Salón pro psy - Kostelec na Hané

Pes je nejlepším přítelem člověka. Rčení, které je nám všem známo a každý majitel čtyřnohého chlupáče dá tomuto tvrzení jistě za pravdu. Proto chceme pro něj to nejlepší a jistě stojí za to mu občas dopřát takovou relaxační koupel.

Pro mnoho lidí v dnešní době je** pes** dokonce více než běžným rodinným příslušníkem. Je to mazlíček a pro osoby, jež žijí samy, také celou rodinou. Pejsek vás celý šťastný vítá, když přijdete z práce a pokud byl den po všech stránkách náročný, jistě jsou všechny chmury rázem zažehnány, když na vás zírá němá a přitom radostná tvář psího miláčka. Z tohoto důvodu bychom měli štěstí, které nám pejsek dodal, darovat i jemu. Kupujeme mu různé pamlsky, hračky a dokonce mu můžeme dopřát relaxaci v** salónu pro psy Kostelec na Hané**.

Jak probíhá návštěva psího salonu?

Pokud jste zde poprvé, pracovníci salónu pejska prohlédnou a spolu s vaší konzultací navrhnou vhodnou péči a procedury. Pokud bude objeveno, že pejsek má jistý zdravotní problém, bude mu doporučena návštěva veterináře, jenž se salónem úzce spolupracuje.

Služby psího salonu Kostelec na Hané

Salon pro psy Kostelec na Hané nabízí tyto služby:

Základní péče o psa Kostelec na Hané

Něco podobného jako u kadeřníka. Služba zahrnuje koupání pejska, fénování, následné česání, stříhání, také čištění očí, uší, žlázek či análního otvoru. Nechybí ani** zastřihávání drápků a důsledné ošetření tlapek**. Za tuto službu zaplatíte dle velikosti psa. U malého je cena od 300 Kč, střední výška psa se pak hodnotí částkou od 450 Kč a za velkého psího miláčka zaplatíte od 600Kč. Je nutno podotknout, že ceny jsou pouze orientační. Záleží na tom, v jakém stavu je srst psa, zda je krátkosrstý či dlouhosrstý, druh plemene apod.

Aroma koupele pro psy Kostelec na Hané

Ať se vám to zdá jakkoliv bláznivé, i váš pejsek potřebuje po náročných výkonech občasnou relaxaci a maximální uvolnění. To mu lze poskytnout pomocí aroma koupelí. Zde se používají** kvalitní aroma koupelové oleje speciálně vyvinuty pouze pro psy**. Jedinečné složení obsahuje výtažky jak z Japonského, tak Mrtvého moře, tudíž jsou přípravky bohaté na minerály, které dodají srsti psa vše potřebné pro správný a bezproblémový růst a navíc perfektně uvolní napětí ve svalech. Pro pejska lze vybírat z celkem šesti druhů aroma koupelí:

Aroma koupele z růží - zbavení psa stresu

Složení, které obsahuje čistě přírodní extrakt a výtažek z růží, díky kterému nejen dodává koupeli příjemnou vůni, ale navíc** zvlhčuje srst psa,** dodává potřebnou hydrataci a sílu. Navíc** pejska zbavuje napětí stresu a úzkosti**.

Aroma koupele z heřmánku - pro bojácné psy

Přírodní heřmánkový extrakt stejně jako růže zvlhčuje srst a zjemňuje pokožku. Heřmánek skvěle zklidňuje, uvolňuje úzkostlivé stavy a napětí a proto je vhodný pro pejsky bojácné.

Aroma koupele pro psy s levandulí

Opět se jedná o čistě přírodní extrakt, tentokrát z** levandule**. Mimo zjemnění srsti dodává pokožce výživu a dokonale uvolňuje mysl pejska. Mrzutý psí kamarád bude skvěle uvolněný.

Aroma koupele pro psy s mátou

Složení obsahující mimo jiné extrakt z máty peprné a rozmarýnu nejen že dodá pokožce potřebnou hydrataci a zjemní psí srst, ale také uvolní napětí a osvěží mysl, takže pejsek je po koupeli svěží, plný vitality a radosti.

