosud nepoznané stavy těla i duše, které vás nabudí, rozechvějí a ukážou to lepší vaše osobní „já“. Tantrická masáž vás může provést světem dokonalého souladu, odstraní se fyzické, psychické i emoční bloky v těle a duši.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14318 (magazinpodnikani.cz#3295)


Diskuze a zkušenosti

Lenka K. | 25.06.2015 10:27
Re: Tantra masáže můzete prosim uvést o kom píšete ? chěla bych navštívit . Ale chci přes doporučení . Děkuji moc ,Lenka.


Přidat komentář