Sezónní ubytování pro kočky a domácí zvířata - Pardubice

Nejen pejsci nám dělají příjemnou společnost, a tak si kromě štěkajících chlupáčků pořizujeme mazlivé kočky, nebo ušaté králíky, křečky a další zvířátka. Každé zvířátko nám přináší radost. Ovšem i starost, budeme-li se chtít vydat na cesty.

Říkáte si, že máte jen dvě možnosti „buď, anebo“? Buď budete bez němé přítulné tváře, zato však budete moci procestovat „lán světa“, nebo se budete těšit ze společnosti zvířátka, ale o cestování si budete moci jen nechat zdát? Naštěstí však nemusíte řešit dilema mezi jedním a druhým. V současnosti totiž můžete Vaši kočičku, nebo jiné malé domácí zvířátko umístit do specializovaného hotelu Pardubice.

Sezónní ubytování pro kočky a domácí zvířata – Pardubice

Někdo možná nevěřícně kroutí hlavou nad tím, že i domácí zvířátka mohou využívat hotelových služeb. Možná však kroutí jen ti, kteří doposud žádné zvířátko neměli. Hotely, či penziony pro pejsky, kočičky a další zvířátka se těší velké oblibě u jejich „páníčků“. Díky takovému hotelu je totiž možné nejen si například vyřídit pochůzky ve městě, či zajet do jiného města za nákupy, na služební cestu, ale také dopřát si zaslouženou dovolenou, ať už jednodenní, víkendovou, nebo vícedenní. Zatímco budeme vyřizovat osobní, či pracovní věci, těšit se z volných dnů, o naše malé chlupáčky bude kvalitně postaráno. Nebudou nijak strádat, co do prostoru, pohybu, stravy, ale také přívětivého chování ze stran lidí.

Ubytování pro kočky v Pardubicích

Každé zvíře potřebuje jinou péči, ale také jiný prostor, kde by mohlo pobývat. A tak, pokud byste potřebovali ubytování pro pejska, pak se povětšinou setkáte s venkovními kotci, které mají výběh, krytou střechu, či boudičku aj. V případě koček však není možné, aby byly umístěné venku. Jsou zvyklé na domácí prostředí. A tak, co se týká hotelů pro kočky, se můžete setkat s nabídkou v podobě umístění koček ve vytápěném pokoji. Takový pokoj může být přímo součástí bytu, domu firmy, která služby nabízí. Kočky si tak mohou současně užívat svého prostoru a navíc jim budou nablízku dvounozí pečovatelé.

Jaké jsou pokoje v hotelu pro kočky Pardubice

Tak jako málokteří psi, natož navzájem si cizí, by mohli být umístěni pospolu v jednom kotci, tak i na kočky je v tomto ohledu pamatováno. Na každou kočku tak může čekat útulný pokojíček o takové velikosti, aby odpovídal a splňovat veškeré hygienické předpisy a kočky se cítily nestísněně, ale pohodlně. A co by to bylo za hotel, respektive pokojíček, kdyby v něm neměla kočička toaletu, mističky na jídlo, pití, hračky na hraní, kobereček na broušení drápků, plyšový pelíšek aj. Každá kočka tak bude mít svůj vlastní, plně zařízený pokojík. A dostane se jí také kvalitní stravy.

Jaká je strava v hotelu pro kočky

I v případě stravování se mohou jednotlivé hotely pro kočky a domácí zvířata lišit. U některých nemáte možnost si objednat stravu, tj. je zapotřebí dodat vlastní krmivo. Jiné zase nabízí jen jejich krmivo, ať už ve formě granulí, nebo vařené. A snad nejlepší variantou jsou hotely, které nabízí kvalitní krmení sestávající se nejen z granulí, konzerv, kapsiček, ale i čerstvé a vařené stravy. A krom toho ještě nabízí možnost, abyste dodali stravu, na kterou jsou zvířátka zvyklé. Vše budete tedy o možnostech a vzájemné dohodě. Mimochodem, u kvalitního hotelu se Vám rozhodně nezastane, že by snad zvířátka dostala zkažené, prošlé, či jinak nevhodné pokrmy. Naopak můžete očekávat vysokou kvalitu nabízené stravy.

Nadstandardní péče v hotelu pro kočky

Opět bychom mohli porovnat hotely pro nás dvounohé a hotely pro zvířátka.Tak jako my si můžeme připlatit a dopřát si nadstandardních služeb, i v případě hotelu pro zvířátka máte možnost jim dopřát trochu toho rozmazlování. Vždyť, samo o sobě stačí, že od Vás bude zvířátko odloučené. Tak proč ho nezbavit případného smutku za co nejkratší dobu?

V rámci nadstandardní péče, si můžete pro Vaši kočku objednat například jemné česání – venčení na speciálním vodítku – přikrmování koťátek – zvláštní zdravotní péči aj.

Ubytování pro kočky – průběžné informování o spokojenosti

I když Vámi vybraný hotel pro kočku, domácí zvířátko je ten nejkvalitnější a máte na něj jen ty nejlepší reference, ještě to neznamená, že Vašemu mazlíčkovi se tam bude líbit. I my dospělí potřebujeme určitý čas, abychom si zvykli na neznámé prostředí. A to platí i pro zvířátka. Je možné se však s hotelem domluvit, aby Vás informoval, ať už prostřednictvím SMS, nebo e-mailem, jak se Vašemu zvířátku v hotelu líbí, daří atd. I když by se mohlo zdát, že se jedná o nadstandardní službu, setkáte se u hotelů, a to především těch kvalitních, že Vás budou informovat zdarma. A jak by se Vám líbilo, kdybyste se mohli na zvířátko kdykoli, kdy budete chtít, podívat, a to on-line, díky webové kameře?

Veterinární péče v hotelu pro kočky Pardubice

Nemoci nás povětšinou překvapí, a to nečekaně a rychle. A jak již to tak bývá, tak to může být zrovna v tu nejméně vhodnou dobu. A to může platit i u zvířátek. Kdyby se náhodou stalo, že by Vaše kočička, či jiné zvířátko, které svěříte do hotelu, onemocnělo, či mělo nějaké potíže, pak se u většiny hotelů setkáte i s nabídkou zajištění kvalitní veterinární péče. A opět můžete nalézt rozdíly mezi jednotlivými hotely. V tomto případě se jedná o provozní dobu veterinární kliniky.

Spolupráce hotelu pro kočky s veterinární klinikou Pardubice

U kvalitních hotelů se setkáte s možností využití veterinární kliniky s nepřetržitou dobou, tj. ať jsou tři hodiny ráno, pravé poledne, nebo večer. Lékař z veterinární kliniky buď přijede za malým pacientem do hotelu, nebo zvířátko s sebou vezmou do kliniky provozovatelé hotelu. V každém případě se zvířátku dostane rychlé a odborné péče.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13767 (magazinpodnikani.cz#2740)


Přidat komentář