Aroma koupele pro psy s kokosem

Maximální zjemnění srsti i těch nejtvrdších chlupů nabízí spojení přírodních výtažků z kokosu a vanilky. Navíc toto složení zmírňuje pocit napětí.

Aroma koupele pro psy s pižmem

Extrakt z pižma a broskvových listů dodává pokožce vašeho pejska potřebnou hydrataci a kůži spolu se srstí zjemňuje. Navíc samotné pižmo obohacuje smysly.

Důležité také zmínit, že všechny tyto koupelové přísady obsahují mimo uvedené minerály a oleje také hinokitiol, což je psí repelent proti hmyzu. Mimo běžný, bodavý hmyz by měla látka odradit a omezit výskyt přisátých klíšťat na pokožce pejska.

Cena za aroma koupel pro vašeho psího kamaráda se také odvíjí od velikosti samotného psa. Orientačně za malého psa zaplatíte 250 Kč, středního 350 Kč a velkého pak 450 Kč. Levněji vás aroma koupel vyjde, jestliže bude provedena spolu se základní péčí o psí srst.

Color restoration - barvení psí srsti Kostelec na Hané

Pro někoho je to zbytečnost, pro některé až výsměch nechat psa barvit. Ale přece jen je to váš nejlepší přítel, který nemládne a stárne rychleji než lidský organismus jako takový. K tomu samozřejmě patří i stárnutí pokožky a zejména srsti. Kožíšek ztrácí na vitalitě, lesku a barvě. Jestli chceme udržet** pejskův mladistvý vzhled**, musíme se zaměřit na speciální a intenzivní údržbu srsti, kam mimo jiné patří i barvení. Zapomeňte však na klasické barvy z drogerie.** Pro psí srst vyvinula firma Petesthé jedinečné světové přípravky na omlazení psí srsti**. Kožíšek pejska bude mít po aplikaci původní, živou barvu, lesk, pevnost a vitalitu. Navíc tyto speciální barvy perfektně regenerují kůži a nemusíte se obávat nevšedních fleků – barvy jsou velice šetrné a srst poté vypadá velice přirozeně a svěže.

Ceny jsou i zde velice orientační, neboť vše záleží jak na velikosti, tak plemenu a vůbec samotné srsti psa. Za malého psa zaplatíte 300 Kč, střední pak stojí o stokorunu více a 550 Kč zaplatíte za psa velkého.

Vidid color - ozdobné barvení psů

A u barvení ještě chvíli zůstaneme. Nyní se však zaměříme pouze na barvení tzv. ozdobné. Někdy jde až o extravaganci. Barví se většinou pouze části a oblíbená je služba u pudlů. Jde o** barvení výraznými barvami**. Například zde může váš pejsek získat modrý ocásek, fialový pruh na zádech, zelené tlapky apod. Protože se skutečně barví jen části, i ceník se pak na jednotlivé části dělí. Například za barvení ocásku u malého psa zaplatíte 50 Kč, u středního 100Kč a u velkého psa vás pak tato služba vyjde na 150 Kč.

Lakování psích drápků v Kostelci na Hané

Jsou jistě lidé, kteří se diví, že se psovi lakují drápky. Avšak u takové pudlí psí slečny jakoby to očekávali. Nicméně, nejde tak o ozdobu jako o ochranu samotných drápků pejska.** Speciální lak drápek vyživuje, zamezuje třepení a lámání, také deformaci a žloutnutí psího drápku**.

Magnetoterapie pro psy - léčebná metoda pro psy

Jestliže vidíte, že se váš pejsek necítí dobře, můžete v salonu využít služeb veterináře. Magnetoterapie je léčebná metoda, která si úspěšně poradí s nejrůznějšími zdravotními problémy vašeho psího kamaráda. Metoda urychluje hojení, vytváří protibolestivý efekt, zabraňuje tvorbě edémů a zánětů, naopak je odstraňuje, dále urychluje látkovou výměnu a lépe prokrvuje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12993 (magazinpodnikani.cz#714)


Přidat komentář